Diskuse k Wikipedii:Žádost o komentář/Kategorie v biografiích vs. šablony narození a úmrtí

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Uzavření[editovat zdroj]

Diskuze je zřejmě zralá na uzavření. Na můj podnět na Nástěnce správců zatím nikdo nereagoval, proto tady upozorňuji ty, kteří se uzavírání už někdy věnovali a kteří jsou ještě zřejmě aktivní, zda by se na to nechtěli podívat a diskuzi uzavřít (sám jako zakladatel nechci, můj pohled je ovšem obsažen v odkazu na Nástěnku správců): Podzemnik, Utar, Ioannes Pragensis, Mates, Vojtěch Dostál, JAn Dudík, Kacir, egg, Beren, Loupeznik (Wespecz), Tchoř, Mirek256, Chmee2, Daniel Baránek, Jedudedek, Ludek, Li-sung, Petr.adamek a Reo On. Snad jsem nikoho neopomněl (je mimochodem zajímavé, jak se žádosti o komentář postupně pozitivně vyvíjely od osobních konfliktů k obsahovým záležitostem). Nejčastěji to byli kolegové Vrba, který už ale není aktivní, a Podzemnik, uzavřít ovšem může kdokoli. Bylo by to vhodné, aby se tato záležitost vyjasnila. Předem děkuji. --Vlout (diskuse) 28. 11. 2015, 12:06 (CET)

Vau! Takový výpis starých pák :-))) Podívám se na to, jen mi marně vrtá hlavou, jak jsme se mezi ty přivolané kvalifikovali :-) Reo + | 5. 12. 2015, 22:58 (CET)

Vzhledem k tomu, že kolega Reo On je zaneprázdněn a nejčastější uzavíratel Podzemnik se rozhodl to přenechat jiným, ještě jednou bych chtěl požádat kolegy, kteří podle aktuálnosti pobytu na Wikipedii přicházejí nejvíce do úvahy a svůj názor zároveň nevyjádřili, zda-li by nebyli ochotni celou věc už konečně uzavřít – Kacir, Mates, Mirek256 nebo Tchoř. Nechtěl bych tu nechat nějaký rest. --Vlout (diskuse) 12. 1. 2016, 13:00 (CET)