Diskuse k šabloně:Nástroj pro odpověď

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Jak na to?[editovat zdroj]

@Martin Urbanec: Díky za vytvoření, ale nejsem si jistý, jak je to zamýšleno. Mám si vložit šablonu na svou diskusní stránku? A pak se mi v úvodu diskuse objeví to klikatelné tlačítko? A na to pak musí čtenář mé diskuse (např. nováček) kliknout, a pak se za podpisy objeví možnost "odpovědět"? Chápu to správně? Na testování mi to přijde dobré, ale moc si nedovedu představit, že by to mohlo být právě pro nováčky srozumitelné – dokud tam to tlačítko "odpovědět" nebude defaultně. Což snad brzy bude. :-) (Dokážeš odhadnout, kdy to asi bude na cs.wiki nasazeno pro všechny?)

Pokud je to ale myšleno hlavně pro vlastníka diskuse, aby si u sebe klikl a lépe se mu odpovídalo, pak ok, to bude užitečné – i když jsem myslel, že od toho bude ta možnost zapnout si to v nastavení jako beta. --Vojtěch Veselý (diskuse) 31. 7. 2020, 22:58 (CEST)

@Vojtěch Veselý: Ahoj Vojto, díky za dotaz! Je to (zatím) zamýšleno tak, že si to vložíš na svou stránku Ty, a nováčkovi se tím (částečně) usnadní odpovídání. Doufám, že to bude nasazeno alespoň pro nováčky co nejdříve, ale bohužel, nejsem schopen odhadnout, kdy by tomu tak mohlo být. Dám ale určitě vědět :-). Napadlo mě to v souvislosti s Patricckovou diskusí@Patriccck:, že by to mohlo být užitečné i pro další, tak jsem to do zprávy zahrnul. Přinejhorším by to nemělo nikomu uškodit (Growth tým si ověřil, že nováčci jsou bohužel natolik zmatení, že jedno tlačítko navíc nemá šanci mít negativní efekt). Ať se daří, --Martin Urbanec (WMF) (diskuse) 31. 7. 2020, 23:03 (CEST)
No, myslím si, že já jsem jen prostředník a že to napadlo myslím janberyho nebo někoho jiného. :-) --Patriccck (diskuse) 1. 8. 2020, 12:28 (CEST)