Diskuse:Walt Disney

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Obrat je 35 miliard USD, nikoli 35 bilionů! Nezaměňujte anglické "billion" s českým bilión! -- Tento nepodepsaný komentář přidal(a) uživatel(ka) 90.183.64.1 (diskuse)

Nevím co přesně máte na mysli, ale žádných 35 bilionů se v článku neobjevilo. --Draffix 10. 5. 2011, 16:15 (UTC)

Zdravím, s jazykovou korekturou rád pomůžu, ale pokud jde o překlad z en wiki, chtělo by to šablonu překlad a spolu s ní číslo revize verze, ze které jsi článek překládal. Jednak kvůli licenci, jednak kvůli originálu. ;) Chceš to pak dotáhnout do DČ nebo NČ? Jestli pak mám ještě na to napsat nějakou recenzi...? --Mozzan 3. 8. 2011, 11:31 (UTC)

Ahoj, tak překlad jsem doplnil. Článek bych rád dotáhl na DČ, to bohatě stačí. A jestli chceš, tak nějakou recenzi ještě napsat můžeš, ale do ničeho tě nutit nechci, korektura by si myslím byla asi nejdůležitější. --Draffix 3. 8. 2011, 18:26 (UTC)
Fajn, on se toho koukám zhostil Ioannes (za což mu děkuju :) ), takže já bych počkal, jak co upraví, a poté případně rád recenzi napíšu. ;) --Mozzan 4. 8. 2011, 09:24 (UTC)
  • Bylo by potřeba dopřeložit ty Silly Symphonies.
  • Taky vypadla zmínka o stávce animátorů v r. 1937.

Díky,--Ioannes Pragensis 4. 8. 2011, 13:17 (UTC)

Ty Silly Symphonies jsem záměrně nepřekládal, protože mi nepřišly natolik důležité, aby se musely překládat. Český název to nemá, u nás se to, pokud se nemýlím, nikdy nevysílalo a samotný seriál není ničím výjimečný. Akorát zde byla použita nová technika multiplane camera, která se ale použila pouze u tří filmů. Je pravda že za to dostal svůj první Oskar, ale nevím zda je to až tak důležité. Pokud by jste ale na tom trval, dodělám to, zase takový problém v tom nevidím. A tu stávku jsem bohužel nenašel, mohl by jste prosím uvést nějaký konkrétní odkaz? Ps: děkuji za vaši ochotu přepracovat článek. --Draffix 7. 8. 2011, 18:20 (UTC)
Když za to dostal Oskara, tak je to určitě důležité. Můžete to trochu zkrátit, ale objevit se to tam musí. Tu stávku zmiňuje anglický článek k roku 1937, stačí asi přeložit tu větu.--Ioannes Pragensis 7. 8. 2011, 18:55 (UTC)

Externí odkazy či reference byly změněny (srpen 2018)[editovat zdroj]

Dobrý den,

právě jsem se pokusil opravit 4 externí odkazy či reference na stránce Walt Disney. Prosím, zkontrolujte moje editace. Pokud máte nějaké otázky, potřebujete, abych tyto odkazy nebo dokonce celou tuto stránku ignoroval, prosím vizte seznam často kladených otázek pro další informaci. Provedl jsem následující změny:

. Udělal-li jsem chybu, vizte seznam často kladených otázek.

Děkuji.—InternetArchiveBot (Nahlásit chybu) 21. 8. 2018, 05:19 (CEST)

Externí odkazy či reference byly změněny (září 2018)[editovat zdroj]

Dobrý den,

právě jsem se pokusil opravit 1 externí odkazy či reference na stránce Walt Disney. Prosím, zkontrolujte moje editace. Pokud máte nějaké otázky, potřebujete, abych tyto odkazy nebo dokonce celou tuto stránku ignoroval, prosím vizte seznam často kladených otázek pro další informaci. Provedl jsem následující změny:

. Udělal-li jsem chybu, vizte seznam často kladených otázek.

Děkuji.—InternetArchiveBot (Nahlásit chybu) 7. 9. 2018, 09:32 (CEST)