Diskuse:Vladimír Hučín

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání

Jen jsem otevrel stranku - budu na tom pokracovat a zdokonalovat to. Rosta

Prosím tedy rovnou o háčky a čárky, jinak to bude muset zůstat na někoho jiného, který by dělal jen otročinu a nic tvůrčího, což by onoho chudáka asi brzy přestalo bavit. Mějte tedy ohledy vůči ostatním.
Také bych prosil články "neotevírat", ale hezky si je připravit a pak uložit verzi, na které už nebudete v nejbližší době (třeba v nejbližších hodinách) pracovat. Uložením totiž dáváte najevo ostatním, že jste skončil a že se tedy mohou oni pustit do kontroly, úprav, doplňování apod. Jinak hrozí tzv. editační konflikt, tedy stav, kdy dva lidé zároveň editují jeden článek. Abyste si ověřil, jestli článek bude vypadat po uložení tak, jak si představujete, tak využívejte tlačítko "Ukázat náhled" - to Vám ukáže, jak by článek po uložení vypadal, ale zároveň se nic neukládá do databáze, nezaneřáďuje se tak ani stránka posledních změn ani historie článku. A ještě Vás poprosím, abyste při ukládání vyplňoval políčko Shrnutí editace, což je také důležité pro poslední změny a historii článku. Díky za pochopení. --Luděk 17:07, 31. 12. 2005 (UTC)

Šablony[editovat zdroj]

Odůvodnění pahýlů snad nenutné, upravit taky ne. NPOV: Ač příznivce V. Hučína, musím konstatovat, že politický vězeň je v tomto případě sporný termín a mluvit o Klusově či Havlově režimu je už dost zavádějící. Cinik 17:02, 31. 12. 2005 (UTC)

Dokumenty[editovat zdroj]

Kdybyste měl zájem, Rosťo (a ostatní), rozsudek nad Hučínem je na http://www.pecina.cz/files/Rozsudek_OS-PV_24_11_2005.pdf (bohužel odporně velký, nedostal jsem dobré podklady a nechtělo se mi stránku po stránce individuálně upravovat a převádět). Také mám odvolán OSZ Přerov, ale to není vůbec zajímavé - typický "dokument doby". --Tompecina 08:11, 12. 2. 2006 (UTC)

Cinikovi[editovat zdroj]

O žalobě se hovoří v občanskoprávním řízení. V trestním řízení jde o obžalobu. Viz též http://iuridictum.pecina.cz/iuridictum/index.php/%C5%BDalobce. --Tompecina 08:20, 12. 2. 2006 (UTC)

Upravit - Citáty[editovat zdroj]

Nemám nic proti Hučínovi a docela mne mrzí, že se nedostal do Senátu, nicméně z principiálního hlediska považuji za absolutně nepřijatelné, aby se z článku o osobnosti dělala sbírka jejích politických proslovů. Těch citátů je moc a jsou moc dlouhé. Buďto je přesuňte na vikicitáty a tam si to zařiďte, jak chcete, nebo počítejte s tím, že je začnu mazat. --Cinik 06:17, 11. 5. 2007 (UTC)

Souhlasím, třetina až polovina by stačila. --Tompecina 15:42, 13. 5. 2007 (UTC)

Kategorie:Agenti BIS[editovat zdroj]

Opravdu byl Hučín agentem BIS? Z článku vyplývá, že byl jejím zaměstnancem, nikoliv agentem. Nazgul02 (diskuse) 3. 8. 2015, 19:01 (CEST)

zivotopis[editovat zdroj]

Prosim o doplneni jeho zivotopisu.Neni tam nic o jeho rodine-proc???--31.31.234.254 4. 9. 2017, 19:36 (CEST)