Diskuse:Tuchoraz

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Copyright.svg

V článku je použit materiál uvolněný držitelem autorských práv pod licencí GFDL. Povolení odeslané držitelem autorských práv bylo doručeno do systému OTRS spravovaného PR oddělením Wikimedia pod číslem 2008031910017123.

Tato šablona neslouží k prohlášení autora o vlastnictví; vkládá ji pouze tým OTRS poté, co na e-mail info-cs zavináč wikimedia.org obdrží jasné potvrzení o uvolnění díla pod danou licencí.


Upozornění: Tato šablona je již zastaralá, ale z této stránky ji neodstraňujte, je stále důležitá.

Žádám o znovuspřístupnění vlastního textu na stránkách Tuchoraz, které odstranil Sandik z důvodu porušení autorských práv. Jsem sám autorem textu na www.cestyapamatky.cz, odkud jsem část textu použil.(Roman Šulc 16:09, 19. 3. 2008 (UTC)).

Pokud jste autorem, je třeba, jak Vám Sandik psal, zaslat potvrzení do OTRS. --Tlusťa 16:41, 19. 3. 2008 (UTC)

Upravit[editovat zdroj]

V této podobě text jednoznačně potřebuje značné úpravy a to jak formální (dle doporučení Vzhled a styl) tak stylistické, neboť je psán neencyklopedickým stylem, pravděpodobně obsahuje vlastní výzkum a chybí mu jakékoli reference. Kromě toho by bylo vhodné příslušnou pasáž o hradě přesunout na Tuchoraz (hrad). --Šandík 21:52, 19. 3. 2008 (UTC)

Externí odkazy či reference byly změněny (září 2018)[editovat zdroj]

Dobrý den,

právě jsem se pokusil opravit 2 externí odkazy či reference na stránce Tuchoraz. Prosím, zkontrolujte moje editace. Pokud máte nějaké otázky, potřebujete, abych tyto odkazy nebo dokonce celou tuto stránku ignoroval, prosím vizte seznam často kladených otázek pro další informaci. Provedl jsem následující změny:

. Udělal-li jsem chybu, vizte seznam často kladených otázek.

Děkuji.—InternetArchiveBot (Nahlásit chybu) 6. 9. 2018, 04:49 (CEST)