Diskuse:Stopařův průvodce po Galaxii

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

prosim dopnit vice o deji s varovanim na spoiler. a odkazy. ppm

Wikipedie je pri trose fantasie, podobnou publikaci.[editovat zdroj]

na co sahnu to revertujes.zaujatost neni na miste. ppm

 • Takovýto odkaz na wikipedii je nepřípustný. (Lživé shrnutí editace a zjevně zlovolný význam editace ponechávám stranou). Cinik 05:49, 17. 3. 2006 (UTC)
  omyl! jedinecnosti HGTG se vyrovna jedine wiki. Mysleno to bylo dobre. ppm

dukaz, proc je tato veta v tomto clanku nepripustna? ppm

 • Víte to velmi dobře, už Vám to bylo několikrát řečeno. Cinik 06:02, 17. 3. 2006 (UTC)
 • Co je špatného na přirovnání wikipedie ke Stopařově průvodci po galaxii? Dle mého je špatné nevzdat hold předchůdci, a tvářit se, že wikipedie je nejoriginálnější.
  • Obsahovala by jiná encyklopedie zmínku o WP v hesle o SPPG? Ne. Proto to nepatří ani sem. Redpoint.svg Zanatic ʡ 17:17, 22. 11. 2006 (UTC)
 • Robot je samostatně pracující stroj, vykonávající určené úkoly. Jméno poprvé použil český spisovatel Karel Čapek v divadelní hře R.U.R. Samotné slovo však vymyslel jeho bratr Josef Čapek, když se ho Karel ptal, jak umělou bytost pojmenovat. Původně zamýšlený labor zněl autorovi příliš papírově. Slovo robot nečekaně rychle zdomácnělo v různých světových jazycích.
 • Wikipedie je elektornická encyklopedie. Ideu elektronické encyklopedie, do níž může přispívat každý jako první použil anglický spisovatel Douglas Adams v knize "Stopařův průvodce po galaxii."
 • myslím, že dvě hesla nad tímto textem jsou jasným důkazem o správnosti mého hesla -- v hesle robot je také narážka na karla čapka !!!!! Hesiodor Btw jak mam sem dostat ten cas a datum??
  • Přijmeme-li takovou analogii, ta zmínka by měla být v hesle Wikipedie, ne tady. Čtyřmi vlnovkami ~~~~ Redpoint.svg Zanatic ʡ 17:35, 22. 11. 2006 (UTC)
   • dekuji jen se zatim učím:) --Hesiodor 13:49, 23. 11. 2006 (UTC)

Obsah[editovat zdroj]

Cast obsah nepojednava o Stoparove pruvodci, ale o dalsich knihach (3. a 4.). Melo by se to presunout do Zivot, vermis a vubec, a aj to je jen fragment. Navic cely clanek je v spatnem a neencyklopedickem stavu. Franp9am 15. 10. 2010, 07:41 (UTC)

Externí odkazy či reference byly změněny (září 2018)[editovat zdroj]

Dobrý den,

právě jsem se pokusil opravit 1 externí odkazy či reference na stránce Stopařův průvodce po Galaxii. Prosím, zkontrolujte moje editace. Pokud máte nějaké otázky, potřebujete, abych tyto odkazy nebo dokonce celou tuto stránku ignoroval, prosím vizte seznam často kladených otázek pro další informaci. Provedl jsem následující změny:

. Udělal-li jsem chybu, vizte seznam často kladených otázek.

Děkuji.—InternetArchiveBot (Nahlásit chybu) 5. 9. 2018, 04:30 (CEST)