Diskuse:Pelhřimov

From Wikipedie
Jump to navigation Jump to search

Copyright.svg

V článku je použit materiál (http://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Pelh%C5%99imov&action=historysubmit&diff=6479012&oldid=6201216) uvolněný držitelem nebo vykonavatelem autorských práv pod licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0. Povolení bylo doručeno do systému OTRS spravovaného PR oddělením Wikimedia pod číslem 2011020310007883.

Tato šablona neslouží k prohlášení autora o vlastnictví; vkládá ji pouze tým OTRS poté, co na e-mail permissions-cs@wikimedia.org obdrží jasné potvrzení o uvolnění díla pod danou licencí.

Copyright.svg

V článku je použit materiál (http://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Pelh%C5%99imov&action=historysubmit&diff=6583337&oldid=6574537) uvolněný držitelem nebo vykonavatelem autorských práv pod licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0. Povolení bylo doručeno do systému OTRS spravovaného PR oddělením Wikimedia pod číslem 2011022510004282.

Tato šablona neslouží k prohlášení autora o vlastnictví; vkládá ji pouze tým OTRS poté, co na e-mail permissions-cs@wikimedia.org obdrží jasné potvrzení o uvolnění díla pod danou licencí.

restrukturalizace článku[edit source]

Zdravím vespolek, minulý týden jsem článek přeorganizovala a informace ke stejnému tématu seskupila na jedno místo (do té doby byly informace o jednom z kostelů na třech různých místech). Stále mi však přijde, že článek je poměrně nepřehledný a chtěla bych navrhnout pár změn:

  • vyčlenit delší texty (např. o muzeích a kostelech) do samostatných článků (s uvedením autorství)
  • v části Pamětihodnosti vytvořit z podnapisů a sekcí o jedné, dvou větách klasický odrážkový seznam, neboť si myslím, že by to tak bylo přehlednější.
  • část "Místní části" přijde mi zbytečně roztahaná, stačilo by prostý výčet místních částí (např. podle připojení k Pelhřimovu) a rozšiřující informace by obsahoval až jejich samostatných článek, navíc většina fakt (např. počet obyvatel) nemá uveden datum, ke kterému se vztahuje a ani zdroj, odkud bylo čerpáno.

Ovšem nechci provádět takové rozsáhlé změny bez toho, abych na to předem upozornila v diskusi a zeptala se na jiné názory. Předem díky za jakékoliv náměty. --Jana Lánová (diskuse) 18. 2. 2015, 15:14 (CET)