Diskuse:Martin Abraham

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Článek je bez zdrojů[editovat zdroj]

Koleové, tento článek nemá žádný zdroj. Pokud chhte zabránit tomu, aby byl článek navržen na smazání, doplňte je.¨ Šablona neověřeno již ude již od 8. 5. 2008 a dal jí sem Wikipedista:Tlusťa. Za 11 let nebyl nidko schopen dodat ke článku zdroje. To je typický článek na smazání. Píši to sem proto, aby byl čas zdroje doplnit, abych článek nemusel navrhovat na smazání. --Chalupa (diskuse) 5. 7. 2019, 20:30 (CEST)

„vždycky mě překvapí, když chce někdd mazat informace.“ Chalupa dixit, 13. května t. r. No a teď chce smazat informace o dvojnásobném mistru republiky, který má holt tu smůlu, že je v abecedě vepředu. A tento člověk má tu drzost obviňovat někoho z narušování wikipedie. --Hnetubud (diskuse) 6. 7. 2019, 12:34 (CEST)

@Hnetubud:. Nechte si Vy své drzé výrazy, nikdo na ně není zvědav. Zřejmě si pletete Wikipedii se 4. cenovou skupinou. Místo urážek doplňte zdroje a bude vše v pořádku. Kromě toho se Wikipedie píše s velým W. Vemte si to k srdci, ať se tady neztrapňujete ještě více, než teď. A nemyslete si, že jste mě nějak naštval. Mám z Vás upřímnou legraci. --Chalupa (diskuse) 6. 7. 2019, 19:02 (CEST)