Diskuse:Islámský terorismus v Česku

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

@Nadvšenec: Tedy je to kus kronikářské práce kolego. Škoda, že v článku chybí zdroje. Jednotlivé kauzy si jistě zaslouží vlastní články. --Jenda H. (diskuse) 15. 9. 2020, 18:52 (CEST)

@Nadvšenec, Jenda H.: No, je pravda, že to muselo dát spoustu práce. Jenže je to zatím trochu kočkopes. Obsah neodpovídá názvu článku. Článek pojednává o Češích, kteří odjeli provozovat terorismus do zahraničí, o Češích, kteří proti islámskému terorismu vystupují, atd atd. Sekce "Obrana" je z mého pohledu nesouvisející a patří do nějakého obecnějšího článku ... --Vojtěch Dostál (diskuse) 16. 9. 2020, 09:27 (CEST)
@Vojtěch Dostál, Jenda H.: Já se vůbec nebráním jakýmkoliv změnám. 1) úvod je podle mě úplně v pořádku 2) chronologie závažných činů a kauz je na odborné posouzení a případné osekání 3) České oběti islámského terorismu v zahraničí sice nesouvisejí, ale na samostatný článek je to podle mě moc krátké 4) infobox, pozadí a obrana je už doplňující a dle mě související. POKUD CHCE ČLÁNEK KDOKOLIV NĚJAK VYLEPŠIT, ZKRÁTIT NEBO UPRAVIT MÁ MOJE SVOLENÍ. Já článek dopsal před několika dny, věřím, že si zaslouží existovat. Islámský terorismus v ČR bude podle mě čím dál aktuálnější téma a už teď je dost dlouhý. Děkuji za pochvalu a můžete mě o případných úpravách kontaktovat dle libosti, je to téma, kterým se rád zabývám, takže ho budu co nejvíce sledovat možná až po zbytek života :). Napsal jsem to nejdůležitější, kdoví co by se ještě mohlo najít... Ono je vždycky lepší z článku postupně ubírat než nuceně přidávat. Zdroje jsem nedoplnil, čerpal jsem z iDNES a ČT24 a dalších seriózních informačních internetových stránek. Psal jsem to víceméně vlastními slovy a vytáhl jsem z článků jen to nejdůležitejší, takže snad je vše v pořádku i po právní stránce. Budu nesmírně rád za každou spolupráci. S pozdravem --Nadvšenec (diskuse) 16. 9. 2020, 16:49 (CEST)