Diskuse:Huawei

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Jméno zakladatele[editovat zdroj]

4.8. 2018 Bylo změněno jméno zakladatele z Ren Zhengfei (český přepis Žen Čeng-fej) na Dong Gongai (董龔愛) (a nyní je nesoulad s tím co je vpravo i s tím co je jinde ve světě...) Může někdo ověřit zda to je správně? Protože narozdíl od "Dong Gongai" se všude ve světe objevuje to původní. 89.102.200.9 16. 1. 2019, 01:49 (CET)

Externí odkazy či reference byly změněny (srpen 2018)[editovat zdroj]

Dobrý den,

právě jsem se pokusil opravit 1 externí odkazy či reference na stránce Huawei. Prosím, zkontrolujte moje editace. Pokud máte nějaké otázky, potřebujete, abych tyto odkazy nebo dokonce celou tuto stránku ignoroval, prosím vizte seznam často kladených otázek pro další informaci. Provedl jsem následující změny:

. Udělal-li jsem chybu, vizte seznam často kladených otázek.

Děkuji.—InternetArchiveBot (Nahlásit chybu) 27. 8. 2018, 19:27 (CEST)

Zatčení manažerky Huawei v Kanadě[editovat zdroj]

Zatčení manažerky Huawei – finanční šéfky a dcery zakladatele společnosti – v Kanadě na žádost USA by mělo být zmíněno ... --Zbrnajsem (diskuse) 15. 12. 2018, 19:51 (CET)

@Zbrnajsem:Nyní to tam již je, možná byste ale mohl danou sekci více rozšířit, přece jen to má (a bude mít) nějaký vývoj. Díky. Mimochodem, obrázek jsem vrátil, podle cizího kolegy je to „political propaganda from some one“, ale to by se pak dalo říct už opravdu o čemkoli. --Vlout (diskuse) 6. 2. 2019, 12:38 (CET)
Toho kolegu nechápu. Něco k Huawei a té dceři najdu, ale nebude to dnes. Taky hrají roli jakási 5G technologie, Nová hedvábná stezka atd. To by chtělo odborníky a taky extra články. Jinak díky za to vrácení, kolego Vloute. --Zbrnajsem (diskuse) 6. 2. 2019, 14:07 (CET)
@Vlout: Trvalo mi to chvíli, než jsem přišel na ten správný doplněk. Ale Huawei není vyloučena z evropských 5G sítí, pokud dá jisté záruky. Oni mají na tom (zhruba na tom) poli asi 28 % podíl na světovém trhu, a ZTE (další Číňan) 13 %. Tyhle informace mám ze seriózního blogu, ale ten nelze citovat. No, je to celkově potíž, aby zde člověk něco nepopletl. Ta věc s armádou je choulostivá. Čína zbrojí jak jen může, a na to potřebuje Huawei. --Zbrnajsem (diskuse) 13. 2. 2019, 15:14 (CET)

Údajná "finanční podpora"[editovat zdroj]

K této editaci [1], mohu mít několik dotazů? Je informace potvrzena z věrohodného zdroje? Kde se ve zdroji píše o "finanční podpoře"? já tam vidím že pouze přijala nějaké peníze, přičemž není řečeno za jaké služby/produkty. A u společnosti prodávající své produkty je přijetí peněz za poskytnuté zboží triviální fakt, nebo snad americké firmy dávají své výrobky Pentagonu zdarma? A čínské úřady od žádné jiné firmy než od Huawei nikdy nic nenakoupily, že zrovna tento nákup je zdůrazněn? --Jann (diskuse) 20. 4. 2019, 14:15 (CEST)

Souhlasím s kolegou Jannem. Je to velmi tendenční editace, a není tady první. --Zbrnajsem (diskuse) 20. 4. 2019, 14:34 (CEST)