Diskuse:Festival fantazie

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Přidával jsem stránku o Festivalu fantazie a rád bych doložil, že nedošlo k porušení autorských práv. Pro první verzi jsem skopíroval úvodní text z našich stránek, ale protože jsem zároveň jeho vlastníkem, tak by to neměl být problém. Ověřit je to možné si několika způsobi, že nick Dargul pod kterým vystupuji je oprávněný k těmto krokům. Stačí napsat do našeho fora, napsat na náš mail info@festivalfantazie.cz.

Děkuji

Pavel Bačkovský

Dargul

zástupce řiditele festivalu

Návod k ověření pomocí systému OTRS máte uveden v tomto odkazu. Zatím je ten text velmi reklamní. A to heslo bude určitě posuzováno, jestli neporušuje pravidla wikipedie:co Wikipedie není a wikipedie:významnost. --Postrach 16:41, 3. 9. 2007 (UTC)

Copyright.svg

V článku je použit materiál uvolněný držitelem autorských práv pod licencí GFDL. Povolení odeslané držitelem autorských práv (pro přístup je nutný účet v OTRS) bylo doručeno do systému OTRS spravovaného PR oddělením Wikimedia.

Tato šablona neslouží k prohlášení autora o vlastnictví; vkládá ji pouze tým OTRS poté, co na e-mail info-cs zavináč wikimedia.org obdrží jasné potvrzení o uvolnění díla pod danou licencí.


Upozornění: Tato šablona je již zastaralá, ale z této stránky ji neodstraňujte, je stále důležitá.

Externí odkazy či reference byly změněny (srpen 2018)[editovat zdroj]

Dobrý den,

právě jsem se pokusil opravit 3 externí odkazy či reference na stránce Festival fantazie. Prosím, zkontrolujte moje editace. Pokud máte nějaké otázky, potřebujete, abych tyto odkazy nebo dokonce celou tuto stránku ignoroval, prosím vizte seznam často kladených otázek pro další informaci. Provedl jsem následující změny:

. Udělal-li jsem chybu, vizte seznam často kladených otázek.

Děkuji.—InternetArchiveBot (Nahlásit chybu) 26. 8. 2018, 15:33 (CEST)