V tomto článku je ponechána použitá zastaralá šablona "PotvrzeníOTRS". Aktuálnější pro nová použití je šablona "Potvrzení OTRS", ta zastaralá zde však musí zůstat. Kliknutím získáte další informace.

Diskuse:Festival fantazie

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Přidával jsem stránku o Festivalu fantazie a rád bych doložil, že nedošlo k porušení autorských práv. Pro první verzi jsem skopíroval úvodní text z našich stránek, ale protože jsem zároveň jeho vlastníkem, tak by to neměl být problém. Ověřit je to možné si několika způsobi, že nick Dargul pod kterým vystupuji je oprávněný k těmto krokům. Stačí napsat do našeho fora, napsat na náš mail info@festivalfantazie.cz.

Děkuji

Pavel Bačkovský

Dargul

zástupce řiditele festivalu

Návod k ověření pomocí systému OTRS máte uveden v tomto odkazu. Zatím je ten text velmi reklamní. A to heslo bude určitě posuzováno, jestli neporušuje pravidla wikipedie:co Wikipedie není a wikipedie:významnost. --Postrach 16:41, 3. 9. 2007 (UTC)

Copyright.svg

V článku je použit materiál uvolněný držitelem autorských práv pod licencí GFDL. Povolení odeslané držitelem autorských práv (pro přístup je nutný účet v OTRS) bylo doručeno do systému OTRS spravovaného PR oddělením Wikimedia.

Tato šablona neslouží k prohlášení autora o vlastnictví; vkládá ji pouze tým OTRS poté, co na e-mail info-cs zavináč wikimedia.org obdrží jasné potvrzení o uvolnění díla pod danou licencí.


Upozornění: Tato šablona je již zastaralá, ale z této stránky ji neodstraňujte, je stále důležitá.