Diskuse:Dušan Dvořák

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Prosíme o komentář k neutralitě. Děkuji. (Education Cannabis Clinic (diskuse) 28. 10. 2019, 14:48 (CET)). Nerozumím, jakou šablonu jsem dal do diskuse? Pokud ano, omlouvám se. (Education Cannabis Clinic (diskuse) 28. 10. 2019, 15:09 (CET)).

@Education Cannabis Clinic: Dobrý den, děkujeme že máte zájem editovat Wikipedii. Věta: Na diskusní stránce zdůvodněte vložení šablony  není určena pro vás, ale pro vkladatele šablony. Kolega @Vojtěch Dostál: se vám zde na diskusi k důvodu vložení šablony vyjádří. Děkuji za pochopení. --Podroužek (diskuse) 29. 10. 2019, 18:37 (CET)

Jen poznámka: Tvrzení "Dušan Dvořák s lékaři od roku 2010 mimo jiné opakovaně doložil úspěch cannabisterapie také u fatálních stavů diabetes a nepotřeby amputací diabetických nohou." je třeba doložit nezávislými zdroji - výrok pana Dvořáka v online rozhovoru nestačí. --Jvs 29. 10. 2019, 19:22 (CET)

Signatář Charty 77?[editovat zdroj]

V kategorii signatáři charty 77 není Dušan Dvořák uveden. V žádném seznamu veřejných signatářů Charty jsem jméno Dušan Dvořák nenašel. Jeden příklad za všechny seznam z USTR - žádný Dušan Dvořák.


Naopak jediný zdroj uvádějící Dušana Dvořáka coby signatáře Charty 77 jsou stránky konopijelek.cz zřejmě provozované panem Dušanem Dvořákem. V samotném odkazu je pouze žádost pana Dušana Dvořáka o osvědčení účastníka 3, odboje. Plus pár stížností na nečinnost ministerstev v této věci.

S dovolením poznámku o odboji mažu než se to potvrdí z nezávislých zdrojů. Jestli se to podobně má s jeho vzděláním tak potěš kotě.


CTOKOKOTOB (diskuse) 2. 12. 2019, 09:49 (CET)

Cannabisterapie[editovat zdroj]

Dokladovat dosti zásadní a nepravděpodobné medicínské tvrzení rozhovorem v lokálních novinách, ve kterém to prostě tvrdí, a vylepšit to variací na téma konspirační teorie? To jako vážně? Odstavec v této podobě je na smazání, protože je konfliktní s několika pravidly a doporučeními (věrohodné zdroje, vlastní výzkum) a je otázkou, zda lze přepracovat tak, aby nevyzněl tím způsobem, že pan Dvořák je marihuanou posedlý a vymýšlí si zázraky.--Formol (diskuse) 2. 12. 2019, 11:36 (CET)