Diskuse:Dělnické listy

Obsah stránky není podporován v jiných jazycích.
Přidat téma
Z Wikipedie, otevřené encyklopedie

NPOV - Směšování jablek s hrušky jenom protože náckové se rozhodli opět revidovat historii a parazitovat na ní. Směšovat dohromady listy Pecky-Strahovského a a listy Führera Vandase nelze! --Elm 29. 1. 2010, 18:54 (UTC)

Návaznost na historické a encyklopedicky významné periodikum z 19. století sice popisované soudobé periodikum na svých stránkách prohlašuje, takže to není přímo výmysl anonymního přispěvatele, který ke článku přidal poslední dva odstavce, nicméně určitě je třeba obě věci jednoznačně oddělit, zmiňovat hlavně to, co je encyklopedicky významné a bezpochybné (významnost původních Dělnických listů z 19. stol.) a novodobé snahy o navázání (či parazitování, jak si to kdo vykládá) na jejich tradici jasně odlišit, i když zmínku si to asi zaslouží (už i jen proto, aby se pravdu hledající udivený návštěvník webu delnickelisty.cz této alespoň na Wikipedii dopátral). Provedl jsem nějaké úpravy a odstranil NPOV, prosím zkontrolujte, zda vám to tak vyhovuje. Blahma 1. 2. 2010, 02:14 (UTC)
Díky, odstraním akorát POV slovo extremistická, extremismus je bezobsažný vágní pojem, který jen difamuje. --Elm 8. 2. 2010, 11:27 (UTC)
V samotném článku Dělnická strana je podobných přívlastků dost a jsou tam ozdrojované, takže by klidně šlo použít některý z nich - např. "radikální". Použitím něčeho takového jsem chtěl dosáhnout většího kontrastu mezi historickými novinami a současným subjektem, tak možná by nebyl na škodu. Ale nevadí mi to ani takhle holé, jak to tam je. Nakonec je to odsud prolinkované na ten článek. Blahma 8. 2. 2010, 20:26 (UTC)
Radikální je přijatelné, slovo má obsah a charakteristika je to pravdivá. --Elm 9. 2. 2010, 09:04 (UTC)