Diskuse:Cyberdog

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Copyright.svg

V článku je použit materiál (https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Cyberdog&oldid=16975242) uvolněný držitelem nebo vykonavatelem autorských práv pod licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0. Povolení bylo doručeno do systému OTRS spravovaného PR oddělením Wikimedia pod číslem 2019022610008502. Materiál pochází z: https://www.cyber-dog.cz/).

Tato šablona neslouží k prohlášení autora o vlastnictví; vkládá ji pouze tým OTRS poté, co na e-mail permissions-cs@wikimedia.org obdrží jasné potvrzení o uvolnění díla pod danou licencí.

Za OTRS vložil --Michal Lenc (diskuse) 2. 3. 2019, 14:35 (CET)

Reklama x možné úpravy[editovat zdroj]

Dobrý den, není mi jasné toto: pokud je heslo vytvořeno na základě textu uvolněného pod OTRS souhlasem, je možno jej dále měnit dle pravidel wikipedie a to tak, aby došlo k odstranění dojmu, že jde o reklamu? Osobně si myslím, že objekt je „na půl cesty mezi uměleckým objektem a architektonickou stavbou“ a text dle mého soudu nevyznívá jako reklama. Je možno použít Šablona:Infobox - budova? Za reakce děkuji.Mojmir Churavy (diskuse) 18. 11. 2019, 17:45 (CET)

Heslo obsahuje znaky/prvky reklamy[editovat zdroj]

Není mi jasné, jaké prvky /znaky / reklamy toto heslo (po všech možných úpravách) ještě obsahuje, respektive kde je autor šablony {{promo}} @Michal_Lenc: nyní ještě konkrétně vidí. Pokud tam nejsou, prosím jej o odstranění této šablony, pokud tam jsou, prosím o návrh, jak to přeformulovat. (To bychom mohli prohlásit ( {{promo}} ) i o dalších heslech zde na Wikipedii, například o hesle Kavárna Slavia, která má ale to štěstí, že už je v Praze hezkou řádku let a je možno hovořit o její historii.) To v případě tohoto hesla jaksi nejde. Mojmir Churavy (diskuse) 14. 1. 2020, 16:21 (CET)

@Mojmir Churavy: Pokud máte pocit, že je již článek dostatečně upraven, pak šablonu směle odstraňte. Já se přít nebudu, souhlasím a děkuji Vám za úpravy a odstranění promo stylu. Za nereakci na minulý příspěvek se omlouvám, moc na Wikipedii už nejsem a pokud mě někdo přímo neoznačí, tak to obvykle neregistruju. Hezký den, --Michal Lenc (diskuse) 15. 1. 2020, 19:13 (CET)