Diskuse:Bratrská jednota baptistů Pankrác Praha 4

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Vyloučení sboru z Bratrské jednoty baptistů[editovat zdroj]

http://www.topolka.estranky.cz/clanky/aktuality/sbor-bjb-praha-4-vyloucen-z-bjb.html

Sjezd delegátů BJB v sobotu 27. dubna 2019 vyloučil Sbor BJB Praha 4 Na Topolce z Bratrské jednoty baptistů. Pro vyloučení bylo 48 delegátů. Potřebné dvoutřetinové většiny bylo dosaženo o tři hlasy. K zániku sboru v právním smyslu dojde nejpozději k 31. prosinci 2019.

Prosím někoho kompetentního, aby v příslušném smyslu upravil tento článek BJB Pankrác na Wikipedii. Díky! --Kychot (diskuse) 3. 8. 2019, 19:08 (CEST)

Nevyváženost, neencyklopedičnost[editovat zdroj]

Upozorňuji, že wikipedista ProchJin opakovaně maže ozdrojované údaje o příčinách vyloučení sboru na Topolce z BJB. Článek se tak stává encyklopedicky nevyváženým. Aby nebyl agitačním výkřikem jedné ze znesvářených stran, je třeba, aby v něm bylo (s uvedením zdrojů) uvedeno, co obě strany sporu tvrdí o příčinách vyloučení sboru z BJB.--Qasinka (diskuse) 27. 8. 2019, 12:43 (CEST)

Přesun (název je zastaralý)[editovat zdroj]

S ohledem na právní aspekty odchodu sboru z BJB navrhuji přesun (změnu názvu článku).--Qasinka (diskuse) 26. 3. 2020, 08:41 (CET)

Do budoucna bude přesun jistě vhodný. Nicméně, vzhledem k právním aspektům (dle stránek kulmini proces likvidace IČO neproběhl) bych s přesunem ještě počkal. --Cheltanod (diskuse) 26. 3. 2020, 10:05 (CET)