Diskuse:Batalion Azov

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Na stránce budu ještě pracovat. Prosím needitovat--Špekaron (diskuse) 6. 4. 2015, 10:43 (CEST)

Pro tyto případy je určena šablona {{Pracuje se}}, kterou prosím vložte na začátek článku. — Gumruch (disk.) 7. 4. 2015, 01:48 (CEST)

Skutečně se domníváte, že je cs.sputnik.com relevantní, zcela objektní zdroj? Je to oficiální zdroj pro-/ruské zahraniční propagandy, který převzal dohled nad samotným Hlasem Ruska! Nahraďte tyto zdroje, prosím, jinými... --Protestant (diskuse) 6. 5. 2015, 21:40 (CEST)

Kvalita[editovat zdroj]

Díky takovým editorům jako Protestant, česká wikipedie je naprosto ubohá. Informáce o jednotce Azov v tomto článku je skoro 2 roky stará a neužitečná. Snažil jsem ji opravit, ale ten refaktorizováno všechno smazal. Na wikipedické války namám čas, používejte Wiki v angličtině, ta je normální.--Consiglieri88 (diskuse) 18. 11. 2015, 14:14 (CET)

Předložte mi, prosím, Vaši práci, když mě kvalifikujete titulem 'ubohý', v kontextu Vaší práce na cs.wiki, samozřejmě. Čekám na Vaší velkolepou prezentaci... P.S. Zvykněte si na fakt, že vše byste měl věrohodně dokládat, a ne bezhlavě, uboze přebírat, měnit dle en.wiki, to dokáže i mimino. Pozor na vulgarity! A dodatek: To, že je heslo zastaralé, nekvalitní a nefunkční je způsobeno tím, že editoři jako Vy nedokládají reference! --Protestant (diskuse) 18. 11. 2015, 14:26 (CET)
Consiglieri88: Kolega Protestant má samozřejmě plné právo požadovat, aby informace vložené na wiki byly ověřitelné. Ověřitelnost vložených informací je potřebná a je povinnosti vkladatele (tedy Vás) jí zajistit (stejně to funguje na anglické wikipedii). To že budete nadávat ničemu nepomůže. Na druhou stranu nerozumím, proč se kolega Protestant rozhodl pro okamžitý revert, bez jakéhokoliv upozornění v diskuzích. Zvláště pokud je kolega Consiglieri88 skutečně nováčkem. --Jenda H. (diskuse) 18. 11. 2015, 18:47 (CET)