David Kirš

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Ing. David Kirš
David Kirš.jpg
Narození 17. září 1978 (40 let)
Brno, Československo
Web http://davidkirs.cz
Některá data mohou pocházet z datové položky.

David Kirš (* 17. září 1978, Brno) je český podnikatel, který se zabývá vzděláváním v oblasti podnikání a předávání Know-how.

Životopis[editovat | editovat zdroj]

David Kirš vystudoval VUT v Brně, obor produktový management. V letech 2002-2004 pracoval na pozici CEO ve společnosti FAYN Telecommunication, prvním VOIP operátorem v ČR, kde ze své pozice zaváděl službu VOIP na český trh.

V roce 2004 nastoupil David Kirš do firmy AGORA DMT, kde spolupracoval se společnostmi Nokia, TomTom, Sony Ericsson. Jako projektový manažer byl rovněž zodpovědný za chod firemního e-shopu a v této době se začal vážněji zajímat o e-mail marketing.

V roce 2010 zakládá firmu Smartemailing s.r.o., která má za cíl zaplnit prázdné místo na trhu s nástroji pro email marketing. Výrazný úspěch firmy přichází v roce 2011 s online programem EmailAcademy[1], který David Kirš sestavil na základě svých bohatých zkušeností s e-mail marketingem a s využitím prodejní strategie Brandona Burcharda.

Na základě ohlasu EmailAcademy si David Kirš uvědomil důležitost motivace a prodeje vlastního know-how, a proto se rozhodl volně navázat s projektem Miliónové Impérium, který představil v červenci 2012. Tento projekt odstartoval vlnu zájmu o infopodnikání[2] a expert byznys v ČR.

V srpnu 2013 zakládá Firmu 2.0, která má zastřešovat jeho současné i nově vznikající aktivity – vzdělávací programy, vývoj aplikací pro online marketing i pořádání živých akcí. Společnost funguje na principech svobodné firmy. V květnu 2016 se Firma 2.0 mění na SmartSelling a.s. a paralelně vzniká společnost David Kirš s.r.o.

V roce 2016 zakládá Kirš společně se Ctiradem Hemelíkem a Lilií Khousnoutdinovou nadační fond Šťastné Česko, který má za cíl zvýšit úroveň hrubého domácího štěstí v ČR.[3] Na podporu Nadačního fondu Šťastné Česko se uskutečnila 18. května 2016 akce v pražské Lucerně. Akce se zúčastnilo téměř 800 návštěvníků a vystoupilo na ní 28 řečníků z Česka i zahraničí. Mimo jiné Deepak Chopra, Eric Pearl, Karel Janeček, Libor Malý, Jan Mühlfeit a další.

Vzdělávací programy[editovat | editovat zdroj]

EmailAcademy[editovat | editovat zdroj]

Online vzdělávací program, který učí firmy a podnikatele, jak mohou využívat email marketing při svém podnikání. Součástí programu jsou i základy time managementu a marketingu.

Prodej svůj talent[editovat | editovat zdroj]

Vzdělávací program (nová verze předchozího Miliónového impéria), která obsahuje komplexní know-how pro oblast Expert Economy. Učí, jak prodávat expertní informace, know-how a svůj talent a budovat kariéru autora, lektora a spíkra. Online kurz a živý seminář je na míru vytvořený pro lektory, odborníky, kouče, konzultanty, info podnikatele a experty svého oboru, kteří chtějí budovat svou online platformu (značku) a prodávat své znalosti a zkušenosti offline i online. Program přináší do Česka a Slovenska pojem info marketing a expert byznys. (Jedním z lídrů tohoto oboru je ve světě Brendon Burchard).

OnlineAcademy Club[editovat | editovat zdroj]

Roční online kurz, který se zaměřuje na podnikání na internetu s širokým záběrem témat z oblasti online marketingu. Témata se střídají po měsících.

Miliónové impérium[editovat | editovat zdroj]

Online program, který učil, jak sdílet své know-how online, budovat vztah s návštěvníky svého webu a následně jim pokročilejší a expertní know-how nabízet k nákupu.[4]

Cesta pravého muže[editovat | editovat zdroj]

Online projekt a kemp pro muže, kteří hledají vlastní cestu, vizi a roli v dnešní společnosti. Programem provádí sedm lektorů, kteří se zabývají tématy Otec a matka, Dětství a puberta, Vize a poslání, Ženy a sexualita, Tělo a síla, Talent a podnikání, Peníze a prosperita a další.

Publikační činnost[editovat | editovat zdroj]

V roce 2011 vyšla první kniha Davida Kirše s názvem Milionový e-mail, ve které shrnuje své poznatky z oblasti e-mail marketingu.

Reference[editovat | editovat zdroj]

  1. David Kirš: Za zákazníky se nehoním. Pošlu jim e-mail [online]. 2013-04-15 [cit. 2016-07-23]. Dostupné online. 
  2. Různé úhly pohledu na infoprodukty - SEO specialista Marek Hnátek. SEO specialista Marek Hnátek. 2013-01-16. Dostupné online [cit. 2016-10-15]. (česky) 
  3. Podpořme společně hrubé domácí štěstí. Šťastné Česko [online]. [cit. 2016-07-13]. Dostupné online. (česky) 
  4. David Kirš: Na internetu může zbohatnout každý [online]. 2013-08-08 [cit. 2016-07-23]. Dostupné online. 

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]