Call of Duty: United Offensive

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání
Call of Duty: United Offensive
Vývojář Treyarch dříve Gray Matter Interactive
Vydavatel Activision
Skladatel Michael Giacchino (e)
Série Call Of Duty
Engine id Tech 3
Poslední verze 1.5b
Platformy Windows, Mac OS X, N-Gage
Datum vydání USA 24. září 2004

Evropská unie 24. září 2004
Japonsko 9. říjen 2004

Žánr FPS
Módy Single Player, Multi Player
Média CD (2), DVD nebo stažení přes Steam
Systémové
požadavky
800 MHz CPU, 128 MB RAM, 1.15 GB místa na pevném disku , 32 MB GPU
Teen PEGI 16 USK 18
Data mohou pocházet z datové položky.

Call of Duty: United Offensive (zkratka CoD UO) je datadisk od úspěšné hry 3D akční počítačové hry Call of Duty z prostředí 2. světové války. Od tvůrců legendární hry Medal of Honor. Hráč v ní opět bojuje za stranu Sovětů, Britů a Američanů proti Němcům. Výrobce hry je Infinity Ward, vydavatel společnost Activision. K dispozici má několik nových zbraní od pistole po lehké kulomety a bazooku. Hra má také vylepšený multiplayer, kde jdou na rozdíl od CoD 1 ovládat vozidla. Přidány byly také nové multiplayerové herní módy.

Singleplayer[editovat | editovat zdroj]

Singleplayer, neboli hra pro jednoho hráče, hráče opět provádí bitvami 2. světové války, opět bojuje za 3 národy – Američany, Rusy a Brity za které se ocitnete v trupu bombardéru B-17. Hra se odehrává: v americké kampani v oblasti Bastogne, britské kampani se odehrává nad a v Nizozemsku a na Sicílii a v ruské kampani v okolí Kursku a Ponyri.

Multiplayer[editovat | editovat zdroj]

Rozšířený multiplayer nabízí možnost ovládat vozidla na hracích mapách např. Jeep Willys MB nebo tank T-34, nový je také systém hodnostní a povyšování a také 3 nové hrací módy.

Domination[editovat | editovat zdroj]

Mód Domination (česky: dominace) je mód, ve kterém jedna strana obsadí místa (vlajky) na mapě a druhá strana je musí dobýt, ale tak, aby neztratila svá místa (vlajky) na mapě. Vítězí ta strana, která dosáhne limitu bodů nebo obsadí všechna místa (vlajky).

Capture the flag[editovat | editovat zdroj]

Mód Capture the flag (česky: zajmutí vlajky) je mód, v němž se jedna strana snaží ukrást vlajku druhé a odnést jí k vlastní vlajce.

Base Assault[editovat | editovat zdroj]

Mód Base Assault (česky: útok na základnu) je mód, v němž se jedna strana snaží i pomocí techniky dobýt nepřátelskou základnu a zničit ji, přičemž druhá strana ji logicky musí ubránit.

Nové zbraně[editovat | editovat zdroj]

Americké[editovat | editovat zdroj]

Britské[editovat | editovat zdroj]

Německé[editovat | editovat zdroj]

Ruské[editovat | editovat zdroj]