Call of Duty: United Offensive

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Call of Duty: United Offensive
VývojářGray Matter Interactive
VydavatelActivision
SkladatelMichael Giacchino
Herní sérieCall of Duty
Engineid Tech 3
PlatformymacOS
Microsoft Windows
Datum vydání14. září 2004
Žánrfirst-person shooter
Herní módyvideohra pro více hráčů
videohra pro jednoho hráče
KlasifikacePEGI 16 a více
ESRB 13 a více
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Call of Duty: United Offensive (zkratka CoD UO) je datadisk od úspěšné hry 3D akční počítačové hry Call of Duty z prostředí 2. světové války. Od tvůrců legendární hry Medal of Honor. Hráč v ní opět bojuje za stranu Sovětů, Britů a Američanů proti Němcům. Výrobce hry je Infinity Ward, vydavatel společnost Activision. K dispozici má několik nových zbraní od pistole po lehké kulomety a bazooku. Hra má také vylepšený multiplayer, kde jdou na rozdíl od CoD 1 ovládat vozidla. Přidány byly také nové multiplayerové herní módy.

Singleplayer[editovat | editovat zdroj]

Singleplayer, neboli hra pro jednoho hráče, hráče opět provádí bitvami 2. světové války, opět bojuje za 3 národy – Američany, Rusy a Brity za které se ocitnete v trupu bombardéru B-17. Hra se odehrává: v americké kampani v oblasti Bastogne, britské kampani se odehrává nad a v Nizozemsku a na Sicílii a v ruské kampani v okolí Kursku a Ponyri.

Multiplayer[editovat | editovat zdroj]

Rozšířený multiplayer nabízí možnost ovládat vozidla na hracích mapách např. Jeep Willys MB nebo tank T-34, nový je také systém hodnostní a povyšování a také 3 nové hrací módy.

Domination[editovat | editovat zdroj]

Mód Domination (česky: dominace) je mód, ve kterém jedna strana obsadí místa (vlajky) na mapě a druhá strana je musí dobýt, ale tak, aby neztratila svá místa (vlajky) na mapě. Vítězí ta strana, která dosáhne limitu bodů nebo obsadí všechna místa (vlajky).

Capture the flag[editovat | editovat zdroj]

Mód Capture the flag (česky: zajmutí vlajky) je mód, v němž se jedna strana snaží ukrást vlajku druhé a odnést jí k vlastní vlajce.

Base Assault[editovat | editovat zdroj]

Mód Base Assault (česky: útok na základnu) je mód, v němž se jedna strana snaží i pomocí techniky dobýt nepřátelskou základnu a zničit ji, přičemž druhá strana ji logicky musí ubránit.

Nové zbraně[editovat | editovat zdroj]

Americké[editovat | editovat zdroj]

Britské[editovat | editovat zdroj]

Německé[editovat | editovat zdroj]

Ruské[editovat | editovat zdroj]