Brooke Adamsová

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání
Brooke Adamsová
Adamsová jako týmová šampionka
Narození 4. prosince 1984 (33 let)
St. Louis, Missouri
Bydliště Houston, Texas
Zaměstnavatel Total Nonstop Action Wrestling
Výška 170 cm
Váha 52 kg
Známá jako Brooke Adams
Brooke
Ms./Miss Tessmacher
Brooke Tessmacher
Web brooke-adams.com
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Brooke Nichole Adamsová (* 4. prosince 1984) je americká modelka, tanečnice a profesionální wrestlerka momentálně působící v Total Nonstop Action pod jménem Miss Tessmacher. Původně pracovala pro World Wrestling Entertaiment kde společně s Kelly Kelly a Laylou měla taneční skupinu Extreme Exposé jako část show ECW. Je bývalá dvounásobná TNA Women's Knockout šampionka a jednou společně s Tarou držela TNA Knockouts Tag Teamový titul.

Životopis[editovat | editovat zdroj]

Adamsová vyrůstala se svou matkou a sestrou dvojčetem v St. Louis, Missouri. Svojí matku vidí jako její životní inspiraci. Když bylo Adamsové 7 let, přestěhovala se se svou rodinou do texaského Houstonu kde i vyrůstala. Svoji kariéru začala jako modelka pro různé společnosti v Texasu jako Hawaiian Tropic & Vertical Smiles. Poté začala trénovat profesionální wrestling.

V roce 2006 zápasila pro Deep South Wrestling do té doby, než si jí všimla WWE. V té působila v rosteru show ECW v taneční skupině Extreme Exposé. Ze své smlouvy s WWE byla Brooke propuštěna 1. listopadu 2007. 29. března 2010 udělala svůj debut v TNA v zákulisním segmentu s Ericem Bischoffem a to pod jménem Ms. Tessmacher. Toto jméno bylo inspirováno přítelkyní Lexe Luthora z prvních dvou dílů Supermana. Společně s Tarou se stala TNA Knockout týmovou šampionkou. Titul si držely do 3. listopadu, kdy je porazily Gail Kimová a Madison Rayneová. To už Adamsová vystupovala pod jménem Brooke Tessmacherová.