Brawl Stars

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Brawl Stars
Vývojář Supercell
Vydavatel Supercell
Platformy iOS
Android
Datum vydání 15.června 2017
Žánry akční počítačová hra
masivně multiplayerová online hra
Multiplayer online battle arena
Herní mód hra jednoho hráče
multiplayer videohra
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Brawl Stars je multiplayerová střílečka. Je dostupná zdarma. Žánrově jde o kombinaci strategie a střílečky. Vyvinula ji finská společnost Supercell a pro Android a iOS ji i sama 15.června 2017 vydala.

Hra[editovat | editovat zdroj]

Ve hře se nachází několik hratelných herních módů, které se neustále co 24 hodin mění (v intervalech 6 hodin). Navíc můžete hrát za různé postavy (brawlery). Ty vám padají buď z boxů, nebo je dostanete za trofeje. Trofeje získáváte vyhráváním, nebo ztrácíte prohráváním. Každá postava má svůj útok a speciální schopnost. Útoky mají většinou tři náboje, každý náboj se musí po zaútočení chvíli dobíjet. Speciální schopnost se nabíjí poškozováním nepřátel (až na Darryla). Z boxů vám zároveň padají i Power pointy na postavy. Jakmile jich získáte dostatek, můžete si za zlaťáky (goldy) vylepšit hrdinu na další Power level a tím mu zvýšit životy a poškození. Jakmile jste na Power levelu 9, z boxů už vám nepadají na danou postavu Power pointy, ale máte 1% šanci, že vám padne Star Power (který zvedne postavu na maximální Power level 10). Star powery postavě přidávají speciální schopnost.

Měny ve hře[editovat | editovat zdroj]

Ve hře se nachází několik herních měn, které slouží k různým věcem.

Zlaťáky ( Gold ) – Základní měna. Získáváte je z boxů nebo si je můžete koupit za gemy. Používají se pro zvýšení power levelu na postavy, zakoupení Star poweru nebo power pointů v obchodě.

Drahokamy ( Gemy ) – Máte 9% šanci, že vám z Brawl Boxu padnou gemy. Jinak si je můžete koupit za reálné peníze. Na menší množství gemů je vyšší šance. Urychlují postup hrou, ale zárověn si za ně můžete koupit skiny (viz níže). Dále si za ně můžete kupovat postavy nebo boxy.

Star Pointy – Je mnoho způsobů jak získat Star Pointy. Můžete je získat za každý pátý rank po 10 ranku na postavě (10, 15, 20, 25, 30, 35). Dále je můžete získat na konci sezóny za postavy nad 550 trofejí. Další způsob je v Power Play, podle žebříčku umístěném přímo ve hře. Za Star Pointy lze koupit skiny(viz níže) a na konci sezóny i boxy. Tuto měnu jako jedinou ve hře nejde nijak koupit.

Event tickety – Máte 25% šanci, že vám v Brawl Boxu padnou tickety. Jinak si je můžete koupit za gemy v obchodě. Jsou potřeba jako platidlo do víkendových eventů (Boss Fight, Big Game a Robo Rumble).

Postavy (Brawleři)[editovat | editovat zdroj]

Ve hře se nachází spousta postav. Některé lze získat za dosažení určitého počtu trofejí – Common (Trophy Road – světle modrá), jiné z boxů podle rarity (vzácnosti) – Rare (zelená), Super rare (tmavě modrá), Epic (fialová), Mythic (červená), Legendary (žlutá). Čím vzácnější je postava, tím menší šanci máte na získání.

COMMON (Trophy Road) – získáte za dosažení určitého počtu trofejí

 • Shelly je postava, se kterou každý hráč začíná a má ji hned od začátku. Je to holka s fialovými vlasy a žlutou šálou. Její hlavní útok je brokovnice, která je určená na krátkou–střední vzdálenost. Její speciální schopnost je velice silná střela, která udělí vysoké poškození, odhodí nepřátele a zničí zdi. Její Star Powery jsou Shell Shock a Band Aid.
 • Nita je oblečená v medvědím kostýmu. Získáte ji za 10 trofejí, tudíž je to jedna z nejzákladnějších postav. Její útoky jsou kousky kamenů, které posílá vpřed. Její speciální schopnost je její nejlepší přítel – Méďa, kterého vyvolá a on pronásleduje nejbližšího hráče. Její Star Powery jsou Bear With Me a Hyper Bear.
 • Colt je pistolník v modré vestě s hvězdou na zádech. V ruce má 2 revolvery. Ty používá jako základní útok. Jeho speciální schopnost jsou silné střely, které prorážejí zdi a dávají vysoké poškození. Získáte ho za 60 trofejí. Jeho Star Powery jsou Slick Boost a Magnum Special.
 • Bull je motorkář s koženou vestou a brokovnicí. Dostanete ho od 250 trofejí. Zmiňovaná brokovnice je i jeho hlavní útok, narozdíl od Shelly je na mnohem kratší vzdálenost, ale s větším poškozením. Speciální schopnost ho rozběhne vpřed, proráží zdi a odhazuje nepřátele. Jeho Star Powery jsou Berserker a Tough Guy.
 • Jessie lze získat za 500 trofejí. Je to inženýrka s magnetickou zbraní, která střílí elektřinu, jenž se odráží od nepřátel. Její speciální schopnost je její pejsek Scrappy, který střílí po nepřátelích. Podle spousty hráčů se jedná o "první větší milník". Její Star Powery jsou Energize a Shocky.
 • Brock je kluk s raketometem ve stylu rádia. Ten dokáže střílet na velkou dálku, ale pomaleji se přebíjí. Speciální schopností může vybombardovat určitou oblast salvou raket. Získáte ho za 1000 trofejí. Jeho Star Powery jsou Incendiary a Rocket No. Four.
 • Dynamike je starý horník s dynamitem. Lze ho získat za 2000 trofejí. Jeho hlavní útoky jsou dva dynamity, které po chvíli vybouchnou. Může je i házet přes zeď. Jeho speciální schopnost je sud s dynamitem, který po chvíli vybouchne a odhodí nepřátele. Jeho Star Powery jsou Dyna–Jump a Demolition.
 • Bo je lovec s klasickým lukem. Jeho hlavní útok je 3 – šípová salva. Jeho speciální schopnost jsou 3 miny, které vyhodí a ty se po chvíli zneviditelní. Pokud na ně nepřítel šlápne, tak po chvilce vybouchnou a udělí velké poškození. Boa dostanete za 3000 trofejí. Jeho Star Powery jsou Circling Eagle a Snare a Bear.
 • Tick je pirátský robot. Je za 4000 trofejí. Jeho hlavní útok jsou tři miny, které hodí a ty vybouchne buďto po pár vteřinách, nebo pokud na ně někdo šlápne. Jeho super útok je jeho vlastní hlava, která pronásleduje nepřátele a vybouchne. Jeho Star Powery jsou Well Oiled a Automa–Tick Reload.
 • 8–Bit je herní automat. Dostanete ho za 6000 trofejí. Jeho hlavní zbraň je pistole, střílející lasery. Jako super útok hodí booster, který jemu a jeho spoluhráčům zvýší poškození, které dávají. Jeho Star Powery jsou Boosted Booster a Extra Life.
 • Emz je mumie, která zbožňuje sociální sítě a hlavně svůj make–up. Její hlavní útok je sprej na vlasy, který otráví nepřátele. Její super útok je velký kruh, který vytvoří kolem sebe a ten nepřátele zpomalí a dává jim poškození. Je to poslední postava z Trophy Road a získáte ji za 8 000 trofejí. Její Star Powery jsou Bad Karma a Hype.

RARE – Přibližná šance z boxu: 2%

 • El Primo je svalnatý chlap. Jeho hlavní útok jsou pěsti, se kterými boxuje nepřátele. Jeho super útok je skok. Pokud skočí na nepřátele, odhodí je a dá jim poškození. Super útok můžete použít i k rychlému útěku. Jeho Star Powery jsou El Fuego a Meteor Rush.
 • Barley je barman, který jako hlavní útok hází lahve s jedem. Lahve po sobě nechávají malý kruh, co dává poškození. Jeho super útok je hod více lahví najednou, na určitou oblast. Jeho Star Powery jsou Medical Use a Extra Noxious.
 • Poco je mexická smrtka s kytarou. Jeho hlavní útok jsou zvuky kytary, které poškozují nepřátele. Jeho super útok je také zvuk kytary, kterým na rozdíl od hlavního útoku vyléčí sebe a všechny spoluhráče v dosahu. Poco je jedna z nejslabších postav. Jeho Star Powery jsou Da Capo! a Screeching Solo.
 • Rosa je žena z džungle. Její hlavní útok je podobný El Primovi, zato má ale delší dosah. Speciální schopnost je rostlinný štít, který snižuje poškození, které Rosa dostane. Její Star Powery jsou Plant Life a Thorny Gloves.

SUPER RARE – Přibližná šance z boxu: 1%

 • Rico je ostrostřelec. Jako hlavní útok střílí malé žvýkačky, které se mohou odrážet od zdí. Jeho super útok je větší salva odrážejících se žvýkaček, které dávají vysoké poškození. Jeho Star Powery jsou Super Bouncy a Robo Retreat.
 • Darryl je pirátský robot schovaný v sudu. Jeho zbraní je dvojitá brokovnice na velmi krátkou vzdálenost. Při super útoku se schová do sudu a jede vpřed, přičemž se odráží od stěn. Darrylovi se jako jediné postavě ve hře nabíjí super útok sám od sebe, zato je na kratší vzdálenost. Jeho Star Powery jsou Steel Hoops a Rolling Reload.
 • Penny je pirátka. Jako hlavní útok střílí měšce se zlaťáky. Pokud něco/někoho zasáhne, tak se měšce rozpadnou na zlaťáky a ty dají dvojnásobné poškození (pokud stojí dva protihráči za sebou a střílíte po tom vpředu, tak první umře ten vzadu). Super útok je dělo, které střílí koule po nepřátelích v dosahu. Její Star Powery jsou Last Blast a Balls of Fire.
 • Carl je hornický robot, který jezdí ve svém vozíku. Jeho hlavním útokem je krumpáč. Na rozdíl od ostatních nemá 3 náboje, ale jen jeden. Jeho krumpáč se chová jako bumerang. Jeho krumpáč se vrátí pokud se dotkne zdi nebo dosáhne maximální vzdálenosti při útoku. Při super útoku se Carl roztočí a dává postavám kolem sebe poškození. Také se mu zvýší rychlost. Jeho Star Powery jsou Power Throw a Protective Pirouette.

EPIC – Přibližná šance z boxu: 0,5%

 • Piper je elegantní dáma s deštníkem, ze kterého také střílí. Čím větší vzdálenost její střely uletí, tím větší dají poškození. Její super útok je odlet, při kterém pod sebe hodí čtyři granáty. Ty po chvilce vybouchnou a dají poškození. Super útok slouží hlavně k útěku. Její Star Powery jsou Ambush a Snappy Sniping.
 • Pam je žena s maticovým dělem, které střílí šroubky a matice. Její super útok je kruh, který ji a její spoluhráče léčí. Její Star Powery jsou Mama's Hug a Mama's Squeeze.
 • Frank je frankenstein s kladivem, kterým mlátí před sebe. Jeho super útok je obrovská rána, která zmrazí nepřátele. Ti se potom nemůžou hýbat, ani útočit. Frank je jedna z postav, co nejrychleji přebíjí. Jeho Star Powery jsou Power Grab a Sponge.
 • Bibi je holka s baseballkou. Bibi má navíc "Home Run bar", ten když se jí nabije (sám od sebe), tak při dalším útoku protihráče odpálí. Její super útok je obří koule ze žvýkačky, která se odráží a dává poškození. Její Star Powery jsou Home Run a Batting Stance.
 • Bea je asistentka od Rosy, která se zajímá o hmyz. Spolu s Carlem jsou jediní brawleři ve hře, kteří mají pouze jeden náboj. Její hlavní útok je včela. Pokud Bea zasáhne nepřítele, tak její další střela dá přibližně třikrát větší poškození. Její super útok jsou malé včely, které dají malé poškození a zpomalí nepřátele. Její Star Powery jsou Insta Beeload a Honey Coat.


MYTHIC – Přibližná šance z boxu: 0,25%

 • Mortis je hrobník, který jako hlavní zbraň používá lopatu. Při hlavním útoku se posune dopředu a máchne lopatou. Jeho super útok je hejno netopýrů, které udělí poškození. Kolik netopýři uberou, tolik se Mortis vyléčí. Jeho Star Powery jsou Creepy Harvest a Coiled Snake.
 • Tara je mystická žena s kartami, které používá jako hlavní útok ve stylu brokovnice. Super útok je černá díra, která nepřátele v dosahu stáhne do středu, dá jim poškození a odhodí je. Její Star Powery jsou Black Portal a Healing Shade.
 • Gene je malý tlustý džin. Jeho hlavní útok je magický kouř, který pokud nikoho nezasáhne se rozprskne a udělí menší poškození. Super útok je magická ruka, která přitáhne nepřítele k Genemu. Jeho Star Powery jsou Magic Puffs a Spirit Slap.
 • Max je holka, co se chce stát superhrdinkou, a proto pije hodně energy drinků. Max má jako jediná ve hře (kromě Brocka se Star Powerem) čtyři náboje. Její hlavní útok jsou čtyři střely, které dávají malé poškození. Při použití super útoku kolem sebe na velmi krátkou dobu vytvoří kruh, který zrychlí ji i její spoluhráče, pokud v něm byli. Její Star Powery jsou Super Charged a Run n' Gun.
 • Mr. P je nespokojený tučňák, který obsluhuje u zavazadel v hotelu. Jeho hlavní útok jsou kufry, které vrhá po ostatních. Pokud kufr na něco narazí (protihráči, zdi,...), tak vyletí do vzduchu a znovu dopadne o kousek dál. Trefení i dopad dávají poškození. Jako super útok hází spawnovací stanici, která spawnuje malé tučnáky, kteří házejí po ostatních sněhové koule. Jeho Star Powery jsou Handle With Care a Tin Can.

LEGENDARY – Přibližná šance z boxu: 0,12%

 • Spike je malý kaktus. Jeho hlavní útok je kaktusová koule, která se po výstřelu rozletí do všech směrů. Při super útoku vyhodí malý kaktus, který při dopadu udělá trny. Trny nepřátelům udělují poškození a zpomalují je. Jeho Star Powery jsou Fertilize a Curve Ball.
 • Crow je vrána, která hází otrávené bodce. Zasáhnutý nepřítel dostává chvíli poškození. Super útok je vzlet, kdy i při vzlétnutí i při dopadu hodí kolem sebe otrávená pera. Jeho Star Powery jsou Extra Toxic a Carrion Crow.
 • Leon je kluk v mikině s lízátkem. Jeho hlavní útok jsou shurikeny, nejsilnější jsou na blízko a čím dál letí, tím ztrácejí poškození. Super útok Leona zneviditelní. Jakmile vystřelí, o neviditelnost přijde. Pokud je neviditelný a je blízko nepřátel, je vidět, ale o neviditelnost nepřijde. Jeho Star Powery jsou Smoke Trails a Invisiheal.
 • Sandy je spící kluk. Hlavní útok je písek, který hází po nepřátelích. Super útok je písečná bouře, kterou vyvolá a on i všichni spojenci jsou v ní neviditelní. Jeho Star Powery jsou Rude Sands a Healing Winds.

Ovládání[editovat | editovat zdroj]

Pohyb se ovládá joystickem vlevo dole, vpravo dole je joystick na útočení se kterým můžete mířit. Pokud na něj kliknete, automaticky se zamíří na nejbližšího nepřítele. Je zde i tlačítko na speciální schopnost. Každá postava má jinou dobu přebíjení nábojů. Zároveň pokud chvíli nedostáváte ani nedáváte poškození, začnete se pomalu léčit. Na mapě se také nachází keře, ve kterých je vaše postava neviditelná. Také pokud zemřete, po pár vteřinách se obnovíte.(pokud nehrajete solo showdown viz níže)

Herní módy[editovat | editovat zdroj]

Gem Grab je základní mód dostupný od začátku hry. Hraje se ve dvou týmech po třech hráčích. Uprostřed mapy se nachází tzv. Gem Spawner. Ten každou chvíli kolem sebe hází drahokamy. Úkolem tohoto módu je, aby jeden tým společně udržel 10 a více drahokamů 15 vteřin. Když držíte drahokamy a zemřete, vypadnou z vás a kdokoliv je může posbírat. Jakmile máte 10 drahokamů, spustí se odpočet. Pokud to zvládnete, vyhráli jste.

Showdown je dostupný od 30 trofejí. Na mapě je 10 hráčů. Hraje se ve stylu Všichni proti všem. Solo – hrajete sami a po smrti se už neoživíte. Vyhraje ten hráč, který jako poslední přežije. Na mapě se zároveň nachází bedničky, které můžete zničit a získáte z nich Power cuby, které vám po celou dobu zápasu zvyšují životy a poškození. Jediný způsob, jak dostat Power cuby od nepřítele je ho zabít. Mapa se postupně zakrývá jedovatou mlhou, která postupně zabíjí všechny v ní. Je vytvořená, aby se mapa postupně zmenšovala a hnala hráče doprostřed. Duo – hraje 5 týmů po dvou. Po smrti se můžete po patnácti vteřinách oživit u svého spoluhráče. Pokud do té doby zemře i spoluhráč, prohráli jste. Některé mapy v showdownu mají módy – (Healing Mushrooms – na mapě se náhodně objeví houbičky, které oživují 1 000 životů za vteřinu, Robo Boss – na mapě se náhodně objeví robot, který začne pronásledovat nejbližšího hráče, Energy Drink – na mapě se náhodně objeví pitíčko, které vás zrychlí a zvýší vám poškození a Meteor Shower – na mapě náhodně padají meteority, které vám po dopadu dají poškození a odhodí vás).

Brawl Ball je dostupný od 150 trofejí. Jsou dva týmy po třech hráčích a úkolem je dát dva góly. Uprostřed mapy je míč a na horní a dolní straně jsou brány. Který tým bude mít po časovém limitu více gólů, ten vyhrává. Hra končí automaticky, pokud se jednomu týmu podaří dát dva góly. Pokud mají oba týmy stejně gólů, následuje minutové prodloužení. Pokud ani v prodloužení není gól, hra končí remízou. Pokud se míče dotknete, vezmete si ho. Míč můžete odkopnout, to vám spotřebuje klasický útok nebo ho silně vystřelit, to vám spotřebuje super útok. Pokud má míč protihráč, vzít mu ho nemůžete, ale míče ho můžete zbavit dvěma způsoby – buď ho zabijete nebo na něj použijete super útok (to dokáže pouze Shelly, Bull, Dynamike, Bo, Tick, El Primo, Darryl, Piper, Frank, Tara a Gene, ostatní brawleři protihráče super útokem míče nezbaví)

Team Events jsou dostupné od 800 trofejí. Rozdělují se na tři módy, které se každý den střídají. Tyto módy jsou:

 • Heist – Dva týmy po třech. Každý tým má svůj sejf, který musí bránit a útočit do nepřátelského. Tým který první zničí nepřátelský sejf vyhrál. Pokud do konce časového limitu tým sejf nezničí, vyhrává ten, kdo má více životů na svém sejfu.
 • Bounty – Dva týmy po třech. Každý hráč začíná se dvěma hvězdičkami. Za každé zabití získá jednu navíc. Když zabijete nepřítele, počet hvězdiček, které měl se vám připíšou do skóre. Na konci hry, tým s největším skóre vyhrál. Navíc uprostřed mapy se na začátku vždy objeví bonusová hvězdička pro ten tým, který ji vezme.
 • Siege – Dva týmy po třech. Každý tým má svoji základnu, která automaticky útočí na nepřítele ve vyznačeném půlkruhu. Úkolem je zničit nepřátelskou základnu. Na mapě se objevují šroubky, které musíte vzít a chvíli je držet, pak se vám přičtou na základnu. Po chvíli nastane takzvaný Siege pro ten tým, který má nejvíce šroubků. Jeho součástky se vynulují a u jejich základny se zjeví robot s levelem podle počtu šroubků, který měl tým. Čím větší level, tím větší dává poškození. Robot automaticky jde k základně nepřátel a útočí na ni. Během hry jsou 3 Siege. Tým, který zničil nepřátelskou základnu, nebo po 3 Siegích měla jeho základna více životů vyhrál.

Ticket Events jsou dostupné od 350 trofejí. Tento mód se otevírá pouze o víkendech (sobota 9:00 – pondělí 9:00). Navíc hraní tohoto módu není zdarma, ale stojí tickety (viz výše). Každý víkend je jiný mód:

 • Big Game – 5 hráčů hrají proti jednomu velkému hráči s více životy a větším poškozením. Úkolem pěti hráčů je zničit za co nejkratší dobu velkého hráče, zatímco on musí přežít co nejdéle. Do tohoto módu můžete vstoupit za 1,2,3,5,10,15 nebo 20 Event ticketů, čím více, tím větší odměna v případě výhry ( zabít hráče pod 2 minuty / přežít nad 2 minuty )
 • Robo Rumble – Hrajete v týmu po třech. Musíte co nejdéle ubránit sejf, na který postupně nabíhají roboti. Čím déle vydržíte, tím větší odměna. Opět můžete zaplatit více ticketů a odměna se vám násobí (jako u Big Game).
 • Boss Fight – Tři hráči musí zničit jednoho velikého robota, ale robot nesmí zničit je. Jsou zde různé obtížnosti, které se vám postupně zvyšují, pokud zvládnete předešlou obtížnost. Čím vyšší obtížnost, tím větší odměna. Pokud prohrajete, dostane pouze 15 tokenů, ale vaší úroveň obtížnosti neztratíte.

Skiny[editovat | editovat zdroj]

Ve hře jsou také skiny [postavy mají jiné oblečení, někdy i jiné animace, efekty, zvuky, hlas a pokud má brawler jako super pomocníka tak i pomocníkovo oblečení(např. Jessie, Nita atd.)]. Můžete si je koupit v obchodě.

 • Shelly – Bandita Shelly (30 gemů), Star Shelly (zdarma, mají pouze hráči, co hráli Brawl Stars před rokem 2019), Witch Shelly (150 gemů, sezónní Brawl–O–Ween skin)
 • Nita – Panda Nita (30 gemů), Shiba Nita (150 gemů), Red Nose Nita (150 gemů, sezónní Brawlidays skin), Koala Nita (80 gemů)
 • Colt – Rockstar Colt (30 gemů), Outlaw Colt (500 Star Pointů), Royal Agent Colt (150 gemů, sezónní Lunar Brawl skin), Corsair Colt (150 gemů, sezónní Brawlidays skin)
 • Bull – Viking Bull (80 gemů), Touchdown Bull (80 gemů), Linebacker Bull (2 500 Star Pointů)
 • Jessie – Summer Jessie (80 gemů), Dragon Knight Jessie (150 gemů), Shadow Knight Jessie (10 000 Star Pointů)
 • Brock – Beach Brock (80 gemů), Boom Box Brock (80 gemů), Hot Rod Brock (150 gemů), Lion Dance Brock (150 gemů, sezónní Lunar Brawl skin)
 • Dynamike – Spicy Mike (150 gemů), Robo Mike (300 gemů), Santa Mike (80 gemů, sezónní Brawlidays skin)
 • Bo – Mecha Bo (300 gemů), Light Mecha Bo (10 000 Star Pointů), Gold Mecha Bo (50 000 Star Pointů)
 • Tick – zatím bez skinů
 • 8–Bit – 8–Bit Classic (30 gemů), Virus 8–Bit (300 gemů, sezónní Lunar Brawl skin)
 • Emz – zatím bez skinů
 • El Primo – El Rudo Primo (80 gemů), El Rey Primo (150 gemů), El Brown (150 gemů, Brown & Friends skin)
 • Barley – Golden Barley (30 gemů), Maple Barley (80 gemů), Bakesale Barley (150 gemů), Red Wizard Barley (2 500 Star Pointů), Wizard Barley (zdarma, získáte ho, když se připojíte k Supercell ID)
 • Poco – Serenade Poco (150 gemů), Pirate Poco (80 gemů, sezonní Brawlidays skin)
 • Rosa – zatím bez skinů
 • Rico – Loaded Rico (150 gemů), Ricochet (zdarma, mají pouze hráči, kteří otevřeli poslední brawlidays gift v roce 2019), Popcorn Rico (150 gemů),
 • Darryl – Dumpling Darryl (80 gemů, sezónní Lunar Brawl skin)
 • Penny – Bunny Penny (80 gemů), Lil Helper Penny (80 gemů, sezónní Brawlidays skin)
 • Carl – Road Rage Carl (80 gemů), Hog Rider Carl (80 gemů), Leonard Carl (80 gemů, Brown & Friends skin), Captain Carl (150 gemů, sezónní Brawlidays skin)
 • Piper – Pink Piper (500 Star Pointů), Calavera Piper (80 gemů, sezónní Brawl–O–Ween skin), Cupid Piper (150 gemů)
 • Pam – zatím bez skinů
 • Frank – Caveman Frank (80 gemů), DJ Frank (80 gemů)
 • Bibi – Heroine Bibi (150 gemů, sezónní Lunar Brawl skin)
 • Bea – Ladybug Bea (30 gemů)
 • Mortis – Top Hat Mortis (zdarma), Rockabilly Mortis (150 gemů), Night Witch Mortis (150 gemů)
 • Tara – Iris Tara (500 Star Pointů), Street Ninja Tara (80 gemů, sezónní Lunar Brawl skin)
 • Gene – Pirate Gene (80 gemů)
 • Max – GT Max (30 gemů)
 • Mr. P – Agent P (30 gemů)
 • Spike – Sakura Spike (80 gemů), Robo Spike (150 gemů)
 • Crow – White Crow (80 gemů), Phoenix Crow (300 gemů), Mecha Crow (300 gemů), Night Mecha Crow (10 000 Star Pointů), Gold Mecha Crow (50 000 Star Pointů)
 • Leon – Shark Leon (80 gemů), Werewolf Leon (150 gemů, sezónní Brawl–O–Ween skin), Sally Leon (80 gemů, Brown & Friends skin)
 • Sandy – Sleepy Sandy (30 gemů)

Boxy, Tokeny, Star Tokeny a Token Doublery[editovat | editovat zdroj]

Ve hře jsou tři typy boxů – Brawl Box (základní) lze získat pouze hraním, Big Box je možné koupit za gemy i hraním a Mega Box můžete koupit za gemy nebo je získat z trophy road (na 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13 a 14 tisíc). Hraním získáváte tokeny. Tokeny dostáváte i za výhru i za prohru (výjimkou je, když se umístíte na posledním místě v showdownu). Všechny získané tokeny se vám přičítají do Brawl Boxu, a když jich nahrajete 100, získáte Brawl Box. Získat Brawl Box není těžké, protože za výhru v showdownu jich dostanete 32. Když se módy střídají a vy hrajete jakýkoliv mód poprvé (poprvé po vystřídání módů, ne poprvé za celé Brawl Stars) a vyhrajete (v showdownu, takedown a lone stars 1.–4. místo) získáte Star Token. Star Tokeny se vám sčítají také a za 10 Star Tokenů získáte jeden Big Box. Big Box obsahuje stejné odměny jako tři Brawl Boxy. Brawl Boxy a Big Boxy můžete šetřit a poté je otevřít (není omezený počet). V obchodě stojí Big Box 30 gemů a Mega Box 80 gemů. Mega boxy mají stejné odměny jako 10 Brawl Boxů. Abyste nemohli otevřít denně Brawl Boxů kolik se vám zachce, máte omezený počet tokenů. Nabíjí se 20 tokenů za 145 minut (2h 25min). Tokeny můžete šetřit taky, ale maximální počet je 200. Z boxů vám mohou také padnout Token Doublery, které vám zdvojnásobí tokeny za hru. Máte na ně 3% šanci a padá jich většinou 200, vzácněji i 400.

Odkazy[editovat | editovat zdroj]

Reference[editovat | editovat zdroj]

V tomto článku byl použit překlad textu z článku Brawl Stars na anglické Wikipedii.


Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]