Altron

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Altron je česká společnost, která byla založena roku 1991. Je dodavatelem datových center a technologické infrastruktury pro kritické business aplikace na českém trhu. Zajišťuje komplexní řešení všech typů datových center. Navrhuje, realizuje a servisuje technologická řešení a vytváří řešení v oblasti napájení.

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

©

Obsah této stránky (nebo jeho část) byl skryt kvůli podezření z porušení autorských práv. Text, který sem byl vložen, se nápadně podobá textu z:

https://www.altron.net/o-altronu/
Tato stránka je proto nyní zapsána na Wikipedie:Porušení práv. Samotná podoba textu nutně neznamená, že k porušení práv skutečně došlo, ale aby text mohl ve Wikipedii zůstat, je třeba ověřit jeho původ. Pokud se nepodaří původ textu ověřit, bude článek či příslušná část po týdnu smazána.

Pokud jste autorem materiálu a souhlasíte s podmínkami naší licence GFDL a licence CC-BY-SA 3.0, pošlete prosím souhlas e-mailem dle pokynů na Nápověda:Svolení autora nebo na internetové stránce, ze které text pochází, uveďte jeho licencování dle GFDL a CC-BY-SA 3.0.

Neobnovujte bez vysvětlení odstraněný text. Takový text by byl opět odstraněn.

Vkládáním autorských děl do Wikipedie bez výslovného souhlasu autora nebo držitele práv k šíření pod licencemi GFDL a CC-BY-SA 3.0 porušujete zákon a pravidla Wikipedie. Uživatelům, kteří opakovaně porušují tato pravidla, může být dočasně zakázáno editovat články. Uvítáme však vaše původní příspěvky.
Pro vkladatele šablony:
Najděte autora a vložte mu na diskusní stránku:
{{subst:copyvio autor|Altron|2=https://www.altron.net/o-altronu/}} --~~~~
případně použijte pro nové přispěvatele:
{{subst:copyvio nováček|Altron|2=https://www.altron.net/o-altronu/}} --~~~~
a vložte sem:
* [[Altron]] z [https://www.altron.net/o-altronu/] --~~~~
Pro správce:
Pokud se tento článek potvrdí jako porušení autorských práv nebo do sedmi dnů nedojde k potvrzení jeho licence, smažte ho


Země působnosti[editovat | editovat zdroj]

Společnost Altron má své pobočky v těchto zemích:

Česká republika – 1991

Slovensko – 1993

Spojené arabské emiráty – 2011

Omán – 2013

Certifikace[editovat | editovat zdroj]

Společnost Altron je držitelem certifikací pro datová centra, bezpečnost, ICT a firemní procesy. Při realizaci řešení a služeb v oblasti výstavby a provozu se řídí mezinárodními standardy ANSI/TIA-942, EIA, BICSI a LEED. Disponuje odborníky s mezinárodní certifikací Uptime Institute ­– Accredited Tier Designer i Specialist a CDCDP. Je členem organizace U.S. Green Building Council, SEWA, ICT Unie a mnoha dalších.

V rámci návrhů řešení se zaměřuje na nejlepší poměr klíčových parametrů, mezi které patří:

·      Dostupnost datového centra kategorie TIER

·      Energetická efektivita PUE

·      Celkové náklady spojené s vlastnictvím a provozem projektu TCO