A Princess, an Elf and a Demon Walk into a Bar

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

"Princezna, Elf, a démon chodit do baru" je série premiéra epizoda Netflix je původní streaming televizní seriál rozčarování. Epizodu režíroval Dwayne Carey-Hill a napsali Matt Groening a Josh Weinstein. To bylo propuštěno na Netflix 17. srpna 2018, spolu se zbytkem série.

Výrobní kód je 1DNT01, a epizoda hvězdy Abbi Jacobson, Eric Andre, a Nat Faxon jako názvu postavy, Princezna Bean, maličký elf Elfo, a démon Luci.

Pozemek[editovat | editovat zdroj]

Bunty vstoupí do pokoje princezny Bean, a snaží se probudit princeznu. Rychle zjistí, že svázala stráž a utekla, aby pila a hazardovala v domě s jaterním pivem. V hospodě se Bean dostane do rvačky a uteče, jen aby narazil na Odval venku. Odval jí řekne, že je čas se oženit, a spojuje ji s královským vrhem a nese ji přes Dreamland na hrad. Mnoho místních obyvatel jí přeje dobře v její svatební den, ale Bean nabízí obchod s některými místy a doufá v smrt.

V zámeckém trůnním sále král Zøg kontroluje svatební dort. Nespokojený, pošle dort zpět na opravy, stejně jako se Odval vrací s Beanem. Hádá se s Beanem o jejím chování, a nařídí jí, aby se změnila. Okamžitě vyhoví, hodí svůj vrchol na Odval a opouští halu zcela nahoře bez, hodně k Zøgově nepříjemnosti.

V Beanově pokoji pomáhá Bunty Beanovi připravit se na svatbu. Bunty, která vyjádřila svou zlost a frustraci, se ji jemně snaží ujistit, že vše bude v pořádku, ale selže.

Na nádvoří jsou čarodějové, Odval, Zøg, královna Oona a Princ Derek svědky příchodu Bentwoodské delegace. Srdečně pozdravuje krále Lorenza I. a královnu Bunny, vdanou za sourozence vládce Bentwoodu. Dále jejich," syn-Slash-synovec", princ Guysbert vystoupí z kočáru, k radosti několika členů davu a Oony, což Zøgovi velmi obtěžuje.

Zpět ve svém pokoji, Bean smutně dívá z okna, říkat Bunty, že se cítí, jako by její život končí, a cítí se neschopný ani předstírat úsměv, demonstrovat její pokus o Bunty. Bunty ji opět ujišťuje, že všechno bude v pořádku, ale Bean zůstává nepřesvědčený. Ptá se, jestli Bunty někdy chtěl žít v místě, kde lidé byli, "opravdu, opravdu šťastný".

V Elfwoodu všichni elfové šťastně zpívají a pracují, dělají bonbóny, kromě jednoho: Elfo. Elfo, unavený tím, že je nucen být po celou dobu šťastný, narušuje práci, aby políbil svou přítelkyni, Kissy, hodně k šoku a hrůze ostatních elfů, zejména Superviso. Odhaluje, že není vždy šťastný a že chce jít někam, kde jsou lidé nešťastní.

Zpět na zámku Dreamland, Bean prochází jídelnou, kolem stolu posetého svatebními dárky. Zdá se, že ji sleduje jeden přítomný a hlas zevnitř jí nařizuje, aby ji otevřela. Otevírá dar, aby zjistila, že obsahuje démona, který se nazývá Luci. Luci vysvětluje, že je Beanovým osobním démonem, hodně k její hrůze. Snaží se přivolat stráže, ale Luci skočí do úst, aby ji umlčela, a prosí ji, aby si na to zvykla, protože jsou vázáni na věčnost. Bean se trefí do břicha, aby Luci vyhodila z úst. V daleké zemi, žena a muž sledovat setkání mezi Bean a Lucie s uspokojením.

Zpět v Elfwoodu, Elfo a Kissy nadále líbat a začít blbnout. Když Kissy říká, že je zlobivý, stěžuje si, že není šťastný po celou dobu, neznamená to, že je divný, a stěžuje si, že elfové jsou příliš nervózní. Elfo si stěžuje, že se Kissy ještě více zapne, ale její otec, Elfský král, vtrhne dovnitř. Křičí na Kissy za blbnutí s Elfo, a věty Elfo viset ze stromu Gumdrop. U stromu Gumdrop se shromáždí několik elfů a zpívají píseň o zavěšení Elfo. Položí oprátku kolem Elfova krku a dají mu židli, na které bude stát, dokud nepřijde čas. Elfo otec, Tatík přijde, omlouval se za svou roli v Elfo je dilema, začne vyprávět mu příběh, když se setkal Elfo matka, bezmyšlenkovitě vezme z pod Elfo, a začíná škrtit svého syna.

Zpátky na zámku Dreamland, Bean napadne Luci s palcátem. Luci je schopen vyhnout se většině úderů, a posmívá se jí, hodně k Beanově frustraci, ale nakonec ho zasáhne, a krmí ho do hrudníku. Rychle však zjistí, že se ho nemůže zbavit, i když ho kopne po několika schodech, a slibuje, že se uklidní.

Zpět na strom Gumdrop, elfové sledují, jak se snaží zavěsit Elfo, ale rychle zjistí, že je příliš lehký na to, aby visel. Elfský král nařídí strážci, aby ho bodl, ale Kissy zasáhne a osvobodí Elfa. Dva uprchnout krále a stráže, a dorazí ke dveřím do vnějšího světa. Elfo se snaží přimět Kissy, aby se k němu připojila, ale odmítá. Elfo jde odejít, Ale král se marně snaží zabránit mu v odchodu. Elfo uvádí ,že" raději zemře velkou smrtí, než žít malý život", a otočí se k odchodu. Když dělá své poslední kroky, král elfů ho varuje, že se nikdy nemůže vrátit, pokud odejde. S jedním posledním ohlédnutí, on opustí, a sleduje, jak se dveře elfwood zavře. Vyjadřuje svůj úžas, brzy se odřízne, když se velký pták vrhá a nese ho na oblohu.

Zpátky na zámku Dreamland, Bean vyslýchá Luciho o jeho schopnostech. Luci se přirovnává k hlasu v hlavě, který jí říká, aby dělala špatné věci, a dělá jí dobrý pocit z toho, že dělá tyto věci. Bean vyjádří svou frustraci na svatbě, a Luci goads ji do pohrávat s dortem. Přeskupuje polevu, aby si přečetla: "Get Bent Dad", hodně k Zøgově nelibosti.

Když Elfo letí nad lesem, mluví s ptákem, ale otravuje ho natolik, že ho upustí na pole. Brzy se ocitne uprostřed války mezi skřítky a zlobry, k jeho potěšení. Přežije hrůznou bitvu a komentuje, že má rád, ale nemiluje, válku. Přežívající zlobr se ho pokusí napadnout, ale omylem zaslepí zlobra a prchá poté, co ho náhodou srazí na zem.

Zpět na zámku Dreamland, když Bean a Lucie utíkají, narazí na OOnu. Oona využije příležitosti, aby se pokusila o improvizovaný sexuální rozhovor se svou nevlastní dcerou, hodně k Beanovu znechucení. Oona popisuje, "manželské povinnosti", že Bean se očekává, že budou provádět, ale odkaz na chapadla listy Bean zmatený, a způsobuje Oona nechat ve frustraci, říkat Bean, "nech ji na vejce na noční stolek a dostat se ven" později v noci. Zmatený, Bean je otřesen zpět do reality řinčícími zvony.

Elfo se vynoří z lesa a spřátelí se s mužem. Muž, chudý, prostý muž, který si říká farmář, pozve Elfa do svého domova, kde on a jeho manželka dávají Elfo jídlo. Nicméně, Elfo chvála pár vaření děsí a hněvá pár, přimět je, aby ho vykopnout ze svého domova, stěžovat si, že ničí své životy. Elfo se brzy vynoří z kouzelného lesa, a svědci Dreamland, hodně k jeho radosti.

Zpět do Dreamlandu, několik hodnostářů dorazí, aby byli svědky svatby Guysberta a Beana. Beanova rodina dorazí, když Bean sedí v boční místnosti s Luci. Bean, sklíčený celou situací, pije víno communion s Luci, aby otupil její bolest. Vyjadřuje svůj smutek, že její skutečná matka tam není, a že je obklopena lidmi, které nemá ráda. Luci se ji snaží rozveselit tím, že jí dá víc vína. Jak obřad začíná, Zøg jde přivést Beana ven, jen aby zjistil, že je úplně opilá. Poté, co byl posmíval jeho dcera, on táhne ji vzít Guysbert a upevnit spojenectví mezi Dreamland a Ohýbaného dřeva.

Když jsou oba manželé, kluci a Bean se ptají, jestli si navzájem vezmou ruce v manželství. Guysbert ochotně přijímá, ale když přijde čas, aby Bean přijal, rozzlobeně odmítá návrh, plácl prsten z Guysbertovy ruky. Jde ho získat, ale nabodne se na meč na trůnu, hodně k hrůze sboru. Zøg, se snaží zachránit svatbu, confers s Lorenzem jsem a Zajíček, a oznamuje, že Bean bude místo toho vzít Prince Merkimer, druhý syn Lorenzo já a Králíček. Zuřivý, Bean odmítá, ale Zøg nařídí dva ženatý. V tu chvíli však Elfo vstoupí do kostela a nervózně se představí. Zaujatý, Zøg nabízí odměnu osobě, která zachytí Elfo, započne šílenství. Ve zmatku, Bean vyklouzne a unikne, neúmyslně přináší Elfo s ní. Spolu s Luci, tři uniknout do města. V daleké zemi, čarodějka a Cloyd s potěšením sledují, jak Bean a Luci utíkají, ale vyjadřují obavy z přítomnosti Elfo.

Zøg posílá Merkimera po Beanovi, spolu se třemi rytíři Zogova stolu: Sir Pendergast, Sir Turbish a Sir Mertz. Po honí přes město, oni rohu Bean, Elfo, a Luci v uličce, ale Luci děsí off Merkimer a Rytíři, koně, a pomáhá jim uniknout. Nakonec uprchnou do kouzelného lesa a uniknou zajetí od Merkimera a rytířů, hodně k Zøgově frustraci.

Zatímco v lese, Bean, Elfo, a Luci objevit existenci Wishmaster, muž, který může vyhovět jakékoliv přání. Hledají jeho doupě, ale jsou nuceni tábořit na noc, když je příliš tma. Trio pouto nad jejich společné naděje a sny, před usnutím společně. Druhý den ráno se probudí, aby zjistili, že se usadili pouhé nohy od výtahu do doupěte Wishmaster.

Trio používá výtah k dosažení doupěte. Zadání, rychle zjistí, že se mýlili: muže našli je Washmaster, a dorazili na jeho doupěte, ne, jsem pán přání. Příchod Merkimer a Rytíři síly Bean, Elfo, a Luci uprchnout. Příjezdu zpět na výtah, zjistí, že cesta vpřed je blokován stejné ogre, že Elfo oslepen dříve. Čelí dohodnutý sňatek s Merkimer, nebo smrt, Fazole popadne Elfo a Luci, a padá z útesu. Když padá, vyjadřuje naději, že Luci nebo Elfo mají magické schopnosti je zachránit, ale oba tvrdí, že ne, přimět trio křičet, když padají na smrt.