Ředitel XXL

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Ředitel XXL
C.E. D'oh
306. díl seriálu Simpsonovi
Řada: 13
Díl: 15
Kód: EABF10
Premiéra: 16. března 2003
Scénář: Dana Gould (e)
Režie: Mike B. Anderson (e)
Gaučový gag: Všichni se normálně sebíhají na gauč, nakreslení na několika obrázcích, které když se pustí za sebou, dělají je pohyblivé.

Ředitel XXL (anglicky C.E.D'oh) je 15 díl 14. řady amerického animovaného seriálu Simpsonovi. Poprvé byl uveden 16. března 2003.

Děj[editovat | editovat zdroj]

Je den sv. Valentýna a Homer se chystá na postelové radovánky. Marge ale po záhadné výměně hudebních kazet usne a Homer se zklamaný jde projít a objeví billboard poutací na kurzy sebezdokonalení. Nejdřív navštíví kurz pro striptéry, pak ale doklouže do kurzu učící lepšímu žití. Koupí si megakroniku s radami a ihned se jimi začne řídit. Při sepisování změn k větší efektivitě práce zjistí, že je celá jaderná elektrárna ve vlastnictví malého kanárka od pana Burnse. Po tom, co ho Homer vypustí na Kanárské ostrovy, ho pan Burns ze strachu jmenuje vlastníkem elektrárny. Homer toho využije a vyhodí pana Burnse a stane se ředitelem. Pomalu ho ale omrzí chodit pozdě z práce, propouštět zaměstnance a mít méně volného času. Když ho chce pan Burns zazdít v jeho mauzoleu, přenechá mu zpět elektrárnu a opět žije normálním životem.