Wikipedie:Bot/Žádosti o provedení práce

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání
Zkratka:
WP:ŽOPP

Stránka by měla sloužit jako místo, kam by se měly směrovat prosby a žádosti na operátory botů pro jejich využití ostatními uživateli, kteří narazili na problém, který si žádá (či by bylo snadnější využít) pomoc bota.

V některých případech je nejlepší se obrátit přímo na operátory konkrétních robotů:

Prosíme žadatele, aby
  • Specifikovali dostatečně jasně problém, nejlépe včetně odkazů na konkrétní články/kategorie…
  • Rozmysleli si, zda je nutné na konkrétní účel spouštět či vytvářet robota, zda není lépe udělat několik málo editací osobně
  • Ujistili se, že nežádají něco, co je v rozporu s Doporučeními či pravidly
Prosíme operátory, aby v případě, že se rozhodnou ujmout se úkolu či danou funkci do svého bota implementovat, aby
  • v případě potřeby u příslušné žádosti označili svůj záměr to udělat
  • a pak potvrdili, že implementace byla dokončena

Archivy žádostí: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 a 12. Dlouhodobě neuzavřené žádosti jsou k nalezení v seznamu neuzavřených žádosti.


Fix čínských tenistek[editovat | editovat zdroj]

Ještě prosím o likvidaci tohoto. Díky. --Jowe (diskuse) 12. 1. 2015, 22:45 (CET)

Hotovo. Hotovo Wesalius d|p 12. 1. 2015, 23:09 (CET)

Vyprázdnění kategorie „Údržba:Chybí název k. ú.“[editovat | editovat zdroj]

Kolegyně a kolegové,

chtěl bych požádat o vyprázdnění kategorie „Údržba:Chybí název k. ú.“. Pro to je třeba projít jednotlivé články této kategorie a do jejich šablony {{Infobox - česká obec}} doplnit položku

 | katastrální území = 

Tu vyplnit názvem příslušného katastrálního území. Názvy všech katastrálních území jsem připravil do stránky Wikipedista:Jan Polák/Katastrální území. Řazené jsou podle čísla „nuts5“, které je v šabloně {{Infobox - česká obec}} také uvedeno. Upozorňuji, že připravený výpis obsahuje všechna katastrální území, ne jen ta, která jsou pro vyprázdnění kategorie „Údržba:Chybí název k. ú.“ potřeba.

Stačí tyto podklady pro úspěšné vypuštění robota? Předem za zpracování díky. --Jan Polák (diskuse) 16. 1. 2015, 23:43 (CET)

Tuto kategorii jsem zakládal pro svou potřebu, pokud mám čas, postupně procházím jednotlivé okresy a doplňuji katasttrální území a nejen do infoboxů. Ta tvoje stránka není pro robotické zpracování zcela použitelná - do infoboxu se vyplňuje v současném stavu pouze případ, že má obec jediné katastrální území, tvůj seznam obsahuje vše. JAn (diskuse) 17. 1. 2015, 13:09 (CET)
Vím, vím, to jsem psal, že obsahuje vše. Jsi schopen mi někam vypsat ty čísla „nuts5“, pro která potřebuješ mít soupis katastrálních území? Já Ti to z toho seznamu vyseparuji. --Jan Polák (diskuse) 17. 1. 2015, 15:09 (CET)

Decimace parametrů "zeměpisná šířka" a "zeměpisná délka" u Šablona:Infobox - česká obec[editovat | editovat zdroj]

Ahoj, poprosil bych v souvislosti s funkčním vkládáním koordinátů z Wikidat do Infoboxu - česká obec o decimaci parametrů z článcích. Čím méně lidí si toho všimne, tím lépe, tak šup. Díky! --frettie.net (diskuse) 28. 1. 2015, 02:09 (CET)

Položky infoboxu[editovat | editovat zdroj]

Dobrý den, uměl by bot spočítat kolikrát je použita (vyplněna) položka infoboxu? Jde mi o položky „země“, „titul“ a „stát“ v {{Infobox Politik}}; resp. „země2“, „titul2“, „stát2“ atd. do 10. „Země“ je u lidí v Kategorie:Mingští politici, o nich vím; jde mi o ostatní výskyty, existují-li (a případně seznam, je-li jich málo). --Jann (diskuse) 28. 1. 2015, 16:25 (CET)