Volejbalová Liga mistrů 2006/07

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání

Volejbalová Liga mistrů 2006/2007 (oficiální název Indesit European Champions League) je nejvyšší soutěž evropských volejbalových klubů v letech 2006 - 2007.

Účastníci[editovat | editovat zdroj]

  1. Belgie Knack Randstad Roeselare
  2. Belgie Noliko Maaseik
  3. Bulharsko Levski Siconco Sofia
  4. Česko DHL Ostrava
  5. Francie Paris Volley
  6. Francie Tours VB
  7. Německo VfB Friedrichshafen
  8. Německo Evivo Düren
  9. Řecko Panathinaikos Ateny
  10. Řecko Iraklis Saloniki
  11. Řecko Olympiacos Pireus
  12. Itálie Lube Banca Macerata
  13. Itálie Bre Banca Lannutti Cuneo
  14. Itálie Sisley Treviso
  15. Nizozemsko Ortec Rotterdam Nesselande
  16. Polsko BOT Skra Bełchatów
  17. Rakousko Hypo Tirol Innsbruck
  18. Rakousko Aon hotVolleys Wien
  19. Rusko Dynamo Moskva
  20. Rusko Lokomotiv Bielgorod
  21. Makedonie Budućnost Podgorica
  22. Srbsko Novolin Novi Sad
  23. Španělsko Portol Palma Mallorca
  24. Španělsko Numancia Soria

Skupiny[editovat | editovat zdroj]

Skupina A[editovat | editovat zdroj]

Tabulka[editovat | editovat zdroj]

* Tým Zápasy V P Sety Malé body Body
1. Španělsko Portol Drac Palma Mallorca
10
8
2
27-15
975-904
18
2. Francie Tours VB
10
7
3
24-16
920-818
17
3. Rusko Lokomotiv Bielgorod
10
6
4
22-18
788-856
16
4. Makedonie Buducnost Podgorica
10
5
5
20-22
932-965
15
5. Německo Evivo Düren
10
3
7
16-24
879-930
13
6. Rakousko Hypo Tirol Innsbruck
10
1
9
13-27
833-854
11

Zápasy[editovat | editovat zdroj]

1 Kolo

Evivo Düren Německo 1-3 (25-22, 23-25, 20-25, 22-25) Francie Tours VB
Buducnost Podgorica Makedonie 3-2 (25-16, 22-25, 25-22, 30-32, 15-10) Španělsko Portol Drac Palma Mallorca
Hypo Tirol Innsbruck Rakousko 3-0 (25-0, 25-0, 25-0) Lokomotiv Bielgorod Rusko

2 Kolo

Tours VB Francie 3-0 (25-0, 25-0, 25-0) Rusko Lokomotiv Bielgorod
Portol Drac Palma Mallorca Španělsko 3-1 (25-9, 25-23, 17-25, 25-18) Rakousko Hypo Tirol Innsbruck
Evivo Düren Německo 3-1 (26-24, 20-25, 25-17, 25-14) Makedonie Buducnost Podgorica

3 Kolo

Buducnost Podgorica Makedonie 2-3 (20-25, 25-21, 20-25, 25-23, 13-15) Francie Tours VB
Hypo Tirol Innsbruck Rakousko 2-3 (23-25, 22-25, 25-20, 25-21, 14-16) Německo Evivo Düren
Lokomotiv Bielgorod Rusko 3-1 (25-22, 23-25, 25-21, 25-23) Španělsko Portol Drac Palma Mallorca

4 Kolo

Tours VBFrancie 1-3 (20-25, 25-23, 25-27, 15-25) Španělsko Portol Drac Palma Mallorca
Evivo Düren Německo 1-3 (26-24, 21-25, 21-25, 23-25) RuskoLokomotiv Bielgorod
Buducnost Podgorica Makedonie 3-0 (25-18, 25-22, 25-19) Rakousko Hypo Tirol Innsbruck

5 Kolo

Hypo Tirol Innsbruck Rakousko 2-3 (25-23, 19-25, 22-25, 25-22, 14-16) Francie Tours VB
Lokomotiv Bielgorod Rusko 3-0 (25-20, 25-22, 25-16) Makedonie Buducnost Podgorica
Portol Drac Palma Mallorca Španělsko 3-1 (25-19, 25-17, 20-25, 15-19) Německo Evivo Düren

6 Kolo

Tours VB Francie 3-0 (25-22, 25-18, 25-16) Rakousko Hypo Tirol Innsbruck
Buducnost Podgorica Makedonie 3-2 (30-28, 19-25, 28-30, 26-24, 15-13) RuskoLokomotiv Bielgorod
Evivo Düren Německo 2-3 (25-19, 23-25, 25-23, 25-27, 11-15) Španělsko Portol Drac Palma Mallorca

7 Kolo

Portol Drac Palma Mallorca Španělsko 3-0 (25-19, 25-20, 29-27) Francie Tours VB
Lokomotiv Bielgorod Rusko 3-0 (25-19, 25-17, 25-18) NěmeckoEvivo Düren
Hypo Tirol Innsbruck Rakousko 2-3 (23-25, 25-18, 22-25, 25-18, 13-15) Makedonie Buducnost Podgorica

8 Kolo


Tours VB Francie 3-1 (23-25, 29-27, 25-21, 25-23) Makedonie Buducnost Podgorica
Evivo Düren Německo 3-0 (25-15, 25-21, 30-28) Rakousko Hypo Tirol Innsbruck
Portol Drac Palma Mallorca Španělsko 3-2 (20-25, 25-20, 25-15, 21-25, 15-13) RuskoLokomotiv Bielgorod

9 Kolo

Lokomotiv Bielgorod Rusko 3-2 (23-25, 25-18, 23-25, 25-19, 15-9) Francie Tours VB
Hypo Tirol Innsbruck Rakousko 1-3 (22-25, 28-26, 20-25, 20-25) Španělsko Portol Drac Palma Mallorca
Buducnost Podgorica Makedonie 3-1 (25-19, 27-25, 19-25, 27-25) NěmeckoEvivo Düren

10 Kolo

Tours VB Francie 3-1 (25-18, 25-13, 29-31, 25-16) NěmeckoEvivo Düren
Portol Drac Palma Mallorca Španělsko 3-1 (25-20, 22-25, 25-21, 25-20) Makedonie Buducnost Podgorica
Lokomotiv Bielgorod Rusko 3-2 (25-12, 21-25, 22-25, 25-13, 19-17) Rakousko Hypo Tirol Innsbruck


Skupina B[editovat | editovat zdroj]

Tabulka[editovat | editovat zdroj]

* Tým Zápasy V P Sety Malé body Body
1. RuskoDynamo Moskva
10
9
1
27-12
907-802
19
2. ItálieSisley Treviso
10
7
3
23-13
821-800
17
3. BelgieNoliko Maaseik
10
6
4
20-15
821-795
16
4. ŘeckoIraklis Saloniki
10
4
6
17-19
807-834
14
5. FrancieParis Volley
10
4
6
16-21
856-868
14
6. NizozemskoORTEC Rotterdam Nesselande
10
0
10
7-30
803-916
10

Zápasy[editovat | editovat zdroj]

1 Kolo

Dynamo Moskva Rusko 3-0 (25-20, 25-23, 25-14) NizozemskoORTEC Rotterdam Nesselande
Noliko Maaseik Belgie 3-1 (25-18, 25-22, 20-25, 25-18) ŘeckoIraklis Saloniki
Paris Volley Francie 0-3 (23-25, 23-25, 21-25) ItálieSisley Treviso

2 Kolo

ORTEC Rotterdam Nesselande Nizozemsko 2-3 (17-25, 25-23, 25-22, 24-26, 8-15) ItálieSisley Treviso
Iraklis Saloniki Řecko 2-3 (22-25, 23-25, 25-21, 27-25, 13-15) FrancieParis Volley
Dynamo Moskva Rusko 3-1 (25-15, 24-26, 25-22) BelgieNoliko Maaseik

3 Kolo

Noliko Maaseik Belgie 3-0 (25-19, 25-15, 25-22) NizozemskoORTEC Rotterdam Nesselande
Paris Volley Francie 2-3 (25-18, 21-25, 28-30, 25-22, 12-15) RuskoDynamo Moskva
Sisley Treviso Itálie 3-0 (25-21, 25-20, 25-19) ŘeckoIraklis Saloniki

4 Kolo

ORTEC Rotterdam Nesselande Nizozemsko 1-3 (22-25, 23-25, 27-25, 29-31) ŘeckoIraklis Saloniki
Dynamo Moskva Rusko 3-0 (25-16, 25-18, 25-12) ItálieSisley Treviso
Noliko Maaseik Belgie 3-0 (25-22, 25-21, 25-22) FrancieParis Volley

5 Kolo

Paris Volley Francie 3-0 (25-22, 25-18, 25-23) NizozemskoORTEC Rotterdam Nesselande
Sisley Treviso Itálie 3-0 (35-33, 25-23, 25-21) BelgieNoliko Maaseik
Iraklis Saloniki Řecko 3-0 (25-22, 28-26, 25-20) RuskoDynamo Moskva

6 Kolo

ORTEC Rotterdam Nesselande Nizozemsko 1-3 (16-25, 23-25, 25-22, 31-33) FrancieParis Volley
Noliko Maaseik Belgie 3-0 (25-13, 25-21, 25-15) ItálieSisley Treviso
Dynamo Moskva Rusko 3-2 (24-26, 25-20, 20-25, 25-17, 15-11) ŘeckoIraklis Saloniki

7 Kolo

Iraklis Saloniki Řecko 3-0 (28-26, 25-23, 25-17) NizozemskoORTEC Rotterdam Nesselande
Sisley Treviso Itálie 2-3 (25-22, 20-25, 25-17, 19-25, 13-15) RuskoDynamo Moskva
Paris Volley Francie 1-3 (31-29, 21-25, 24-26, 19-25) BelgieNoliko Maaseik

8 Kolo


ORTEC Rotterdam Nesselande Nizozemsko 1-3 (20-25, 25-23, 23-25, 23-25) BelgieNoliko Maaseik
Dynamo Moskva Rusko 3-0 (25-18, 25-15, 25-22) FrancieParis Volley
Iraklis Saloniki Řecko 0-3 (21-25, 23-25, 19-25) ItálieSisley Treviso

9 Kolo


Sisley Treviso Itálie 3-1 (25-19, 23-25, 25-18, 25-21) NizozemskoORTEC Rotterdam Nesselande
Paris Volley Francie 3-0 (25-18, 25-20, 25-17) ŘeckoIraklis Saloniki
Noliko Maaseik Belgie 1-3 (21-25, 20-25, 25-22, 20-25) RuskoDynamo Moskva

10 Kolo

ORTEC Rotterdam Nesselande Nizozemsko 1-3 (23-25, 22-25, 25-20, 22-25) RuskoDynamo Moskva
Iraklis Saloniki Řecko 3-0 (25-17, 25-19, 25-23) BelgieNoliko Maaseik
Sisley Treviso Itálie 3-1 (23-25, 25-19, 27-25, 30-28) FrancieParis Volley


Skupina C[editovat | editovat zdroj]

Tabulka[editovat | editovat zdroj]

* Tým Zápasy V P Sety Malé body Body
1. BelgieKnack Randstad Roeselare
10
9
1
29-12
960-886
19
2. ItálieLube Banca Marche Macerata
10
6
4
23-14
884-803
16
3. PolskoBOT SKRA Bełchatów
10
6
4
22-20
964-953
16
4. BulharskoLevski Siconco Sofia
10
4
6
16-21
795-854
14
5. ŘeckoOlympiacos Pireus
10
3
7
13-23
795-837
13
6. RakouskoAon HotVolleys Wien
10
2
8
12-25
795-860
12

Zápasy[editovat | editovat zdroj]

1 Kolo

Levski Siconco Sofia Bulharsko 3-0 (25-22, 25-23, 25-23) RakouskoAon HotVolleys Wien
Lube Banca Marche Macerata Itálie 2-3 (25-20, 26-28, 24-26, 25-17, 9-15) BelgieKnack Randstad Roeselare
BOT SKRA Bełchatów Polsko 3-2 (24-26, 25-15, 26-28, 25-19, 15-13) ŘeckoOlympiacos Pireus

2 Kolo

Aon HotVolleys Wien Rakousko 3-1 (25-20, 25-21, 16-25, 26:24) ŘeckoOlympiacos Pireus
Knack Randstad Roeselare Belgie 3-1 (23-25, 25-22, 30-28, 25-20) PolskoBOT SKRA Bełchatów
Levski Siconco Sofia Bulharsko 3-2 (25-18, 25-16, 24-26, 17-25, 15-11) ItálieLube Banca Marche Macerata

3 Kolo

Lube Banca Marche Macerata Itálie 3-0 (25-17, 25-21, 25-22) RakouskoAon HotVolleys Wien
BOT SKRA Bełchatów Polsko 3-1 (25-16, 25-18, 23-25, 25-21) Bulharsko Levski Siconco Sofia
Olympiacos Pireus Řecko 3-2 (32-34, 25-20, 25-18, 18-25, 15-8) BelgieKnack Randstad Roeselare

4 Kolo

Aon HotVolleys Wien Rakousko 2-3 (25-22, 23-25, 21-25, 30:28, 12:15) BelgieKnack Randstad Roeselare
Levski Siconco Sofia Bulharsko 3-0 (26-24, 25-18, 25-22) ŘeckoOlympiacos Pireus
Lube Banca Marche Macerata Itálie 1-3 (25-20, 27-29, 24-26, 22-25) PolskoBOT SKRA Bełchatów

5 Kolo

BOT SKRA Bełchatów Polsko 3-2 (20-25, 25-20, 28-30, 25:19, 15:11) RakouskoAon HotVolleys Wien
Olympiacos Pireus Řecko 1-3 (23-25, 32-30, 15-25, 16-25) ItálieLube Banca Marche Macerata
Knack Randstad Roeselare Belgie 3-0 (25-22, 25-17, 25-18) BulharskoLevski Siconco Sofia

6 Kolo

Aon HotVolleys Wien Rakousko 2-3 (25-22, 25-18, 15-25, 24:26, 7:15) PolskoBOT SKRA Bełchatów
Lube Banca Marche Macerata Itálie 3-0 (25-23, 25-14, 25-21) ŘeckoOlympiacos Pireus
Levski Siconco Sofia Bulharsko 2-3 (26-24, 25-27, 17-25, 25-18, 13-15) BelgieKnack Randstad Roeselare

7 Kolo

Knack Randstad Roeselare Belgie 3-0 (27-25, 25-18, 25-23) RakouskoAon HotVolleys Wien
Olympiacos Pireus Řecko 3-0 (25-19, 25-18, 25-23) BulharskoLevski Siconco Sofia
BOT SKRA Bełchatów Polsko 0-3 (19-25, 32-34, 19-25) ItálieLube Banca Marche Macerata

8 Kolo

Aon HotVolleys Wien Rakousko 0-3 (18-25, 22-25, 22-25) ItálieLube Banca Marche Macerata
Levski Siconco Sofia Bulharsko 3-1 (25-27, 25-18, 26-24, 26-24) PolskoBOT SKRA Bełchatów
Knack Randstad Roeselare Belgie 3-0 (25-18, 25-21, 25-22) ŘeckoOlympiacos Pireus

9 Kolo

Olympiacos Pireus Řecko 3-0 (25-17, 25-21, 25-19) RakouskoAon HotVolleys Wien
BOT SKRA Bełchatów Polsko 2-3 (25-23, 17-25, 26-24, 20-25, 12-15) BelgieKnack Randstad Roeselare
Lube Banca Marche Macerata Itálie 3-1 (25-11, 26-28, 25-22, 25-13) BulharskoLevski Siconco Sofia

10 Kolo

Aon HotVolleys Wien Rakousko 3-0 (25-19, 25-18, 25-22) BulharskoLevski Siconco Sofia
Knack Randstad Roeselare Belgie 3-0 (25-18, 25-17, 33-31) ItálieLube Banca Marche Macerata
Olympiacos Pireus Řecko 0-3 (21-25, 24-26, 23-25) PolskoBOT SKRA Bełchatów


Skupina D[editovat | editovat zdroj]

Tabulka[editovat | editovat zdroj]

* Tým Zápasy V P Sety Malé body Body
1. Německo VfB Friedrichshafen
10
8
2
26-13
910-834
18
2. Řecko Panathinaikos Ateny
10
7
3
25-12
848-769
17
3. Itálie Bre Banca Lannutti Cuneo
10
7
3
21-12
764-681
17
4. Česko DHL Ostrava
10
5
5
21-22
910-934
15
5. Srbsko Vojvodina Novolin Novi Sad
10
2
8
10-27
768-873
12
6. Španělsko Numancia Soria
10
1
9
12-29
851-960
11

Zápasy[editovat | editovat zdroj]

1 Kolo

Panathinaikos Ateny Řecko 3-0 (26-24, 25-18, 25-23) ČeskoDHL Ostrava
Numancia Soria Španělsko 1-3 (23-25, 22-25, 31-29, 21-25) SrbskoVojvodina Novolin Novi Sad
Bre Banca Lannutti Cuneo Itálie 3-0 (25-17, 25-21, 25-19) NěmeckoVfB Friedrichshafen

2 Kolo

DHL Ostrava Česko 2-3 (30-28, 25-23, 22-25, 22-25, 10-15) NěmeckoVfB Friedrichshafen
Vojvodina Novolin Novi Sad Srbsko 0-3 (18-25, 21-25, 11-25) ItálieBre Banca Lannutti Cuneo
Panathinaikos Ateny Řecko 3-0 (25-23, 25-14, 25-20) Španělsko Numancia Soria

3 Kolo

Numancia Soria Španělsko 2-3 (30-28, 25-23, 22-25, 22-25, 10-15) ČeskoDHL Ostrava
Bre Banca Lannutti Cuneo Itálie 0-3 (20-25, 22-25, 20-25) ŘeckoPanathinaikos Ateny
VfB Friedrichshafen Německo 3-0 (26-24, 25-18, 25-23) SrbskoVojvodina Novolin Novi Sad

4 Kolo

DHL Ostrava Česko 3-0 (25-15, 25-16, 25-21) SrbskoVojvodina Novolin Novi Sad
Panathinaikos Ateny Řecko 3-2 (27-29, 25-17, 19-25, 25-17, 20-18) NěmeckoVfB Friedrichshafen
Numancia Soria Španělsko 0-3 (22-25, 23-25, 22-25) ItálieBre Banca Lannutti Cuneo

5 Kolo

Bre Banca Lannutti Cuneo Itálie 3-1 (25-7, 20-25, 25-13, 25-22) ČeskoDHL Ostrava
VfB Friedrichshafen Německo 3-0 (25-14, 25-15, 25-14) Španělsko Numancia Soria
Vojvodina Novolin Novi Sad Srbsko 0-3 (22-25, 20-25, 17-25) ŘeckoPanathinaikos Ateny

6 Kolo

DHL Ostrava Česko 1-3 (20-25, 19-25, 25-21, 16-25) ItálieBre Banca Lannutti Cuneo
Numancia Soria Španělsko 1-3 (21-25, 25-27, 25-23, 28-30) NěmeckoVfB Friedrichshafen
Panathinaikos Ateny Řecko 3-1 (25-15, 25-21, 14-25, 25-20) SrbskoVojvodina Novolin Novi Sad

7 Kolo

Vojvodina Novolin Novi Sad Srbsko 1-3 (25-19, 14-25, 19-25, 21-25) ČeskoDHL Ostrava
VfB Friedrichshafen Německo 3-0 (27-25, 25-21, 25-16) ŘeckoPanathinaikos Ateny
Bre Banca Lannutti Cuneo Itálie 3-1 (25-13, 25-19, 22-25, 25-18) Španělsko Numancia Soria

8 Kolo

DHL Ostrava Česko 3-2 (25-23, 21-25, 25-19, 23-25, 15-8) Španělsko Numancia Soria
Panathinaikos Ateny Řecko 3-0 (25-15, 25-23, 25-17) ItálieBre Banca Lannutti Cuneo
Vojvodina Novolin Novi Sad Srbsko 2-3 (20-25, 16-25, 25-20, 25-23, 13-15) NěmeckoVfB Friedrichshafen

9 Kolo

VfB Friedrichshafen Německo 3-2 (25-20, 30-28, 22-25, 23-25, 15-9) ČeskoDHL Ostrava
Bre Banca Lannutti Cuneo Itálie 3-0 (25-22, 25-16, 25-22) SrbskoVojvodina Novolin Novi Sad
Numancia Soria Španělsko 3-2 (18-25, 25-17, 25-22, 20-25, 15-12) ŘeckoPanathinaikos Ateny

10 Kolo

DHL Ostrava Česko 3-2 (25-20, 17-25, 25-21, 22-25, 15-13) ŘeckoPanathinaikos Ateny
Vojvodina Novolin Novi Sad Srbsko 3-2 (24-26, 25-18, 22-25, 25-19, 23-21) Španělsko Numancia Soria
VfB Friedrichshafen Německo 3-0 (25-19, 25-21, 25-19) ItálieBre Banca Lannutti Cuneo


Playoff 12 týmů[editovat | editovat zdroj]

První zápasy

Lube Banca Marche MacerataItálie 3-1 (25-20, 25-22, 20-25, 28-26) ŘeckoPanathinaikos Ateny
VfB Friedrichshafen Německo 3-2 (25-20, 17-25, 25-21, 22-25, 15-13) ŘeckoPanathinaikos Ateny
Bre Banca Lannuti Cuneo Itálie 3-1 (25-20, 25-22, 20-25, 28-26) ItálieSisley Treviso
VfB Friedrichshafen Německo 3-0 (25-20, 25-23, 33-31) BelgieNoliko Maaseik
DHL Ostrava Česko 1-3 (25-19, 19-25, 13-25, 19-25) FrancieTours VB
Lokomotiv Bielgorod Rusko 2-3 (16-25, 25-22, 19-25, 25-20, 13-15) BelgieKnack Randstad Roeselare
Portol Drac Palma MallorcaŠpanělsko 3-2 (25-21, 21-25, 25-20, 22-25, 13-15) PolskoBOT Skra Bełchatów

Odvety

Sisley TrevisoItálie 3-0 (25-19, 25-22, 25-23) ItálieBre Banca Lannutti Cuneo
Panathinaikos Ateny Řecko 2-3 (25-20, 25-22, 20-25, 28-26) Itálie Lube Banca Marche Macerata


Knack Randstad Roeselare Belgie 3-1 (25-16, 32-30, 40-42, 25-14) RuskoLokomotiv Bielgorod
BOT Skra Bełchatów Polsko 3-2 (18-25, 25-19, 31-29, 18-25, 17-15) ŠpanělskoPortol Drac Palma Mallorca
Tours VB Francie 3-1 (25-21, 17-25, 25-19, 29-27) ČeskoDHL Ostrava
Noliko Maaesik Belgie 3-2 (22-25, 25-14, 25-20, 25-27, 13-15) NěmeckoVfB Friedrichshafen

Playoff 6 týmů[editovat | editovat zdroj]

První zápasy

Lube Banca Marche Macerata Itálie 3-0 (25-20, 25-21, 25-20) BelgieKnack Randstad Roeselare
VfB FriedrichshafenNěmecko 3-0 (25-20, 25-21, 25-21) ItálieSisley Treviso
Portol Drac Palma Mallorca Španělsko 1-3 (16-25, 25-17, 18-25, 21-25) FrancieTours VB

Odvety

Sisley TrevisoItálie 3-2 (14-25, 25-22, 25-20, 23-25, 15-10) NěmeckoVfB Friedrichshafen
Tours VB Francie 3-2 (25-20, 20-5, 25-15, 22-25, 15-12) ŠpanělskoPortol Drac Palma Mallorca
Knack Randstad Roeselare Belgie 3-1 (26-28, 25-19, 25-22, 25-19) ItálieLube Banca Marche Macerata

Finálová skupina[editovat | editovat zdroj]

Moskva (Rusko) 31. březen - 1. květen 2007

I kolo

Lube Banca Marche Macerata Itálie NěmeckoVfB Friedrichschafen

II kolo

Dynamo Moskva Rusko FrancieTours VB

O třetí místo

1. květen 2007

Finále

1. květen 2007


Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]