Soubor:BSicon xABZgxr+r.svg
Velikost tohoto PNG náhledu tohoto SVG souboru: 500 × 500 pixelů. Jiná rozlišení: 240 × 240 pixelů | 480 × 480 pixelů | 768 × 768 pixelů | 1 024 × 1 024 pixelů | 2 048 × 2 048 pixelů.
Původní soubor (soubor SVG, nominální rozměr: 500 × 500 pixelů, velikost souboru: 493 bajtů)
Historie souboru
Kliknutím na datum a čas se zobrazí tehdejší verze souboru.
Datum a čas | Náhled | Rozměry | Uživatel | Komentář | |
---|---|---|---|---|---|
současná | 12. 10. 2009, 13:36 | 500 × 500 (493 bajtů) | Axpde | {{Information |Description= {{en|1= junction straight to the right from the right (with exact circles)}} {{de|1= '''ABZ'''weig '''g'''eradeaus '''r'''echts ('''+''') von '''r'''echts (mit exakten Kreisen)}} |Source= {{Own}} |Author= user:axpde |Date= |
Využití souboru
Tento soubor používají následující 2 stránky:
Globální využití souboru
Tento soubor využívají následující wiki:
- Využití na be.wikipedia.org
- Využití na da.wikipedia.org
- Využití na de.wikipedia.org
- Vierländer Bahn
- Benutzer:Axel.Mauruszat/Baustelle06
- Bahnstrecke Welver–Sterkrade
- Bahnstrecke Hannover–Braunschweig
- HOAG-Trasse
- Bahnstrecke Jüterbog–Nauen
- Schnellfahrstrecke Dresden–Prag
- Bahnstrecke Brownville–Saint-Leonard
- Benutzer:Saint Etienne/Transsib2
- Bahnstrecke Ludwigslust–Wismar
- Bahnstrecke Neuoelsnitz–Wüstenbrand
- Bahnstrecke Vienenburg–Langelsheim
- Benutzer:$traight-$hoota/Baustelle/Bilderkatalog
- Rama-VI.-Brücke
- Benutzer:Voland77/Spielwiese
- Ramal do Sumidouro
- Ramal de Juíz de Fora
- Linha de Carangola
- Ramal Sul de Espírito Santo
- Wikipedia:Formatvorlage Bahnstrecke/Bilderkatalog
- Benutzer:Benny225/BS-Table
- Diskussion:Bahnstrecke Mannheim–Saarbrücken/Archiv/1
- Highland Main Line
- Bahnstrecke Sélestat–Saverne
- Bahnstrecke North Cambridge–Northampton
- Bahnstrecke Finspång–Lotorp
- Vorlage:Bahnstrecke Pålsboda–Finspång
- Bahnstrecke Örebro–Norrköping
- Bahnstrecke Sáránd–Episcopia Bihor
- Bahnstrecke Bridgeport–West Stockbridge
- Bahnstrecke Zeche Friedrich Heinrich–Rheinpreußen-Hafen
- Bahnstrecke Hüttenwerke Oberhausen–Walsum Südhafen
- Diskussion:Bahnstrecke Hüttenwerke Oberhausen–Walsum Südhafen
- Bahnstrecke Kluczbork–Poznań
- Bahnstrecke Bangkok Hua Lamphong–Nakhon Ratchasima
- Bahnstrecke Kędzierzyn-Koźle–Kluczbork
- Bahnstrecke İzmir–Eğirdir
- Varsity Line
- Bahnstrecke Charleville-Mézières–Hirson
- Bahnstrecke Fère-Champenoise–Vitry-le-François
- Bahnstrecke Mézy–Romilly-sur-Seine
Zobrazit další globální využití tohoto souboru.