Seznam epizod seriálu Chuck

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání

Toto je seznam epizod seriálu Chuck. Seriál byl v roce 2012 ukončen a má pět sérií.

Přehled[editovat | editovat zdroj]

Série Počet
epizod
Vysíláno Vydání DVD Vydání Blu-ray Premiéra
série
Konec
série
Počet diváků
(mil.)
Česká premiéra
série
1 13 2007 – 2008 16. září 2008 11. listopadu 2008 24. září 2007 24. ledna 2008 7,8 1. dubna 2009
2 22 2008 – 2009 12. října 2009 28. října 2009 29. září 2008 27. dubna 2009 6,5 26. ledna 2010
3 19 2010 7. září 2010 7. září 2010 10. ledna 2010 24. května 2010 5,99 6. listopadu 2010
4 24 2010 - 2011 11. října 2011 nepublikováno 20. září 2010 17. května 2011 5.55 28. srpna 2011
5 13 2011 - 2012  ???  ??? 28. října 2011 27. ledna 2012  ? jaro 2013

1. série: 2007–2008[editovat | editovat zdroj]

# Název Scénář Režie Premiéra Code
1 "Pilot" Josh Schwartz a Chris Fedak McG 24. září 2007 101
Chuck dostane email od Bryce Larkina, spolubydlícího a přítele z vysoké školy, který je v té době zběhlý vládní agent. Email obsahoval všechny vládní tajné informace z počítače s názvem Intersect, které se Chuckovi uložili do mozku. CIA a NSA chtějí informace zpět a vyšlou své vlastní agenty, Sarah Walker and Johna Caseyho, aby získali data zpět.
2 "Chuck a helikoptéra" Josh Schwartz a Chris Fedak Robert Duncan McNeill 1. října 2007 102
Když doktor, který se snažil dostat data s Chuckova mozku, byl zabit, Casey a Sarah se obrátí proti sobě. Chuck nakonec věří, že jej zabila Sarah, což způsobuje napjatou situaci při večeři, kterou připravila Chuckova sestra, a které se účastnil i Chuck i Sarah. Ukáže se, že doktor předstíral, že byl zabit, a unese Sarah, aby s ní násilím dostal, kde je Chuck, a on z něj dostal tajné informace, které chtěl prodat. Při pokusu o její záchranu je Chuck zajat. Po zápase ve vrtulníku je jej Chuck nucen sám pilotovat. Za pomoci Sarah na telefonu a vzpomínky na počítačovou hru se mu podaří s vrtulníkem přistát.
3 "Chuck a tango" Matthew Miller Jason Ensler 8. října 2007 103
Chuck uvidí ve svém záblesku dealera zbraní známého jako "La Ciudad", jehož podoba je neznámá, a který se bude účastnit umělecké aukce. Chuck je nucen proniknout na aukci ze Sarah a pokusit se identifikovat "La Ciudad". Mezitím, co Chuck nesprávně identifikoval podezřelého a Sarah s Caseym se jej snaží chytit, tančí Chuck tango se svůdnou latinskou ženou, Malenou, kterou hraje Lorena Bernal. Ukáže se, že právě ona je "La Ciudad". Chucka zajme a snaží se zjistit, pro koho pracuje.
4 "Chuck a chlupáč" Allison Adler Allan Kroeker 15. října 2007 104
Zjistí se, že diamant v Malibu, který vlastní "chlupatý muž", kterého Chuck nazývá "señor wookiee", financuje teroristy, Chuck spolu a agenty se jej pokusí ukrást. Situace se zkomplikuje kvůli Carině (Mini Anden), agentce DEA a přítelkyni Sarah, která ráda improvizuje.
5 "Chuck a smažené krevety" Scott Rosenbaum David Solomon 22. října 2007 105
Chuck čelí prvnímu morálnímu dilematu jako špión. Když omylem sabotuje misi čínské agentky, Mei-Ling Cho (Gwendoline Yeo), která se snaží zachránit svého uneseného bratra, Sarah a Casey mu odmítnou pomoct napravit jeho omyl. Nakonec mu Sarah a Casey pomohou za podmínky, že agentka zradí svou špionážní organizaci.
6 "Chuck a pouštní červ" Phil Klemmer Robert Duncan McNeill 29. října 2007 106
Chuck si náhodou všimne vládního agenta, který je zrovna na útěku. Ukáže se, že agent je vynálezce nejrůznějších přístrojů pro CIA, který byl držen vládou mnoho let v podzemní laboratoři. Chuck se musí rozhodnout, jestli o něm řekne Sarah a Caseymu nebo mu pomůže utéct.
7 "Chuck a univerzita" Anne Cofell Saunders Patrick Norris 5. listopadu 2007 107
Chuck se musí vrátit na Stanford, jeho Alma Mater, ze které byl vyloučen. Jeho bývalý profesor si udělal kopii tajných informací o studentech Stanfordu za mnoho let a byl zabit. Chuck s agenty musí kopii najít, aby se nedostala do nepravých rukou. Chuck se chce také dozvědět, proč byl veden v přísně tajných složkách vlády.
8 "Chuck a sérum pravdy" Allison Adler Robert Duncan McNeill 12. listopadu 2007 108
Chuck bojuje se svým krycí a skutečným vztahem, když potká dívku jménem Lou (Rachel Bilson, O.C.), která se o něj zajímá. Na druhé straně jeho vztah se Sarah se oživuje při dvojitém rande s Ellie a Devonem, když se snaží vysvětlit svůj sexuální život. Mezitím se specialista na jedy (Kevin Weisman) pokouší získat kódy k nukleárním zbraním a používá sérum pravdy pro získání odpovědí. Poté, co jsou všichni zasaženi sérem, dozví se Chuck mnoho o svých partnerech.
9 "Chuck a salám z dovozu" Scott Rosenbaum a Matthew Miller Jason Ensler 19. listopadu 2007 109
Chuck začne chodit v Lou, která dělá sendviče, a zdá se, že vše jde opravdu dobře. V Chuckově "expřítelkyni", Sarah, to vyvolává žárlivost, protože zjistila, že city k Chuckovi byly víc než pouze krycí. Věci se zkomplikují, když se zjistí, že Lou je členka pašerácké skupiny. Lou věří, že pašeráci pašují pouze maso jako salámy. Ti ale pašují hlavně zbraně. Po přestřelce v přístavišti se snaží Sarah a Chuck deaktivovat bombu. To se jim však nedaří a Sarah několik sekund před koncem odpočítávání vášnivě políbí Chucka. Bomba nevybouchne. Chuck se rozejde s Lou a pokusí se začít skutečný vztah ze Sarah, ale v zařízení, o kterém si mysleli, že je bomba, našli agenti živého Bryce Larkina, bývalou lásku Sarah, o kterém se myslelo, že byl zabit.
10 "Chuck a nedostižný protivník" Chris Fedak Allison Liddi 26. listopadu 2007 110
Je díkuvzdání a Chuckův úhlavní nepřítel, Bryce Larkin (Matthew Bomer), se vrátil poté, co si všichni mysleli, že je mrtvý. Bryce potřebuje Chucka, aby dokázal Sarah, Caseymu a zbytku CIA, že není zběh. Poté, co Chuck uvidí Bryce a Sarah, bývalé partnery a milence, spolu, začne žárlit a pochybovat o budoucnosti se Sarah.
11 "Chuck a kočár" Zev Borrow Chris Fisher 3. prosince 2007 111
Chuck stále žárlí na Bryce, ale musí předstírat, že je přítel Sarah na misi zneškodnění politicky propojeného padělatele a jachtaře. Chuck, Sarah a Casey musí zastavit padělatelský gang.

Název dílu se jmenuje podle Caseyho auta, černého Crown Victoria, které je ke konci dílu zničeno, pro zabránění naváděné raketě zničit loď plnou lidí.

12 "Chuck a tajná milenka" Phil Klemmer Fred Toye 24. ledna 2008 112
Chuck objevil, že mnoho ruských dealerů zbrani má setkání v Los Angeles. Jedna ruská žena, Ilsa Trinchina (hraje ji Ivana Milicevic), jej zaujme, když mu zableskne, že je to bývalá přítelkyně agenta Caseyho. Chucka to velmi zajímá a otravuje Caseyho, aby mu o ní pověděl. Poté, co se dozvěděli, že ona žena se má vdávat za ruského dealera zbraní, Chuck nutí Caseyho, aby za ni bojoval.
13 "Chuck a operace Mečoun" Matthew Lau Allan Kroeker 24. ledna 2008 113
Kapitán Úžasňák požádá Chucka o Elliinu ruku a trvá na tom, aby mu Chuck pohlídal zásnubní prsten, dokud vše nenaplánuje. Chuck se rozhodne prstýnek zamknout do skříňky v Buy More. Když se vrátí další den, zjistí, že Buy More byl kompletně vykradený. Mezitím agenti Casey a Walker zjistili, že někdo odposlouchává Buy More, aby objevil Intersect. Kvůli ohrožení Chuckovi identity a života, nemá NSA jinou možnost než přemístit Chucka do tajného zařízení.

2. série: 2008–2009[editovat | editovat zdroj]

# Název Scénář Režie Premiéra[1] Code
1 "Chuck a první rande" Josh Schwartz a Chris Fedak Jason Ensler 29. září 2008 201
Nový Intersect je těsně před dokončením. Chybí mu už pouze zařízení jménem Cipher. Mezitím se Chuck těší na normální život po spuštění nového Intersectu a pozve Sarah na opravdové rande. Netuší ale, že John Casey má za úkol od generála zabít Chucka po spuštění nového Intersectu. Sarah a Chuck jsou na rande jsou v restauraci obklíčeni členy Fulcrumu, ale Caseymu se je podaří zachránit. Cipher byl ale ukraden. Chuck padne do zajetí žoldnéře Fulcrumu, Colta (Michael Clarke Duncan). Podaří se mu prchnou a za pomoci agentů a dalších speciálních jednotek, získá Cipher zpět. Na konci epizody je spouštěn nový Intersect, který ale explodoval, protože Fulcrum nahrál do Cipheru virus. Chuck zůstává opět jediným Intersectem a Sarah ruší rande.
2 "Chuck a kurz svádění" Matthew Miller Allan Kroeker 6. října 2008 202
NSA zjistila, že pravý Cipher je v současné době v držení nebezpečné Sashy Banacheck, známé pod přezdívkou Černá vdova (Melinda Clarke, O.C.)). Pomoc při získání Cipheru má legendární špión Roan Montgomery John Larroquette, Kauzy z Bostonu). Ten má za úkol radit Cuckovi, jak ji svést. Chuckovi se nakonec podaří dostat do pokoje Sashy, ale ta pozná, že je Chuck veden Roanem. Chuckovi se podaří uprchnout a ještě jí sebrat Cipher, ale Sarah a Casey jsou zajati. Sasha chce vyměnit agenty za Cipher. Chuck ale nemá, jak získat nějaké posily. Nakonec mu pomůže s výměnou Roan. Všichni nepřátele jsou zajati a Cipher je opět ve správných rukou.
3 "Chuck a rozchod" Scott Rosenbaum Robert McNeill 13. října 2008 203
Bývalý milenec a přítel Sarah a Chuckův starý přítel, Bryce Larkin, se nečekaně vrátí. Chuck začíná opět žárlit a navíc musí jít na misi, kde Sarah a Bryce hrají milující se pár, aby získali zašifrovaný čip obsahující přísně tajné informace přímo z ředitelství rozvědky, které jsou aktualizací pro Intersect.
4 "Chuck a pumy" Allison Adler Patrick Norris 20. října 2008 204
Chuck se dozví o minulosti Sarah, když jí potká spolužačka ze střední školy Heather Chandler (Nicole Richie). Sarah se snaží Heather zbavit, ale Chuck domluví společnou večeři ještě s manželem Heather, Markem (Ben Savage). Chuck zjistí, že Mark dělá nedobrovolně inženýra v nebezpečném bombovém plánu. Sarah a Chuck musí spolu jít na školní sraz, kde se snaží zjistit, kdo stojí za plány.

Název epizody je podle maskota střední školy Sarah.

5 "Chuck a Tom Sawyer" Phil Klemmer Norman Buckley 27. října 2008 205
Chuck nemá tentokrát za úkol nic menšího, než zachránit svět před 3. světovou válkou...
6 "Chuck a bývalka" Zev Borow Jay Chandrasekhar 10. listopadu 2008 206
Farmaceutická firma vyvinula smrtící virus, který tajně nabízí tomu, kdo přijde s nejvyšší nabídkou. Záhadným prodejcem je navíc Chuckova bývalá láska...
7 "Chuck a tlustá paní" Matthew Lau Jeffrey G. Hunt 17. listopadu 2008 207
Chuck s agenty musejí získat seznam spolupracovníků nepřátelské výzvědné služby. Do akce se zapojí i Chuckova studentská láska Jill. Ke svazku je může dovést podivná skříňka uzamčená hlavolamem...
8 "Chuck a centrifuga" Chris Fedak Allison Liddi Brown 24. listopadu 2008 208
9 "Chuck a sensei" Anne Cofell Saunders Jonas Pate 1. prosince 2008 209
10 "Chuck a Delorean" Matthew Miller Ken Whittingham 8. prosince 2008 210
11 "Chuck a Santa Claus" Scott Rosenbaum Robert Duncan McNeill 15. prosince 2008 211
12 "Chuck a třetí dimenze" Chris Fedak Robert Duncan McNeill 2. února 2009 212
13 "Chuck a nejlepší přítel" Phil Klemmer Jay Chandrasekhar 16. února 2009 213
14 "Chuck a líbánky na předměstí" Allison Adler Peter Lauer 23. února 2009 214
15 "Chuck a svalovec" Matthew Miller a Scott Rosenbaum Patrick Norris 2. března 2009 215
16 "Chuck a smrtonosná zbraň" Zev Borow a Matthew Lau Allan Kroeker 9. března 2009 216
17 "Chuck a predátor" Chris Fedak Jeremiah Chechik 23. března 2009 217
18 "Chuck a zlomené srdce" Allison Adler Kevin Bray 30. března 2009 218
19 "Chuck a vysněná práce" Phil Klemmer a Corey Nickerson Robert Duncan McNeill 6. dubna 2009 219
20 "Chuck a jáma lvová" Scott Rosenbaum Norman Buckley 13. dubna 2009 220
21 "Chuck a plukovník" Matthew Miller Peter Lauer 20. dubna 2009 221
22 "Chuck a kruh" Chris Fedak a Allison Adler Robert Duncan McNeill 27. dubna 2009 222


3. série: 2010[editovat | editovat zdroj]

 1. Chuck a pražská spojka (Chuck vs. the Pink Slip)
 2. Chuck a tři slova (Chuck vs the Three Words)
 3. Chuck a anděl smrti (Chuck vs the Angel de la Muerte)
 4. Chuck a operace Suprák (Chuck vs Operation Awesome)
 5. Chuck a první třída (Chuck vs First Class)
 6. Chuck a mísa nachos (Chuck vs Nacho Sampler)
 7. Chuck a maska (Chuck vs the Mask)
 8. Chuck a falešná identita (Chuck vs the Fake Name)
 9. Chuck a zástěrka (Chuck vs. the Beard)
 10. Chuck a Tic Tac (Chuck vs. the Tic Tac)
 11. Chuck a poslední zkouška (Chuck Versus the Final Exam)
 12. Chuck a americký hrdina (Chuck Versus the American Hero)
 13. Chuck a ten druhý (Chuck vs. the Other Guy)
 14. Chuck a líbánky (Chuck vs the Honeymooners)
 15. Chuck a životní vzory (Chuck versus the Role Models)
 16. Chuck a stolička (Chuck vs the Tooth)
 17. Chuck a oživlá mrtvola (Chuck vs the Living Dead)
 18. Chuck a podzemní dráha (Chuck Versus the Subway)
 19. Chuck a kruh II (Chuck Versus the Ring: Part II)

4. série: 2010–2011[editovat | editovat zdroj]

 1. Chuck Versus the Anniversary
 2. Chuck Versus the Suitcase
 3. Chuck Versus the Cubic Z
 4. Chuck Versus the Coup D'Etat
 5. Chuck Versus the Couch Lock
 6. Chuck Versus the Aisle of Terror
 7. Chuck Versus the First Fight
 8. Chuck Versus the Fear of Death
 9. Chuck Versus Phase Three
 10. Chuck Versus the Leftovers
 11. Chuck Versus the Balcony
 12. Chuck Versus the Gobbler
 13. Chuck Versus the Push Mix
 14. Chuck Versus the Seduction Impossible
 15. Chuck Versus the Cat Squad
 16. Chuck Versus the Masquerade
 17. Chuck Versus The First Bank of Evil
 18. Chuck Versus The A-TEAM
 19. Chuck Versus the Muuurder
 20. Chuck Versus the Family Volkoff
 21. Chuck Versus the Wedding Planner
 22. Chuck Versus Agent X
 23. Chuck Versus the Last Details
 24. Chuck Versus the Cliffhanger

5. série: 2011–2012[editovat | editovat zdroj]

 1. Chuck Versus the Zoom
 2. Chuck Versus the Bearded Bandit
 3. Chuck Versus the Frosted Tips
 4. Chuck Versus the Business Trip
 5. Chuck Versus the Hack Off
 6. Chuck Versus the Curse
 7. Chuck Versus the Santa Suit
 8. Chuck Versus the Baby
 9. Chuck Versus the Kept Man
 10. Chuck Versus Bo
 11. Chuck Versus The Bullet Train
 12. Chuck Versus Sarah
 13. Chuck Versus the Goodbye

Odkazy[editovat | editovat zdroj]

Reference[editovat | editovat zdroj]

 1. The final 2 episodes of Season 1 aired 3 days earlier in Canada, on January 21, 2008.

V tomto článku byl použit překlad textu z článku List of Chuck episodes na anglické Wikipedii.

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]