Seznam epizod seriálu Bratři a sestry

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání

Toto je seznam epizod amerického seriálu Bratři a sestry (v originále Brothers & Sisters), vysílaném v České republice opakovaně od 10. září 2011 na stanici Universal Channel, dále pak (předčasně zrušeném) také na ČT1. Seriál byl ukončen v roce 2011 a má pět sérií.

Přehled[editovat | editovat zdroj]

Série Počet
epizod
Vysíláno Vydání DVD Premiéra
série
Konec
série
Česká premiéra
série na ČT1
1 23 2006 – 2007 18. září 2007 24. září 2006 20. května 2007 10. září 2011
2 16 2007 – 2008 30. září 2008 30. září 2007 11. května 2008 11. července 2012
3 24 2008–2009 1. září 2009 28. září 2008 10. května 209 31. října 2012
4 24 2009 - 2010 31. října 2010 27. září 2009 16. května 2010 1. května 2013
5 22 2010 - 2011 23. října 2011 27. září 2010 8. května 2011 neodvysíláno*

1. série: 2006–2007[editovat | editovat zdroj]

# Název Originální název Scénář Režie Premiéra Code
1 "Patriarchát" "Patriarchy" Jon Robin Baitz Ken Olin 24. září 2006 101
V pilotním díle seriálu nás jeho tvůrci obeznamují se všemi základními skutečnostmi v rodině Walkerů. Kitty se vrací zpátky do Pasadeny, aby nastoupila v Los Angeles na důležité místo spolumoderátorky v politické talk show, a objevuje se problematický vztah s její matkou Norou. Justin se nedávno vrátil z války v Afghánistánu a díky vážným problémům se závislostí na drogách nemá uznání svého otce Williama. Tommy je šťastně ženatý s Juliou a tvrdě pracuje v rodinné firmě Ojai Food & Co. Kevin vede úspěšnou právnickou kariéru a Sarah opouští své lukrativní místo ve velké společnosti a přechází zpět do Ojai Food. Kromě toho řeší Sarah a Joe jejich manželskou krizi tím, že se rozhodnou navštěvovat manželskou poradnu. Během rodinné večeře, kdy se sourozenci snaží přimět Kitty ke komunikaci s Norou, a která je uspořádána kvůli Kittiným narozeninám, sedí William s Paige (Sářinou malou dcerou) u bazénu a náhle dostává infarkt. Joe, Tommy, Justin a Jonathan (přítel Kitty, jíž požádá o ruku) jej vytahují z vody, ale William umírá.
2 "Poslední vůle" "An Act of Will" Jon Robin Baitz & Marti Noxon Matt Shakman 1. října 2006 102
Po Williamově pohřbu vychází na jevo řada nepříjemných skutečností. Justin získává adresu na tajemnou Holly Harperovou, která se mu přizná z tajného mileneckého vztahu s jeho otcem. V Ojai Food informuje strýček Saul Tommyho a Sarah o tahu, kterým William nadhodnotil cenu části akcií a dostal tak společnost na pokraj bankrotu. Sarah to chce sdělit příslušným orgánům, ale nakonec se s Tommym rozhodnou ještě počkat. Kitty začíná pracovat v politické talk show "Red, White & Blue". Při čtení Williamovy závěti se rodina dozvídá, že Saul zůstává finančním vedoucím firmy, Tommy se stává viceprezidentem a Sarah prezidentkou. Veškerý majetek přechází na Noru, v případě její smrti rovnoměrně na Williamových 5 dětí. Justin odchází od čtení závěti, neboť William poručil spravovat jeho část majetku pomocí Kitty. Kitty pak spolu s Norou a Kevinem odjíždějí vyzvednout Justina z vězení, kde se dostal za výtržnictví a opilectví. Sarah zapomene koupit důležité věci pro Paigeinu školní besídku a dostává depresivní myšlenky o svém rodičovství; Joe ale nakonec vše včas obstará.
3 "Záležitosti státu" "Affairs of State" Jon Robin Baitz & Emily Whitesell & Craig Wright Tucker Gates 8. října 2006 103
Hádka Kitty a Warrena (jejího protějšku z talk show) má za následek jejich společně strávenou noc. Tommy a Sarah vedou rozsáhlé spory o momentální situaci v Ojai Food. Nora připraví večírek u bazénu, aby se tak zapomnělo na tragickou Williamovu smrt. Sarah pozve Kevinova homosexuálního klienta Scottyho Wandella, aby Kevina učinila nervózním. Tommy pomůže své neteři Paige překonat strach z vody, který dostala při Williamově smrti. Nora na večírek pozývá také Holly Harperovou, všichni sourozenci ale žijí v domnění, že Nora neví o jejím vztahu s Williamem; konec je ale přesně opačný a Holly je u večeře ponížena. Jonathan se dozví o Kitty a Warrenovi.
4 "Rodinný portrét" "Family Portrait" Jon Robin Baitz & Craig Wright Ken Olin 15. října 2006 104
Kevin začíná žárlit na Scottyho - musí zrušit jejich společné rande a Scotty si najde jiné pánské garde... Kitty se těžko rozhoduje mezi dvěma muži. Tommy zajistí Justinovi novou práci, ve které jej jeho šéfka Tyler (bývalá spolužačka ze střední) přistihne opilého a zdrogovaného, ale dá mu druhou šanci; Tommy svede s Justinem velkou hádku. Sarah a Joe musí čelit mnoha problémům, když zjistí, že jejich dcera Paige trpí závažnou cukrovkou, což v této chvíli podstatně zlepší jejich vzájemný vztah a pomůže manželské krizi.
5 "Noční schůzka" "Date Night" David Marshall Grant & Molly Newman Allison Liddi-Brown 22. října 2007 105
Kitty domluví otřesné dvojité rande spolu s Jonathanem, Warrenem a Amber (novou členkou týmu pořadu "Red, White & Blue"). Jonathan se snaží ze všech sil pomoci Sáře, Tommymu a Saulovi při řešení finanční krize v Ojai Food. Kevin a Scotty si domluví schůzků v restauraci, která má skvělý průběh až do doby, kdy Scotty Kevina při večeři políbí. Nora jde na rande se svým tesařem Davidem Mortonem do restaurace, kde potká Saula s Holly Harperovou. Justin pomáhá Joeovi a Sáře s obtížným dávkováním inzulínu pro Paige.
6 "Pro děti" "For the Children" Jon Robin Baitz & Jessica Mecklenburg Frederick E. O. Toye 29. října 2007 106
Nora si prosadí účast rodiny na každoroční benefiční akci, kde Ojai Food tradičně přispívá velkou peněžní částku, Sarah se ale zdráhá oznámit Noře, jak vážné jsou finanční potíže společnosti. Vyšetřovatel zjistí číslo účtu, na který William Walker přesunul před smrtí 15 milionů dolarů - tedy peníze, které firma potřebuje, aby nezbankrotovala. Joe se před Norou prořekne, že Ojai stojí před bankrotem (v domnění, že je se situací Nora již obeznámena). Julia na benefiční akci všem oznámí, že plánují založit s Tommym rodinu. Neví ovšem, že se Tommy nedávno dověděl o své neplodnosti. Opilý Kevin řeší trable se Scottym. Saul na akci pozve Holly a Justin pozve Tyler.
7 "Chladné přijetí" "Northern Exposure" David Marshall Grant & Molly Newman Lawrence Trilling 5. listopadu 2007 107
Aby se ušetřily peníze pro Ojai Food, je rozhodnuto prodat starý rodinný ranč Walkerů, na které mají všichni mnoho vzpomínek. Nora sem chce všechny pozvat na víkend, sourozenci se ale vymluví, aby tak každý urval ranč pro sebe - Tommy a Julia si chtějí odpočinout od okolního světa a společně vstřebat smutnou zprávu o Tommyho neplodnosti; Sarah a Joe si chtějí díky zlepšení jejich vztahu udělat vášnivý víkend (Sarah řekne Joeovi, že na ranči přišla o panenství; stejně jako všichni její sourozenci); Kevin a Scotty by rádi na ranči probrali jejich vztah; to samé plánuje Kitty s Warrenem; Justin chce ranč ukázat Tyler; nakonec toho využije i Nora a s Davidem se rozhodnou jet na ranč přestěhovat nějaké věci. Nakonec se všichni téměř najednou setkaji na ranči a kvůli bouřce zde musí strávit Nořin plánovaný společný víkend. Sarah a Joe najdou před sexem na půdě ranče fotku dítěte, které není podobné nikomu z rodiny, kterou Sarah ukáže Saulovi, z jehož výrazu pozná, že něco není v pořádku. Dítě na fotce je Rebecca - dcera Holly Harperové. Justin si s Tyler užije ve starém domku na stromě. Tommy všechny obeznámí o své neplodnosti. Udobří se s Justinem, který mu společně s Kevinem daruje sperma.
8 "Chyby se stávají - 1. část" "Mistakes Were Made, Part One" Jon Robin Baitz & Craig Wright Michelle Lange 12. listopadu 2007 108
Nora nečekaně stráví noc s Davidem. Spolu s Kitty musí odvést do nemocnice drogami předávkovaného Justina, který obdrží dopis od armády s příkazem opětovného nasazení do války jako zdravotník, a který se rozhodne utéct do Mexika (navíc jej Tyler uviděla s jinou dívkou, vyhodila jej z práce a rozešla se s ním). Joe odjel pracovně mimo Pasadenu a tak se musí Sarah postarat o jeho dospívajícího syna z prvního manželství Gabriela. Gabe jí nakonec pomůže rozluštit přístupové heslo k Williamovým účtům s ukrytámi penězi společnosti Ojai Food (díky tomuto heslu vzejde podezření, že otcem Hollyiny dcery Rebeccy je William). Scotty se snaží vší silou zíksat zpět Scottyho po předchozí hádce; Scotty se ale s Kevinem rozchází.
9 "Chyby se stávají - 2. část" "Mistakes Were Made, Part Two" Marc Guggenheim & Greg Berlanti Ken Olin 19. listopadu 2007 109
Kevin zjišťuje, že nedokáže pomoci Justinovi v jeho problému s nastoupením do armády, a tak Kitty požádá o pomoc senátora Roberta McCallistera (hosta v "Red, White & Blue"), který ji ale odmítne. Sarah, Tommy a Kevin se vydají do Nevady, aby se podívali na pozemek, jenž koupil William za přemrštěnou cenu, ale jehož prodej po Williamově případné smrti by vynesl dostatek a dokonce přebytek financí... Zde Sarah bratrům oznámí, že měl William s Holly dceru Rebeccu. Julia oznámí rodině, že s Tommym čekají miminko.
10 "Světlo světel" "Light the Lights" Peter Calloway & Cliff Olin Frederick E. O. Toye 10. prosince 2006 110
Sarah, Tommy a Saul se snaží odkoupit Hollyin podíl na vlastnictví pozemku, který ji zanechal William, aniž by jí řekli skutečnou sumu tohoto podílu. Nakonec jí ale řeknou pravdu. Nora se zastaví u Holly doma, odpustí jí její poměr s Williamem, a pokusí se jí přemluvit, aby svou paličatostí nezapříčinila zkázu rodinné firmy. Holly nakonec souhlasí s prodejem svého podílu - polovinu chce v hotových penězích, tu druhou ale v podobě akcií Ojai Food... Paige se rozhodla, že (v návaznosti na židovské kořeny své rodiny) chce oslavit Chanuku - doufá, že jako židovku by jí mohl Bůh vyléčit z cukrovky) a Nora se role "lektorky" ujme až příliš urputně. Nakonec Paige pomůže strýček Saul. Kitty dostává nabídku na vlastní televizní pořad, kterou ale přenechává Warrenovi. Soud zamítne Justinovi jeho žádost o odsunutí nástupu do války, díky generálovi Hendrixovi mu je ale nakonec povolen šestiměsíční odklad.
11 "Rodinný den" "Family Day" David Marshall Grant & Molly Newman David Petrarca 7. ledna 2007 111
Kitty stále více uvažuje o přijetí nabídky senátora McCallistera na práci v jeho komunikačním týmu, díky čemuž se začne hádat s Kevinem (McCallister totiž kdysi podepsal listinu proti uzavírání sňatků gayů). Sarah se po delší době opět pohádá s Joem, který se chová benevolentně vůči Gabeově krádeži vodky. A Nora se po zjištění, že Holly - nová akcionářka rodinné společnosti - aktivně pracuje přímo v budově Ojai Food, snaží najít mermomocí také své uplatnění v Ojai, kde je ale jedině na obtíž a pře se s Tommym. Všechny tyto hádky kulminují ve chvíli, kdy celá Walkerovic rodina kromě Saula a Julie navštíví Justina ve speciálním sanatoriu pro drogově závislé, kde mu mají pomoci tím, že budou držet pospolu a chovat se jako chápavá a sjednocená rodina...
12 "Sexuální politika" "Sexual Politics" Monica Breen & Alison Schapker Sandy Smolan 14. ledna 2007 112
Kevin si začne románek se známým seriálovým hercem Chadem, který si není jistý svou sexuální orientací. Kitty si najme profesionálního dohazovače partnerů, když zjistí, že si celý pracovní tým senátora McCallistera myslí, že s ním Kitty udržuje poměr. Dohazovač nakonec domluví rande i Noře, obě dvě čeká na jejich schůzkách mnoho překvapení... Sarah znejistí, když uvidí, jak vede Joe veselou konverzaci s matkou Paigeiny kamarádky Vanessou. Julia má díky těhotenství tak náročný sexuální apetit, že mu Tommy nestíhá.
13 "Jde sem něco divného" "Something Ida This Way Comes" Michael Lange David Marshall Grant & Sherri Cooper-Landsman 21. ledna 2007 113
Justin chce získat zpět Tyler, ta jej ale odmítá. Sourozenci se se strýčkem Saulem (kromě Justina) sejdou v domě Joea a Sarah, aby naplánovali velkou párty s překvapením ku příležitosti 60. narozenin Nory. Skvěle naplánovaná oslava ale nevyjde podle jejich představ. Nejdříve Sarah chytí od Coopera nepříjemnou chřipku a nemůže se plně zapojit do organizace oslavy. Poté Nořina matka Ida, babička Walkerovic sourozenců, vyzradí oslavenkyni překvapení. Kevin splete objednávku u cateringové agentury, takže aranžéři vyzdobí Nořin dům ve stylu středověké dvorní slavnosti. Tommy následně se zděšením zjistí, že podmínkou pro Justinovo uvolnění z léčebny na oslavu je nepřítomnost jakéhokoli alkoholu v domě, což je pro členy Walkerovic rodiny podstatným problémem. Vše vrcholí během oslavy. Z nedostatku alkoholu a přítomnosti babičky Idy jsou všichni nervózní a na narozeninovém videu, které pro Noru natočili všichni sourozenci s rodinami, se místo Sářina blahopřání objeví tajná nahrávka sexu s Joem na sedačce v jejich obývacím pokoji... Vše před zraky senátora McCallistera, který byl na oslavu také pozván. Ráno po oslavě jsou již všichni sourozenci nakaženi Cooperovou chřipkou.
14 "Valentýnský masakr" "Valentine's Day Massacre" Peter Calloway & Cliff Olin Michael Schultz 11. února 2007 114
Svátek sv. Valentýna přinese skoro všem členů Walkerovic rodiny nečekaná překvapení. Díky tzv. flashbackům se dozvídáme, že Kitty odjela se senátorem McCallisterem na pracovní jednání (kde jí senátor oznámil své plány na kandidaturu na prezidenta) a následně s ním stráví noc. Kevin si zahrává s Chadovými city tím, že se vyspí se svým bývalým přítelem Scottym. Justin se vrací z léčebny, zůstává dočasně bydlet v Nořině domě a stráví noc se svou ex-přítelkyní Tyler. Nora si díky existenční krizi vyrazí na večeři se starou známou, se kterou jsou chyceny policií při kouření marihuany a zatčeny. Sarah se pohádá s Tommym, který se nechá stáhnou Holly na její stranu ve věci koupě vinice.
15 "Láska je složitá" "Love is Difficult" Monica Breen & Alison Schapker Gloria Muzio 4. března 2007 115
Manželství Joea a Sarah procházím dalším složitým obdobím. V poradně obviní Sarah manžela, že myslí na jinou žneu (nejspíše Vanessu, dceru Paigeiny kamarádky). Nakonec Vanessu pozve na odpolední čaj, čímž Joea, který nechce trpět za činy svého zesnulého tchána Williama, rozhněvá. Nora Sáře poradí, aby manželovi řekla o svém flirtu s bývalým kolegou Noahem. Joe si myslí, že už své manželce nestačí, což Sarah také přizná. Kevin se od Chadovy bývalé přítelkyně Michelle dozví nepříjemnou informaci. Tommy chce po Sáře, aby odkoupila jeho akcie v Ojai Food, aby se tak mohl soustředit pouze na provoz vinice s Holly. Pracovníci senátora McCallistera si udělají veřejný průzkum o Kitty s dosti znepokojivými výsledky. Nora objevuje své literární spisy z mládí a rozhodne se v psaní pokračovat. Julia při večeři oznámí, že s Tommym čekají dvojčata - chlapečka a holčičku. Tommy se nečekaně setká s Hollyinou dcerou Rebeccou.
16 "Další Walker" "The Other Walker" Monica Breen & Alison Schapker Gloria Muzio 4. březen 2007 116
17 "Všechno v rodině" "All in the Family" Sherri Cooper-Landsman & David Marshall Grant David Paymer 1. dubna 2007 117
18 "Tři strany" "Three Parties" Jon Robin Baitz & Marc Guggenheim Sandy Smolan 8. dubna 2007 118
19 "Noční hra" "Game Night" Peter Calloway, Cliff Olin & Molly Newman Matt Shakman 15. dubna 2007 119
20 "Špatné zprávy" "Bad News" Monica Breen & Alison Schapker Jason Moore 29. dubna 2007 120
21 "Hrozny hněvu" "Grapes of Wrath" Sherri Cooper-Landsman & David Marshall Grant Michael Morris 6. května 2007 121
22 "Oblíbený syn" "Favorite Son" Benjamin Kruger & Daniel Silk Gloria Muzio 13. května 2007 122
23 "Matriarchát" "Matriarchy" Greg Berlanti & Jon Robin Baitz Ken Olin 20. května 2007 123

2. série: 2007–2008[editovat | editovat zdroj]

1: Kitty slaví narozeniny v den výročí smrti starého Walkera a s Norou jde koupit svatební šaty. Nora je nervózní k smrti a čeká na telefon od Justina, dlouho se jí neozval. Až Robert přinese dobré zprávy. Julia je stále nevyrovnaná se ztrátou syna a Tommy nezvládá nápor rodiny, manželky a firmy. Přes odpor nakonec Julia na oslavu dorazí i s malou Lissy. Sára se vyspí s Joem, doufá v usmíření, kdežto on chce jen rozvod. Jason je odvolán na misi do Malajsie, Kevina to rozhořčí, ale pak se usmíří. Kitty žárlí na Rebecu, která žije s Norou ve vile a je jediná osoba, kterou Nora má. Justin možná zemřel … !

2: Celá rodina je štěstím bez sebe, že Justin je v pořádku a přiletí do nemocnice v San Diegu. Skoro všichni se tam rozjedou … Až na Sáru, která se sejde s Joem, kdy zjistí že se vrací ke své exmanželce, a Tommyho, který má potíže s Juliou ohledně péče o malou. Cestou Nora, Kitty a Kevin slyší v rádiu pomlouvat všechny Walkery. Kitty zavolá do rádia, čímž si způsobí ještě větší problémy u Roberta. Tommy přijme Rebečinu kamarádku v podniku. Rebecca se přizná Sáře, jak to bylo s Joem. Justin se vrací zpět domů a nelíbí se mu Nořina neustálá péče … Rebecca s Holly se usmíří.

3: Tommy se chce usmířit s Juliou, ale přijedou její rodiče, kteří už se nemohou dívat na krizi manželů a Julii i Lizzy odvážejí pryč. Julia si potřebuje vyčistit hlavu. Nora už neví, jak přinutit Justina brát léky a poprosí Rebecu. Ta vezme Justina do centra, kde spadne a poraní si nohu. Nora nejdřív Rebecu obviní, pak se ji však omluví. Justinův stav se zhoršuje, přistoupí tedy na léky. Scotty se vrací a prosí Kevina, aby mu pomohl s jeho problémem. On problém před soudem hravě vyřeší, pak ho Scotty pozve na večeři. Robert se nedohodne se svou ex, Kitty za ní jde a konfrontuje ji s minulostí.

4: Kitty, Sara a Nora vyrazí do Ojai lázní se zrelaxovat. Holly rozčílí, když nachytá Tommyho a Lenu v intimní situaci. Scotty uvidí Saula na gay párty, poví to Kevinovi a ten ihned Saula konfrontuje. Rebeca se obává, že rychlé Justinovo vyléčení je následkem předávkování léky.

5: Kevin zastupuje Sáru před soudem s Joem o opatrovnictví Paige a Coopera. Joe soud vyhraje kvůli zmanipulovaným hodnocením od známých a zdrcenou Sáru při odchodu obou dětí k Joovi neuklidní ani Nora. Kitty zjistí, že je těhotná. Pokusí se to před rodinou zatajit, ale poté se vše provalí. Reakce Roberta na dítě není taková, jakou by si Kitty představovala, protože se právě soustředí na výhru v předvolební debatě. Justin dál pokračuje v nadměrném braní léků a Tommy zase v románku s Lenou.

6: Kitty přivede Robertovi odborníka v radách ke kampani, ale neví, že se znají a dřív měli neshody. Nora chystá nouzovou svatbu v domě, ale poté se musí všechno zrušit, protože Kitty potratila. Paige nesouhlasí se střídavou péčí a bouří se proti Joovi. Rebeca zjistí, že Justin dál bere prášky a odstěhuje se z domu zpět k Holly. Kevin nabídne Scottymu, aby bydlel u něj na přechodnou dobu.

7: Zklamaný Kevin se nemůže dovolat Jasonovi do Malajsie. Na naléhání Holly Rebeca prozradí Walkerovým, že Justin dál fetuje. Po ostré hádce se dohodnou, že Justin zůstane doma a nepůjde do léčebny. Saul se po dlouhém váhání přizná Noře, že měl vztah i s mužem. Nora nechápe, jak to tak dlouho mohl tajit. Robert stráví den se svou dcerou a Kevin konfrontuje Tommy o jeho vztahu s Lenou.

8: Julia s dcerou se vrací a Tommy se cítí provinile kvůli jeho aférce. Lena začíná chodit s Justinem. Kitty s Robertem trénují svůj svatební tanec a nevěsta objeví krásné svatební šaty, přičemž Noře už slíbila, že si vezme ty její původní. Kevin se vyspí se Scottym a chce dát jejich vztahu šanci, místo vztahu s Jasonem. Sara si vyrazí na večeři s konzultantem. Nora si vyrazí se starým přítelem a užívá si.

9: Nastává den svatby. Kitty se od Issaca dozvídá, že Robertova kariéra může být v ohrožení. Issac jí slibuje, že se o to postará. Justin přijde na svatbu s Lenou. Rebeca řekne Justinovi o vztahu Leny s Tommym, ten zuří. Scotty se cítí na svatbě zraněný, protože se Kevin před nikým nepřizná, že jsou opět spolu. Kitty řekne Robertovi, že někoho vydírala, jemu to však nevadí a svatba může pokračovat. Nora se seznámí s Isaacem a Holly se uvidí s Davidem.

10: Nora pozve Isaaca na rodinnou večeři, bojí se totiž ho pozvat na rande. Na večeři se provalí vztah Tommyho a Leny. Lena se však taky přizná k nevěře. Kevin dostane od Jasona e-mail, že brzy dojede a Kevin se to obává říct Scottymu. Justin se snaží skrýt svůj rozvíjející se vztah s Lenou. Rebece je podezřelé, že Holly zatajuje, kdo je David, přestože k nim přijde na večeři. Issac s Kitty bojují jako lvi za Robertovu kariéru. Sarah a Graham spolu flirtují.

11: Tommy a Julia se pomalu smiřují, všechno ale není tak růžové. Scotty dělá problémy kvůli příjezdu Jasona z Malajsie. Přijde za Kevinem domů, zrovna když je tam Jason. Sarah s Grahamem jedou na schůzku s bohatým čínským investorem. Lena se rozejde s Justinem a podá výpověď. Nora a Issac si vyrazí na rande. Rebeca se dozvídá o vztahu Leny a Justina, pak si s ním vyrazí na procházku.

12: Roberta v kampani dotahuje jiný kandidát. Sarah dostane rozvodové papíry, při zábavě s Kevinem je podepíše. Pak má sex s Grahamem. Kevin se Scottym a jeho přáteli, podle kterých je Kevin upjatý, navštíví gay bar. Jason a Robert si vyrazí. Jason pak zjistí, že Isaac odhalil jeho homosexualitu. Kitty onemocní a stráví s Robertovými dětmi nějaký čas. Rebecu chytne focení a sbližuje se s Davidem.

13: Robert se vzdá kandidatury na prezidenta a jde s Kitty na umělé oplodnění. Issac nabídne Noře, aby s ním jela do Washingtonu, ona nabídku přijme. Bratři a sestry se snaží, aby zůstala doma. Isaac jim slíbí, že o Noru bude postaráno. Rebeca dostane od Davida rodinný náhrdelník a poté chce provést test DNA, aby zjistila, kdo je její skutečný otec. Sarah radši předá obchod Saulovi kvůli jejímu vztahu.

14: Robert je nervózní ze schůzky s Taylorem. Ten hned přijede a nabízí mu místo viceprezidenta. Robert to však odmítne. Kitty zjistí, že šance na dítě opět zhasla. Nora plánuje spoustu nových věcí. Rebeca se dozví, že David je její otec. Holly ani Walkerovým nic neřekne. David okamžitě odjíždí a zanechá tu milující Holly. Saul neuposlechne radu Sáry a budoucnost firmy je ohrožena.

15: Sarah vezme plnou odpovědnost za hrozící bankrot Ojai Foods. Nora ji nutí jít do spolupráce s firmou Tommyho a Holly, Walker Landing. Kevin se rozčílí, že Sarah Grahama ještě nevyhodila za to, co provedl. Saul se Noře přizná, že všechno zavinil on. Holly připraví takový návrh, aby z něj vytěžila co nejvíc, a podá ho jako jedinou možnost pro Sářinu firmu. Justin přiznává Rebece, že k ní něco cítí. Rebeca přizná test DNA jak Justinovi, pro kterého je to obrovský šok, tak i Holly, která ji po hádce vyhodí z domu. Saul se Kevinovi konečně přizná, že je gay. Kevin nabídne Scottymu vzít se.

16: Přípravy na svatbu Kevina a Scottyho vrcholí. Když Kevin zjistí, že Scottyho rodiče nepřijedou, jede s Justinem a Tommym přesvědčit je. Celá rodina se dozvídá o novince Rebecy, ale stále ji berou jako součást rodiny. Sarah zuří, že Holly Walkerovi tak podvedla. Kevin a Scotty uzavřou registrované partnerství. Saul na svatbě přede všemi odhalí, že je homosexuál. Justin s Rebecou se snaží vyrovnat s faktem, že k sobě něco cítí. Kitty a Robert se rozhodnou adoptovat dítě. Sarah odhalí, že Wiliam možná měl i další dítě na R, o kterém nikdo neví …

3. série: 2008–2009 (seřazeno sestupně)[editovat | editovat zdroj]

24: Nora jede do Mexika hledat Tommyho a zjišťuje, že zde pobývá zcela dobrovolně a jejich pomoc nepotřebuje. Sára chce Ryanovi vyplatit velké odstupné jako rodinnému příslušníkovi, s čímž Holly nesouhlasí. Saul Ryanovi však nedovolí smlouvu podepsat a Holly se svěří, že dal Ryanově matce šek, aby zmizela a ona poté zahynula. Kitty s Robertem se domlouvají na tom, kde kdo bude bydlet. Pak, když celá rodina odjede do Mexika, provalí se, že se rozcházejí. Justin s Rebecou se chtějí vzít, Holly nesouhlasí a Rebeca se naštve. Justin ji pak požádá před svou rodinou o ruku.

23: Sára je zklamaná, protože její exmanžel Joe se znovu žení. Kitty s Robertem procházejí těžkou krizí a Kitty vzpomíná na zálety svého otce. Uvědomuje si, že je nutné udělat rozhodnutí svého života. Robert se střetne s Alecem a přísahá mu, že udělá vše, aby ochránil jeho rodinu. Kevin neví, co dělat, když mu Robert řekne o nevěře Kitty. Pak se se sestrou pohádá. Justin se dostane na medicínu a vyspí se s Rebecou. Ona mezitím podporuje Ryana v jeho pátrání kolem smrti jeho matky. Nora prosí Roberta, aby jí pomohl najít Tommyho. Sára zjistí, že ji Holly zmanipulovala a spojila se s Ryanem proti Walkerovým. Ryan se rozzuří a chce odjet. Poté Justin prozradí Ryanovo tajemství o jeho matce.

22: Kitty se nadále potkává v parku s Alecem, kvůli čemuž má pochybnosti a výčitky svědomí. Pak se s Alecem v autě vybourá a Robert zjistí, že před ním skrývá tajemství. Kitty vyzná Alecovi lásku a opouští Roberta. Holly je překvapená, jak Ryan Walkerovi nenávidí. Sara s Holly najdou společnou řeč tím, že Rebece a Ryanovi dají podíl na akciích firmy. Julia spolu s Norou a Kevinem řeší problém s Tommyho hypotékou. Nora jí nabídne pomoc, ale Julia opouští město.

21: Nora a celá rodina se dozví o návratu Tommyho domů, protože Holly stáhla obvinění. Sára se připravuje na razantní změnu povolání v Ojai, kde potkává krásného kolegu Cala a pomiluje se s ním. Kitty je nejistá ve vztahu s Robertem a setkává se nadále s Alecem. Kevin se setká s bývalým přítelem Chadem, který ho políbí a pozve ho i se Scottym do baru. Dozví se, že Kevin se Scottym se oženili. Chad jim nabídne grupáč ve třech. Rebeca pozve Ryana k Davidovi a Holly na večeři. David ihned zpozoruje, že Ryan se Rebece líbí. Julia řekne Noře, že Tommy se domů nakonec nevrátí.

20: Kevin s Justinem oznámí rodině, že Tommy zůstal v Mexiku, aby se vyhnul stíhání kvůli Holly. Sára je na dně, že jejich firma je u konce a rozhodne se převzít místo prezidentky Ojai. Správní radě navrhne, aby stáhla obvinění proti Tommymu. K překvapení všech Holly navrhne, že Sáru podpoří. Ryan se sbližuje s Rebecou, Justin žárlí a radí Ryanovi držet se od Rebecy dál. Pak Ryan objeví důkaz, že za smrt jeho matky možná může Wiliam. Kitty se chytne s Robertem kvůli jeho zdravotnímu stavu a v parku se seznámí se sympatickým Alecem.

19: Kevin s Justinem vezmou svého bratra Tommyho na krátkou dovolenou, aby mu pomohli udělat velké rozhodnutí ohledně jeho budoucnosti. Robert se stále zotavuje. Nora se seznamuje se svým nevlastním bratrem, zatímco Kitty s Evanem se vzdalují.

18: Tommy stane před soudem kvůli Holly a pohádá se s Julií. Sara se snaží zachránit situaci a přemlouvá Holly. Rebeca také prosí matku, aby stáhla obvinění. Nora chce Ryana začlenit do rodiny, zatímco se všichni pokouší tajit Tommyho problémy. Uspořádá mu uvítací večeři. Ryan pak Noře omylem prozradí celé tajemství o Tommym a to spustí hádku. Celá situace způsobí silné trauma mezi Rebecou a Justinem. Robert i přes svoje zdravotní problémy pokračuje v kampani na guvernéra a předstírá před dětmi, že se nic neděje, čímž Kitty naštve.

17: Roberta přiváží do nemocnice a celá rodina je šokovaná. Julia zanechá Elisabeth doma s Holly, jakmile dostane telefonát o Robertově infarktu, což Tommyho naštve. Tommy se nemýlí, Holly vypátrá v jejich domě důkaz proti němu. Konfrontuje ho se všemi skutečnostmi. Justin se nadále pokouší dovolat Rebece a zároveň udržet klid v těžké rodinné situaci. Pak Rebecu potká. Robert je zachráněn a poprvé vidí svého syna Evana, zatímco Nora s Kitty se točí okolo dítěte a Kevin za něj mluví v televizi.

16: Robert oznámí rodině kandidaturu na guvernéra. Holly běsní a snaží se zachránit situaci ve firmě, je pevně rozhodnutá podat žalobu. Rebeca s Davidem přijíždějí a Holly dceři řekne pravdu o Tommym. Kitty se dozvídá, že Trish bude rodit. S Norou ji podporují při porodu, zatímco Robert jedná s protikandidátkou, což Kitty naštve. Cestou do nemocnice Robert dostane infarkt, zrovna ve chvíli, kdy se mu narodí jeho syn Evan. Zůstává ležet na zemi a Kevin volá záchranku …

15: Rebeca se stále Justinovi neozývá a sbližuje se v New Yorku s Davidem, který však neví, o co jí jde. Nora odjíždí za Ryanem, ukazuje mu fotky Williama a zve ho k nim na návštěvu. Cítí se být zodpovědná za to, čím teď Ryan prochází. Holly zjistí, že ji Tommy podvedl a chce ji vyštípat z firmy a převést její akcie na sebe. Kitty zjistí, že Robert zrušil její rozhovor v magazínu Times, což ji rozruší.

14: Nora zjistí, že Rodger je ženatý. Ztropí scénu i přes pokusy Rodgera vysvětlit, že s manželkou nežije. Kitty je nabídnuta práce, o které dlouho snila, ale má pochyby, jestli zvládne kariéru i rodinu. Saul přivede svého přítele Henryho na párty Kittina děťátka, kterou uspořádá Nora se Sárou. Kitty pozve Noru k porodu Trish. Tommy se snaží vyštípat Holly z firmy a Rebeca ho začíná podezřívat, je až nápadně poctivý. Pohádá se i s Justinem a tak vyhledá svého otce Davida. Nora s Holly mají zajímavý rozhovor. Kitty se dozví od Roberta, že kandiduje na guvernéra. Noru šokuje telefonát od Ryana …

13: Nora začala chodit s Rodgerem. Sára chystá firemní party a zároveň bojuje s pubertou dcery Paige. Justin se stává patronem atraktivní Chelsey, Rebeca žárlí a seznámí se s Kylem. Kevin a Robert vyrazí lovit. Na večirku Greenotopie si Nora užije s Rodgerem a Sára s Ethanem, který jí vyzná lásku.

12: Kitty propaguje svoji knihu. Celá rodina je zaneprázdněná, tudíž Kitty neprojeví podporu. Sára se ocitá ve finančních problémech s Greenotopií, pomůže jí Kitty, což se Sáře nelíbí. Nora s Rodgerem nakonec najdou společnou řeč. Kevinovi se nelíbí zatajování Robertových tajemství před Kitty. Saul odmítne Tommymu pomoct v podvodném plánu, jak se zbavit Holly. Tommy tak zlanaří Rebecu.

11: Nora a Scotty bojují s Kevinem, který je připoutaný na lůžko a má sny o Elisabeth. Pak uteče z domu a pohádá se s Tommym, který zjistí, že Kevin je otcem Elisabeth. Cooper představí Justina ve své třídě a vylíčí ho jako losera. Kitty prozatím zastoupí Kevina jako ředitele pro komunikaci. Saul najme Rogera, starého přítele Nory na opravu Nořina domu. Kevin se Scottym mluví o budoucnosti.

10: Všichni až na Sáru nechtějí strávit Den díkuvzdání doma a neví, jak to Noře říct. Jejich plány přeruší Elisabeth, která v nemocnici potřebuje transplantaci jater. Jako možní biologičtí otcové se Justin s podporou Rebecy a Kevin Scottyho nechají otestovat. Otcem malé Elisabeth je podle testů Kevin. Saul podporuje Noru v těžkých chvílích. Vše se nakonec urovná a Elisabeth je v pořádku …

9: Nora zatáhne Saula, Kevina, Scottyho a Justina do rekonstrukce jejího nového domu pro charitu. Kitty má schůzku s Trish, která se jí omluví a nabídne jí opět své dítě. Pak se Kitty chytne s Robertem, když zjistí, že mají odlišné představy v tom, jak přivést dítě na svět. Sára se po firemním jednání vyspí s Grahamem, což ji málem stojí práci. Holly dá Rebece plný úvazek bez žádné konzultace s Tommym.

8: Scotty je povýšen na šéfkuchaře. Kevinova výplata je teď výrazně menší, a tak Scottymu jako dárek a kompenzaci koupí dům, který měl patřit charitě Nory, což vede k ošklivé hádce. Kitty je v depresi a Sára ji povzbudí zahlcením prací. Justin potká na sezení gaye, pozve ho na Scottyho večeři a doufá v seznámí se Saulem, který je však zcela jiný. Saul se pak přizná Justinovi, že už někoho má.

7: Justin řekne Rebece, že ji miluje, ale ona má problém mu to taky říct. Kevin získá kompromitující informace o Robertovi, skandálu již ale nezabrání. Kitty s Robertem se potkají s černou Trish, matkou jejich dítěte. Kitty však situace nechtěně zhorší, čehož hrozně lituje. Sara využije Ethana jako kouzelníka na výroční party Tommyho a Julie. George se baví s Norou o Ryanovi a poté ji doprovodí na večírek, což způsobí rozruch mezi členy rodiny. George se setká také s Holly, pak z večírku odejde.

6: Kitty s Norou se vypraví do Bakersfieldu, protože Holly vyhrožuje, že Ryanovi vše prozradí. Setkají se s Georgem, otcem Ryana, který je vyhodí. Kitty se z rádia dozví, že Robert odcestoval z Ameriky. Pak dostane vzkaz, že je vybrali pro adopce, je štěstím bez sebe. Rebeca pozve Kevina a Tommyho na setkání závislých po roce, kde se oslavuje Justinova abstitence. Kevin s Tommym se tam však poperou. Sára má pracovní pohovor na novou práci, přes nedopatření ji nakonec přijme.

5: Rebeca najde matčinu složku o Ryanovi a ukáže ji Justinovi. Holly se jí poté z upřímnosti sama přizná. Kevin má problém nacpat do programu setkání s rodiči Scottyho. Večeře s nimi vede k hádce, které pak Kevin lituje. Dozví se, že ho nepřijali a tak se rozhodne přijmout nabídku Roberta a Kitty. Sára zjišťuje, že skloubit novou práci a starost o děti nebude lehké. Nora má nadační jednání, na kterém získá grant. Poté ji Justin s Rebecou přivede na schůzku s Holly, kde proběhne diskuse na téma Ryan.

4: Kitty ukončí spolupráci s Robertovou firmou a spolu hledají novou posilu týmu. Robert se však bojí, že se odcizí. Poté nabídne Kevinovi místo. Holly se pokouší usmířit s dcerou, nabídne ji práci. Pak získává další informace o Ryanovi. Mezi Sárou a Tommym to vře. Až Julia je dovede ke smíření. Nora si otevře výprodej v garáži s věcmi po Williamovi. Všeho se zbaví, poté ale na ni dolehne, co udělala.

3: Kevin je nucen učinit pracovní rozhodnutí, které by mohlo ohrozit jeho vztah se Scottym. Justin přijme večeři od rodiny, kterou ve válce zachránil. Když má vyprávět příběh z války, uteče a opije se. Ojai Foods je stále v problémech, Saul podá výpověď. Po jednání rady se Sára rozhodne také odejít.

2: Justin se po problémech s Rebecou poprvé vyspí. Holly vrtá hlavou Williamův syn a sama se pouští do hledání. Pak dá Rebece 2 miliony dolarů ze svého fondu. Rebeca v tom však hledá postranní úmysly. Kitty neutají před rodinou a Robertem, že napsala během kampaně knihu, která rodinu dokonale popisuje, což se jim nelíbí. Vše vyvrcholí na večeři s adopční pracovnicí, kde se Robert Kitty zastane.

1: Kevin získá na víkend dům na pláži od jeho šéfa a chce vzít Scottyho na romantický výlet. Celá rodina mu však plány překazí a přijíždí. Kevin a Sára pokračují navzdory Nořině nesouhlasu v pátrání po Ryanovi. Sára nesouhlasí s rozhodnutím Tommyho vyhodit Kevina jako firemního právníka. Nora se to dozví a je z něj zklamaná. Kevin je pravdou zdrcený. Kitty se rozčílí, když zjistí, že dopis pro adopci nepsala Sára, ale Nora. Paige s Cooperem vydírají Justina, protože ho nachytali s Rebecou. Jejich vztah se však při hádce prozradí. Nora řekne Holly, že Wiliam měl dalšího syna s jinou.

1. série: 2009–2010[editovat | editovat zdroj]

1. série: 2010–2011[editovat | editovat zdroj]