Na parket (sezóna 1)

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání

Toto je přehled první sezóny seriálu Na parket!

Info[editovat | editovat zdroj]

 • Tato sezóna má 21 epizod.
 • Epizody nejsou vysílány v pořadí produkce.
 • Začátek vysílání v USA: 7.listopadu 2010
 • Konec vysílání v USA: 21.srpna 2011
 • Začátek vysílání v ČR: 29.ledna 2011
 • Konec vysílání v ČR: 24.prosince 2011

Obsazení[editovat | editovat zdroj]

 • Bella Thorne a Zendaya hrály ve všech epizodách.
 • Davis Cleveland chyběl ve dvou epizodách (1x06, 1x13).
 • Roshon Fegan chyběl ve čtyřech epizodách (1x05, 1x09, 1x13, 1x21).
 • Adam Irigoyen chyběl ve třech epizodách (1x06, 1x12, 1x17).
 • Kenton Duty chyběl v devíti epizodách (1x07, 1x09, 1x10, 1x12, 1x13, 1x15, 1x16, 1x19, 1x21).

Epizody[editovat | editovat zdroj]

Pořadí Originální název epizody Český název epizody Premiéra v USA Premiéra v ČR Produkční
číslo
1 Start It Up Rozjeď to 7. listopadu 2010 29. ledna 2011 101

Nejlepší kamarádky CeCe a Rocky touží po vlastních telefonech a tak když dostanou od svého spolužáka pozvánku na konkurz do jednoho nejsledovanějších tanečních pořadů v zemi, neváhají ani minutu a vydají se na konkurz. Rocky je nervózní a potřebuje CeCenu podporu, ovšem největší podporu bude potřebovat právě CeCe poté, co zjistí, že byla vybrána pouze Rocky. Ta nyní vymýšlí plán, jak před kamery dostat obě.
Písně:

 • Scratch
 • Roll the Dice
 • Watch Me
 • Our Generation
 • All The Way Up

Chybí:-
Hostující hvězdy: Caroline Sunshine jako Tinka, R. Brandon Johnson jako Gary Wilde, Anita Barone jako strážník Jonesová

2 Meatball It Up Spolkni to 14. listopadu 2010 29. ledna 2011 104

CeCe a Rocky v tanečním pořadu pro mladé působobí natolik dlouho, že se jejich honoráře vyšplhaly na několik stovek dolarů. Na radu CeCeiny matky si v bance zřídí účet, kde dostanou debitní karty. Aby se ukázaly jako opravdové kamarádky pozvou Tye a Deuce na oběd do restaurace. Zanedlouho však CeCe volá její osobní bankéř s tím, že přečerpaly limit a jejich karta je tak zablokována. Nyní musí CeCe a Rocky vymyslet způsob jak zaplatit jídlo a neztrapnit se před svými přáteli. Mezitím malého Flynna hlídá Tinka a Gunter.
Písně:

 • We Right Here

Chybí:-
Hostující hvězdy: Caroline Sushine jako Tinka Hessenhefferová, R. Brandon Johnson jako Gary Wilde, Quest Crew jako tanečníci z "Shake It Up, Pittsburgh", Anita Barone jako strážník Jonesová, Jack Plotnick jako Phil

3 Give It Up Vzdej to 21. listopadu 2010 5. února 2011 103

Taneční soutěž Na parket pořádá charitativní týden. Každá dvojce si tak musí najít organizaci, pro kterou vyberou co nejvíce peněz. Vítězná dvojce pak získá pět tisíc dolarů a sólový tanec pro příští týden. Rocky vybere Centrum pro seniory, kde je také paní Locassiová, která Rocky nemá ráda a ona se ji tak snaží přesvědčit, že ji má kadý rád. Zároveň se CeCe a Rocky připravují na taneční maratón.
Písně:

 • Watch Me
 • Our Generation

Chybí:-
Hostující hvězdy: Caroline Sushine jako Tinka Hessenhefferová, R. Brandon Johnson jako Gary Wilde, Renée Taylor jako paní Locassiová

4 Add It Up Spočítej si to 28. listopadu 2010 12. února 2011 105

Georgia Jonesová se dozvídá, že CeCe propadá z matematiky a tak ji zařizuje doučování. CeCe doufá v pohledného vysokoškoláka, do kterého se zamiluje na první pohled, ovšem realita bude poněkud krutější. Gunther vyhrává nad Deucem v páce. Postupně tak přichází o své oblíbené věci včetně oblečení. Ty sebral veškerou odvahu a zve Tinku na rande.
Písně:

 • It´s Alive

Chybí:-
Hostující hvězdy: Caroline Sushine jako Tinka Hessenhefferová, R. Brandon Johnson jako Gary Wilde, Anita Barone jako strážník Jonesová

5 Kick It Up Nakopni to 5. prosince 2010 19. února 2011 107

Nejlepší kamarádky Rocky a CeCe se znají tak dlouho, že jsou jako dvojčata. A to si právě všimne jejich kamarád Deuce, který si všimne až děsivé podoby svých kamarádek a jejich rivalů dvojčat Tinky a Guntera. To CeCe vyděsí natolik, že se snaží čas stravený s Rocky omezit a najít si jiné přátelé. Malého Henryho zmátili spolužáci a tak na radu Flynna se zapisuje do kroužku juda pro juniory.
Písně:

 • All Electric

Chybí: Roshon Fegan jako Ty Blue
Hostující hvězdy: Caroline Sushine jako Tinka Hessenhefferová, Kent Boyd z Když hvězdy tančí jako on sám, Fred Stoller jako Sensei Roth

6 Age It Up Na věku záleží 9. prosince 2010 16. dubna 2011 108

Když Rocky a CeCe tancují s teenager star Justin Starr a CeCe vyfotí Justina jak se líbá se svojí manažerkou, omylem to pošle všem lidem, které má v kontanktu. Ve skutečnosti je ale Justin 24letý ženatý muž a jeho ženou je právě manažerka. Mezitím se Ty snaží, aby byl Gunther více cool, poté, co byl odmítnut populární roztleskávačkou.
Písně:

 • I'm Not Too Young to Feel This Way

Chybí: Davis Cleveland jako Flynn Jones, Adam Irigoyen jako Deuce Martinez
Hostující hvězdy: Caroline Sunshine jako Tinka Hessenhefferová, R. Brandon Johnson jako Gary Wilde, Chris Trousdale jako Justin Starr, Breaksk8 z "America's Best Dance Crew" jako doplňující tanečníci

7 Party It Up Užij si to 12. prosince 2010 26. února 2011 106

Když jsou Rocky a CeCe pozvané na Garyho party, zjistí, že tam mají být servírkami. Mezitím musí Ty a Deuce hlídat Flynna. Pak matka přijde z práce a Ty a Deuce musí najít vhodnou chvíli, aby mohli odejít. Jenže se jim to nedaří. Matka s Flynnem se zatím dodívají na horor.
Písně:

 • Breakout
 • Roll the Dice

Chybí: Kenton Duty jako Gunther Hessenheffer
Hostující hvězdy: R. Brandon Johnson jako Gary Wilde, Anita Barone jako strážník Jonesová

8 Hook It Up Zabal to 19. prosince 2010 9. dubna 2011 102

Deuce si nahrává vše, co dělají děvčata pro školní projekt a zachytí, když manažer říká, že dva lidé musí opustit Na parket Chicago ve stylu "poslední přijde, první odejde". CeCe a Rocky se obávají, že by je mohli vyhodit, takže dělají vše pro to, aby je nevyhodil. Mezitím, Flynn je zamilován do dívky, tak on jde za Tyem o pomoc.
Písně:

 • All the Way Up

Chybí:-
Hostující hvězdy: Caroline Sushine jako Tinka Hessenhefferová, R. Brandon Johnson jako Gary Wilde

9 Wild it up Rozdivoč to 9. ledna 2011 30. dubna 2011 110

Na školním blogu se objeví komentář ke každému studentovi školy. Rocky je smutná, protože ji všichni považují za slušňačku, která respektuje autority a nezameškala jediný den školní docházky. Rozhodne se tedy k razantnímu kroku a dělá vše, aby zapadla mezi rebely. Rocky to však přežene a hrozí ji vyloučení ze školy. Mezitím Flynna hlídá Deuce.
Písně:

 • We Right Here

Chybí: Roshon Fegan jako Ty Blue, Kenton Duty jako Gunther Hessenheffer
Hostující hvězdy: Cat Deeley jako zástupkyně ředitele, paní Winslowová

10 Match It Up Seznam te se 23.ledna 2011 24.září 2011 111

CeCe se snaží dohodit někoho Deuceovi, ale její plán selže, když Deuce a jeho ne tak dobrá přítelkyně Savannah jsou zase dohromady. CeCe, Rocky, a Ty se snaží zase dokázat, že se Savannah k Deuceovi nehodí, a chtějí pro něho Dinu, u které cítí, že je více kompatibilní. Mezitím Flynn pomáhá Henrymu získat "Coyote Scout camping" odznak, ale bohužel Henry je beznadějný.
Písně:

 • Bling Bling

Chybí: Kenton Duty jako Gunther Hessenheffer
Hostující hvězdy: Juliette Goglia as Savannah and Ainsley Bailey as Dina Garcia

11 Show It Up Předveď to 20.února 2011 17.června 2011 112

Rocky je ve všech školních aktivitách druhá. Vždycky ji porazí Candy. Ve škole se zrovna koná talentová soutěž, kde chce Rocky ukázat, že může také vyhrát a tím konečně porazit Candy. Jenže ona je jen se CeCe a Candy má celý tým roztleskávaček. Proto chce tamcovat s Guntherem a Tinkou. Ve strachu, že by mohli nakonec Rocky a CeCe vyhrát, Candy přibírá jen naoko do svého týmu Gunthera a Tinka, takže si Rocky a CeCe musí najít někoho jiného. CeCe se nevzdává a přináší svou tajnou zbraň, Tye. Nakonec ale stejně jako vždy vyhraje Candy.
Písně:

 • We Right Here

Chybí:-
Hostující hvězdy: Caroline Sunshine jako Tinka Hessenhefferová

12 Heat It Up Zahřej to 27.února 2011 25.dubna 2011 109

Když se v bytě Rocky rozbije topení, CeCe ji nabídne, aby se ona, Ty, a jejich matka nastěhovali k CeCe. Ovšem obě matky si ne úplně sednou a začnou se hodně hádat až to vede k tomu, že se nakonec Rocky a její rodina nastěhuje do hotelu. Druhý den se ve škole holk začnou hádat a navzájem si ničit své vědecké projekty. Ty a Flynn si postaví "chlapskou sluj".
Písně:-
Chybí: Adam Irigoyen as Deuce Martinez and Kenton Duty as Gunther Hessenheffer
Hostující hvězdy: Caroline Sunshine jako Tinka Hessenhefferová, Anita Barone jako strážník Jonesová

13 Glitz It Up Nablýskej to 6.března 2011 4.června 2011 113

Rocky a CeCe vymýšlí choreografii pro malé dívky, které jsou v soutěži krásy "Miss Chicagská princezna". Jedna z dívek je spíše než holka kluk. Má ráda jízdu na skateboardu, obléká se jako kluk a chová se jako kluk. Mezitím se Deuce snaží, aby ho přijal otec její přítelkyně Diny, kterému zadal speciální úkol: starat se o svého milovaného mazlíčka prase Pinky a dělat s ním vše, co je na seznamu- krmení, procházky, hrát si s ním a koupat ho. Pokud Pinkyho bude správně opatrovat, získá svoji Dinu.
Písně:-
Chybí: Davis Cleveland as Flynn Jones, Roshon Fegan as Ty Blue, and Kenton Duty as Gunther Hessenheffer
Hostující hvězdy: Caitlin Carmichael jako Eileen Kellerová, Emily Skinner jako Sally Van Burenová, Ainsley Bailey jako Dina Garciaová, John D'Aquino jako Don Rio Garcia, R. Brandon Johnson jako Gary Wilde

14 Hot Mess It Up Jste v průšvihu 20.března 2011 25.června 2011 114

Rocky a CeCe dělají internetovou show, kde radí dnešní mládeži. CeCe radí ovšem velmi zle, a tak show nemá valnou úspěšnost. Jednou do show napíše i jeden kluk, který nemá s kým jít na ples. CeCe mu poradí, aby odjel ze země. Další den bude dotaz na to, co má dělat dívka, když se její bratr chystá odjet ze země. Rocky se bude myslet, že osamělý kluk je Gunther a holka, která s bojí o svého bratra je Tinka a chce nějak zařídit, aby Gunther neodjel ze země. CeCe se má Gunthera zeptat, jestli by s ní nešel na ples a má se stát jeho jako dívkou. Nakonec se ukáže, že to nebyli Gunther a Tinka, ale jejich bratranec a sestřenice.
Písně:

 • BreakOut
 • I'm Not to Young to Feel This Way
 • We Right Here, Bling Bling
 • It's Alive
 • Roll the Dice
 • Our Generation (Karaoke)

Chybí:-
Hostující hvězdy: Caroline Sunshine jako Tinka Hessenhefferová, R. Brandon Johnson jako Gary Wilde, Poreotics z "America's Best Dance Crew" jako doplňující tanečníci

15 Reunion It Up Usmiř se 10.dubna 2011 2.října 2011 116

CeCe a Rocky mají šanci tančit s Ronnie a Angie, se dvěma z původních tanečníků "Shake It Up, Chicago". Ale když zjistí, že spolu Roonie a Angie už moc dobře nevychází, bojí se, že by se mohly ony začít později chovat stejně.
Písně:

 • Our Generation

Chybí: Kenton Duty jako Gunther Hessenheffer
Hostující hvězdy: Anneliese van der Pol jako Ronnie, Meagan Holder jako Angie, R. Brandon Johnson jako Gary Wilde

16 Sweat It Up Zapoť se 1.května 2011 3.prosince 2011 117

CeCe předstírá zranění nohy, aby se nemusela účasti tělocviku. Učitel tělocviku na to však přijde a řekne, že CeCe musí navštěvovat letní škole. Když jde matka CeCe na soukromou konverzaci se CeCeiným tělocvikářem, zakouká se do něj a on do ní a oba spolu chtějí randit. CeCe je šťastná, že matka s tělocvikářem chodí, protože nemusí na hodiny tělocviku. Jakmile se však rozejdou, CeCe musí cvičit víc než kdykoliv předtím, aby nemusela do letní školy a prošla z tělocviku. Mezitím seFlynn, Deuce, a Ty se starají o sousedovic psa, který ale není zrovna dvakrát poslušný.
Písně:

 • I Just Wanna Dance With You

Chybí: Kenton Duty jako Gunther Hessenheffer
Hostující hvězdy: Anita Barone jako strážník Jonesová

17 Vatalihootsit It Up Oslav to 12.června 2011 10.září 2011 118

Gunther a Tinka chtějí, aby CeCe a Rocky navštívili jejich domov a slavili "Vatalihoosit" den s nimi. Na konci, CeCe a Rocky chtějí zůstat, ale "Vatalihoosit" den už bohužel skončil. Mezitím Ty dělá komerční konkurs a není spokojený s výsledkem. Namísto něho přijmou Flynna.
Písně:

 • Dance for Life

Chybí: Adam Irigoyen jako Deuce Martinez
Hostující hvězdy: Caroline Sunshine jako Tinka Hessenhefferová, Mary Birdsong jako Squizza Hessenhefferová, Bronson Pinchot jako Kashlack Hessenhefferová, JabbaWockeeZ z "America's Best Dance Crew" jako doplňující tanečníci

18 Model It Up Obleč se 17.června 2011 10.září 2011 115

Rocky a Cece dostanou šanci stát se modelkami, ale lidé u modelingové agentury chtějí pouze Rocky. A ta dostane šanci být modelkou Glam časopisu, který ovšem sídlí v New Yorku. Rocky váhá nad odchodem, ale její přátelé podporují, aby šla s tím, že je to pro ni velká šance, která se už třeba nemusí opakovat. Rocky se nakonec rozhodne nabídku nepřijmout po tom, co uslyší, že jejím přátelům na ní opravdu velmi záleží. Mezitím musí Deuce, Flynn, a Ty pracovat pro paní Locassiovou, protože Deuce a Ty zlomil Flynnovi jeho herní konzoli a musí si vydělat na novou.
Písně:

 • Roll the Dice

Chybí:-
Hostující hvězdy: Jungle Boogie z "Americas Best Dance Crew" jako doplňující tanečníci.

19 Twist It Up Naplánuj to 10.července 2011 10.prosince 2011 119

CeCe a Rocky zahájí nové taneční šílenství. Paní Garciová chce uspořádat velký večírek k narozeninám Diny, ale Dina chce jen jednoduchý menší večírek, takže CeCe a Rocky musí převzít párty pro Dinu. Ovšem připraví něco, co Dina nechtěla a musejí to spravit. Mezitím Flynn dostane nového robota, který ničí věci lasovýma očima. Deuce se snaží zapůsobit na paní Garciovou tím, že poprosí Tye, aby ho naučil tancovat.
Písně:

 • Twist My Hips

Chybí:Kenton Duty as Gunther Hessenheffer
Hostující hvězdy: R. Brandon Johnson jako Gary Wilde, Ainsley Bailey jako Dina Garciová

20 Break It Up Přej jsi to 24.července 2011 17.prosince 2011 121

Rocky, CeCe, Flynn, Ty, Deuce, Gunther a Tinka jedou na společnou dovolenou. Když hrají "Pravda nebo Úkol", Rocky se odváží skočit do jezera. Ale stoupne na rozbitou láhev, čímž si pořeže nohu. Je převezena do nemocnice, a obává se, že se jí noha už nikdy nezahojí a že nebude schopna už nikdy tančit. Zatím Gunther a Tinka hlídají Flynna. Po operaci je Rocky v pořádku, Cece ji běží obejmout, a shodou nešťastných událostí skončí se zlomenou nohou.
Písně:

 • School's Out

Chybí:-
Hostující hvězdy: Jackie Debatin jako doktor Semple, Caroline Sunshine jako Tinka Hessenhefferová, R. Brandon Johnson jako Gary Wilde

21 Throw It Up Vylež to 21.srpna 2011 24.prosince 2011 120

Rocky a CeCe se konečně splní jejich sen, mít sólový tanec. Ale jejich se začne měnit v noční můru, když Gary dostane chřipku a nemůže se účastnit vysílání. Rocky a CeCe musí najít způsob, jak dostat Garyho do pořadu a získat sólový tanec. Nakonec ovšem sami onemocní a tak sólový tanec bude mít Tinka.
Písně:I´m Not Too Young too Feel This Way, Watch Me -
Chybí: Roshon Fegan jako Ty Blue, Kenton Duty jako Gunther Hessenheffer
Hostující hvězdy: Caroline Sunshine jako Tinka Hessenhefferová, R. Brandon Johnson jako Gary Wilde, Anita Barone jako strážník Jonesová

Reference[editovat | editovat zdroj]

V tomto článku byl použit překlad textu z článku List of Shake It Up episodes na anglické Wikipedii.