Kevin McHale

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání
Kevin McHale

Kevin McHale (celým jménem Kevin Michael McHale` 14. červen 1988, Plano, Texas) je americký zpěvák a herec. Byl členem chlapecké skupiny NLT, nejvíce je známý svojí rolí Artieho Abramse v seriálu Glee na stanici Fox.

Kariéra[editovat | editovat zdroj]

Kevin se objevil v seriálech The Office, na tři epizody se stal členem seriálu True Blood, kde si zahrál asistenta koronera. Ve třech epizodách se objevil i v seriálu Zoey 101. Nyní se s ním setkáváme v seriálu Glee na stanici Fox.

Artie Abrams[editovat | editovat zdroj]

Když bylo Artiemu osm, měl s matkou autonehodu a od té doby je na vozíčku. Tomu však nebraní, aby se stal členem hudebního sboru. Líbí se mu Tina, se kterou se také později políbí. Přestože šlo olásku jako trám, Tina se zamiluje do Mika "pro jeho svaly". Artie ale nesmutní dlouho a do jeho života mu vstoupí Brittany...

NLT[editovat | editovat zdroj]

NLT (zkratka Not Like Them) byla americká chlapecká kapela, jejíž členové byli Travis Michael Garland, Kevin McHale, Justin Joseph "JJ" Thorne, a Vahe "V" Sevani. Oni byli objeveni Chris Stokes, [1], kdo podepsal je k jeho štítku TUG zábava v roce 2006.