Assassin's Creed: Rogue

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání

Assassin's Creed: Rogue je nové pokračování v Assassin's Creed herní sérii s podtitulem Rogue neboli Tulák. Děj se odehrává v Severním ledovém oceánu, roku 1754 na Atlantickém oceánu. Hra vychází zatím jen na starších konzolích (PS3 a Xbox 360). Bojový systém je podobný jako AC: Black Flag. Assassin's Creed: Rogue je zasazen mezi období třetího a čtvrtého dílu, tedy do Koloniální Ameriky, rozdíl od čtvrtého dílu je, že se nevydáváte za piráta, který se později přidá k bratrstvu, ale za asasína, kterého jisté události donutí přidat se k templářům (úhlavní nepřátelé asasínů). Příběh má dovyprávět jak to bylo před Assassin's Creed III.

Hlavní postavou hry je 21letý asasín Shay Patrick Cormac.

Děj[editovat | editovat zdroj]

Hra začíná na Severním Atlantiku, během sedmileté války, kde se ocitnete na lodi s názvem Morrigan jako kapitán musíte bojovat s loděmi a plnit úkoly jako v předchozím díle.

Vývoj[editovat | editovat zdroj]

Vývoj hry začal v březnu roku 2014 pod krycím názvem "Comet". Ubisoft oznámil, že hra vyjde bez multiplayeru. Oznámení o vydání titulu bylo 5. 8. 2014 a má vyjít 11. listopadu 2014 se hrou AC: Unity

V tomto článku byl použit překlad textu z článku Assassin Creed Rogue na anglické Wikipedii.